Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 37 of 37

Thread: Zvon: Grand Theft Auto V se va lansa in 2012

  1. #21 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Dude, who needs GTA 5 when you have this
    Da, ai dreptate. Ce ne trebuie GTA5 cand avem GTA4 super mega HD ?

    Nici nu stiu sa zic...singura chestie care sa fie in comun la GTA V cu IV e grafica HD . Nimic nu m-a impresionat la jocu ala: controlul omului si al vehiculelor, misiunile, posturile radio, lumea si mai ales POVESTEA. Imi pare rau ca am cumparat jocul asta cu 40 de lei sigilat... nu merita nici macar atat...
    +1
    Chiar acum joc jocurile din GTA 3 era si sunt de n ori mai fun decat GTA4. Sper ca la GTA5 sa le vina mintea la cap si sa faca ceva gen GTA Vice City sau San Andreas.

  2. #22 SP
    Member Mariush's Avatar
    Si eu am fost de aceasi parere cand am incercat GTA IV prima data, l-am jucat cateva ore si l-am dat mai departe, profund dezamagit. Dupa cateva luni mi-a intrat din nou in posesie si m-am tinut de el, si l-am terminat (45 de ore din viata pe care nu le-am, nu le si nu le voi regreta niciodata). In a 46a ora deja ma jucam The Lost and Damned

    Sigur, parerile sunt impartite (ar fi si culmea sa fim toti de aceasi parere), insa eu sper sa fie asemantor GTA IV, San Andreas m-a plictisit teribil.. (Vice City bun intr-adevar).

  3. #23 SP
    Member stefi's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Va fi cu engine de Unreal 4
    nu o sa foloseasca euphoria sau.....?

  4. #24 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    Un Gta in Londra ar fi superb .(si nu veniti cu Gta : London 1969 )

  5. #25 SP
    Member tsuby's Avatar
    GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii GTA cu negrii!!!



    Acum serios vorbind, toata treaba cu ganguri mi se pare superba. Si de ce nu ar merge si ceva cu familii, gen mafie. Vise

  6. #26 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    Gansta' sh*t huh?

  7. #27 SP
    Member tsuby's Avatar
    Oh da. Dass how we roll.

  8. #28 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Am multi prieteni care vin pe la mine si ma privesc cand ma joc Gta Sanandreas sau Gta IV si imi spun:"uau,poti sa faci asa ceva?"
    Adevarul este ca daca nu ai incercat jocul in totalitate si daca nu-ti place seria nu ai ce comenta.
    Gta IV m-a dezamagit si pe mine foarte putin,dar este un joc foarte bun.
    De abia astept Gta V indiferent in ce zona se petrece si ce fel de rasa este personajul principal.

  9. #29 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    mda si eu care am dat 59 de euro la lansare,tu te plangi de 40 de lei....gta4 este un joc superb di toate punctele de vedere...si am jucat toate gta-urile posibile,toate sunt frumoase.si isi merita toti bani

  10. #30 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    Eu as fi cel mai fericit daca ar face un Vice City/San Andreas HD. **== Pe mine unul m-a dezamagit GTA 4 dpdv al povestii.
    san andrea HD.. cred ca e visul oricarui jucator de GTA

  11. #31 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Cel mai bun din serie dupa parerea mea a fost San Andreas !

  12. #32 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    Dude, who needs GTA 5 when you have this
    Da, bine, ai nevoie de generatia a 8-a de console sa obtii nivelul ala de detaliu la tine pe TV, tipul cu filmuletul are un PC mai scump de 1000$, plus ca acolo juca fara trafic si d-abea ajungea la 25 FPS. E drept ca portul PC e oribil dar si asa nu va avea GTA V grafica lui IV PC + ENB.
    Defapt, nici nu prea vad ce ar mai putea baga in V dpdv tehnic, daca si in IV consolele actuale scartaie in unele situatii. Sper sa ma insel, poate au gasit o portita, ceva ...
    Ma astept la un GTA IV cu un alt storyline, poate ceva imbunatatiri Online si/sau de framerate si alte mici schimbari.

    P.S. Si eu sper de ani sa mai faca un Vice City, dar nu mai pot sa revin la fizica veche, desi jocurile erau mult mai fun pe atunci.
    San Andreas mi-a placut si el, dar OST-ul si locatia Vice City plus faptul ca nu ma dau in vant dupa gangsteri si cartiere m-au convins ca VC e locul 1.

  13. #33 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Da, bine, ai nevoie de generatia a 8-a de console sa obtii nivelul ala de detaliu la tine pe TV, tipul cu filmuletul are un PC mai scump de 1000$, plus ca acolo juca fara trafic si d-abea ajungea la 25 FPS.
    Eu am un PC de peste 1500$ si imi merge cu 50-60 fps modul acela

  14. #34 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Eu am un PC de peste 1500$ si imi merge cu 50-60 fps modul acela
    Eu am un PC de 1501$ si imi merge cu 51-61 FPS, capisi?

  15. #35 SP
    Junior Member robbyy10's Avatar
    Sa-l faca cu gangsteri si e perfect

  16. #36 SP
    Member Mariush's Avatar
    Da, ceva gen Mafia, in stil LA Noire remasterizat GTA....

  17. #37 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    2013 cea mai sigura data, de ce? anul viitor avem max payne 3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online By Walkman in forum Console Club
    Replies: 5620 Last Post: 10-12-2023, 06:55
  2. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts