Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Dirt 2 Demo pe Live

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Dirt 2 Demo pe Live

    Cand sa intru si eu verific pe Xbox Live sa vad ce mai e nou am observat ca baietii deja faceau reclama la demo-ul de la Dirt 2. Asadar am intrat si pe Marketplace si am constat ca da, demo-ul este disponibil, are undeva in jur de 900mb si va asteapta sa il downloadati. Va astept si pe voi cu pareri dupa ce l-ati jucat. Blah blah blah (conform regulamentului trebuie sa ajung la 400 de caractere, dar nu pot, pentru ca e prea mult pentru mine). Prin urmare, blah blah blah.
    Attached Images Attached Images dirt_2_profilelarge.jpg

  2. #2 SP
    Member collector's Avatar
    Este superb ! si multiplayer .Grafica , control , cam toate mai bune fata de vechiul dirt , astept full cu nerabdare

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mi-am amintit si eu ce greu este Dirt-ul. Ce ma chinui la cursa din Maroc sa ies macar pe locul 5 si nu reusesc.

  4. #4 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Nu stiu ce sa zic: poate sunt eu suparat ca din 10 curse numai una am reusit sa o termin, la restu s-a terminat timpu ala si eu eram inca pe traseu! Dar nu imi place controlul la masini, parca sunt prea usoare si prea agile - oleaca misc din stick si zboara de parca ar fi o nava spatiala

    Nu simt deloc masina!

  5. #5 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Nu sunt eu profesionist dar, exista si frana , incearca inainte de fiecare curba sa pui frana , si da ai dreptate sunt prea usoare si prea agile pt ca asa sunt si in realitate , jocu nu il bag la un simulator 100 %, dar este cel mai reusit pana la ora actuala in materie de rally !!!

  6. #6 SP
    Member collector's Avatar
    ai perfecta dreptate , eu zic ca e un control foarte reusit , si cu putina straduinta am ajuns de multe ori locu 1 , si mai mereu in top 3

  7. #7 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    M-a cucerit instantaneu...Absolut superb din toate punctele de vedere...Din punct de vedere al graficii este Killzone 2 al racerelor... Abia astept varianta full!

  8. #8 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Din punct de vedere al graficii este Killzone 2 al racerelor
    Pai si atunci GT 5 care joc o sa fie din punct de vedere al gradicii

  9. #9 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Don't care...Arcade for me please!

  10. #10 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Imi place ca este unforgiven la damage. Te-ai lovit, s-au cam dus sansele sa mai prinzi podiumul. Comportamentul masinii sigur va fi afectat, in sensul bun, de setup-ul disponibil in varianta full. Excelent sistemul de lobby, pe echipe.

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Imi place. Dureaza putin pana te obisnuiesti cu controlul. Jocul e unul dintre cele mai bune jocuri din acest gen lansate anul acesta

  12. #12 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    M-a cucerit instantaneu...Absolut superb din toate punctele de vedere...Abia astept varianta full!
    Total de acord!

  13. #13 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Demo-ul este foarte dragut, imi place mai ales cursa din Maroc, in fiecare seara joc si incerc sa-mi dobor propriul record (3:15.94 ), pentru mine este un must buy

  14. #14 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Cel mai bun timp al meu pe maroc a fost 3:09
    Am jucat aseara pana pe la vreo 4 noaptea online si a fost foarte misto. E destul de bun jocu.
    PS: Bre rasko, dc nu bagi lumea in seama? Ti-am trimis cateva invite-uri si mesaje aseara, dar nici un raspuns

  15. #15 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Al meu nu are multy player, dar jocul full va avea, deja presimt ca o sa facem ceva curse impreuna

  16. #16 SP
    Member collector's Avatar
    slabut , eu am 3:05.. si ceva

  17. #17 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Am dat aseara de 2 francezi care nu scoteau niciodata sub 2:58 - 3:00 maxim
    Chiar mi-a facut placere sa joc cu ei pentru erau peste restu si ma plictisisem sa tot ies pe locu 1 lol
    Oricum, mi-am ridicat putin nivelu datorita lor. Parca e altceva cand ai de la cine sa "inveti" pentru ca te motiveaza sa fi mai bun.

  18. #18 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Demo-ul e doar pe Xbox sau si pe PS3 ? Nu de alta , dar nu-l gasesc ...

  19. #19 SP
    Member Solozaur's Avatar
    este si pe PSN, eu doar pe ps3 am jucat, vezi pe Uk daca pe US nu-l gasesti

  20. #20 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Cel mai bun timp al meu pe maroc a fost 3:09
    Am jucat aseara pana pe la vreo 4 noaptea online si a fost foarte misto. E destul de bun jocu.
    PS: Bre rasko, dc nu bagi lumea in seama? Ti-am trimis cateva invite-uri si mesaje aseara, dar nici un raspuns
    lol Sorry man nu eram la consola...Era in meniul Dirt dar nu jucam. Pe cand am vazut mesajele erai offline.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Left 4 Dead 2 demo pe Xbox Live By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-11-2009, 21:38
  2. Demo Overlord II pe Xbox Live By Mika in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 06-06-2009, 17:19
  3. Resident Evil 5 demo Live pe 26 ianuarie By istrategie in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 15-01-2009, 17:26
  4. Red Alert 3 demo pe Live By istrategie in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2008, 01:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts