Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 81 to 100 of 110

Thread: "Welcome Back" este disponibil

  1. #81 SP
    Member sensamur's Avatar
    Dar nu mai am nik in welcome back,abia am reusit sa iau jocurie gratis din setarile contului(account management > transaction management > services list) si PS+ nu e acolo ,mai e vreo alta modalitate sa fac rost de el?Cand am downloadat primul joc mi-a dat eroarea aceea si de atunci nu mai imi aparea nik in welcome back.

  2. #82 SP
    Member taz@'s Avatar
    Unde sunt jocurile free de psp pe store-ul uk?La welcome back sunt doar jocurile de ps3 si ps+...

  3. #83 SP
    Member sensamur's Avatar
    Eu nu imi gasesc PS+ .Jocurile sunt la account management > transaction management > services list.Tu unde ai gasit PS+ pe PSP tot cont de uk am si yo dar nu e PS+ nici la store nici la service list.

  4. #84 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Jocurile le gasiti in Account Management -> Transactions -> Service List. Cat despre PS+ si activarea acesteia, incercati la fel, numai ca nu intrati la Promotions SCEA.

  5. #85 SP
    Member sensamur's Avatar
    nu imi apare decat SCEA si mod nation service.

  6. #86 SP
    Junior Member AxelFair's Avatar
    cat timp va fi disponibila acest Pack ? .....adica...daca cineva se hotaraste sa ia jocurile mai tarziu ...cat timp are la dispozitie ?

  7. #87 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Pana pe 3 iulie 2011 poti beneficia de oferta. Adica o luna de la revenirea Store-ului.
    Dupa ce le descarci prima oara, jocurile din programul Welcome Back vor ramane pe contul tau sa le downloadezi oricand pe viitor.
    Exceptie fac cele care le descarci prin intermediul ofertei PS+, care au nevoie de subscriptie platita dupa expirarea trial-ului oferit de Sony.

  8. #88 SP
    Member taz@'s Avatar
    La mine ps+ apare la sectiunea welcome back in ps store, impreuna cu pack-ul pentru cele doua jocuri free de PS3 dar nu imi apare deloc pack-ul pentru jocurile free de PSP...pe contul US aparea si pentru ps3 si pt psp...nu imi dau seama de ce

  9. #89 SP
    Member Atrium's Avatar
    Taz@, ca sa downloadezi jocurile pt PSP de pe conturile de UK trebuie sa accesezi store-ul direct de pe PSP din cate am inteles.

  10. #90 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    poate sami dea si mie cineva infamous ? va rog ca mie mia dat erori si nam mai putut lua decat un joc

  11. #91 SP
    Member Atrium's Avatar
    Nu stiu voi ce ati facut, dar eu unul am downloadat toate 5 jocurile

  12. #92 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS-FTW View Post
    poate sami dea si mie cineva infamous ? va rog ca mie mia dat erori si nam mai putut lua decat un joc
    Nu conteaza cate erori iti da, continua sa incerci, intr-un final o sa-ti mearga.

  13. #93 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS-FTW View Post
    poate sami dea si mie cineva infamous ? va rog ca mie mia dat erori si nam mai putut lua decat un joc
    Si cum ai vrea tu sa iti dea tie cineva Infamous? Pune mana si citeste ce s-a mai scris pe aici ca o sa gasesti si rezolvarea.

  14. #94 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Nu stiu voi ce ati facut, dar eu unul am downloadat toate 5 jocurile
    De pe un singur cont? Sau de pe 3 conturi?
    Cum ai facut?

  15. #95 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    De pe un singur cont? Sau de pe 3 conturi?
    Cum ai facut?
    de pe trei conturi, e usor

  16. #96 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS-FTW View Post
    poate sami dea si mie cineva infamous ? va rog ca mie mia dat erori si nam mai putut lua decat un joc
    Daca ai incercat sa-l download-ezi si ti-a dat eroare vezi ca a ramas in downloads pe Store si poti sa mai incerci...

  17. #97 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Imi poate pune si mie cineva pe 2 conturi jocurile de PSN? Ca PS3 imi iau dupa ce termin cu examenele..

  18. #98 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Daca ai incercat sa-l download-ezi si ti-a dat eroare vezi ca a ramas in downloads pe Store si poti sa mai incerci...
    nu a ramas la downloads

  19. #99 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS-FTW View Post
    nu a ramas la downloads
    In "Account Management -> Transactions -> Service List" ai incercat?

  20. #100 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    In "Account Management -> Transactions -> Service List" ai incercat?
    ms mult frate iti raman dator , am reusit sa-l iau !!!!

    ---------- Post added 07-06-2011 at 08:00 PM ----------

    imi mai trebuie dead nation...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Crytek prezinta un VR demo numit "Back to Dinosaur Island" By djleo666 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 19-03-2015, 15:40
  2. Replies: 0 Last Post: 18-07-2012, 10:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts