Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: FIFA 12 Demo anuntat!

  1. #1 SP
    Member batmanfan's Avatar

    FIFA 12 Demo anuntat!

    FIFA 12 demo a fost anuntat ieri in cadrul Gamescon. Echipele ce se vor regasi in demo sunt Arsenal, Manchester City, B. Dortmund, AC Milan, Barcelona si Marseille. Stadionul pe care vor avea loc jocurile va fi Etihad Stadium (cu posibilitatitle Day/Dry weather), iar reprizele vor fi de 3 minute. De asemenea, demo-ul va cuprinde o serie de tutoriale, printre care:
    • Standing Tackle Sliding Tackle
    • Jockeying
    • Running Jockey
    • Contain
    • Team mate Contain
    • Push Pull
    Attached Images Attached Images fifa12_1.jpg fifa12_3.jpg

  2. #2 SP
    Member Sepy's Avatar
    jos cu palaria.....o sa fie fain si pe pc...
    deabea astept sa apara pe play station 3 :X

  3. #3 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    O sa pice la tanc...exact cand imi iau si eu xbox 360

  4. #4 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar

    Fifa 12

    Fara Manchester United ???? Ce demo mai e si asta ...

  5. #5 SP
    Member Nestea's Avatar
    Abia astept sa apara

  6. #6 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Bun, dar o data de lansare a demo-ului nu au dat?

  7. #7 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    13 septembrie.

  8. #8 SP
    Junior Member RockeE's Avatar
    Genial, epic, cum vreti voi.

  9. #9 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by IceBlast13 View Post
    Fara Manchester United ???? Ce demo mai e si asta ...
    da cine o fi manchester united ?o surpriza era daca nu includeau Barcelona

  10. #10 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da cine o fi manchester united ?
    Nu e cine stie ce, doar cea mai titrata echipa din Anglia si castigatoarea celui mai puternic campionat din Europa. A, si finalista UCL de anul trecut. Bine ca ii baga pe descultii aia de la Man. Sh.itty. Nu m-ar mira ca in 2-3 ani sa schimbe numele jocului din Fifa in Abu Dhabi.

  11. #11 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da cine o fi manchester united ?o surpriza era daca nu includeau Barcelona
    Te crezi glumeț, nu?

    Ai dreptate, Manchester e o echipă praf, de-aia are cele mai multe cupe din Anglia și de-aia e cea mai titrată

  12. #12 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Nu e cine stie ce, doar cea mai titrata echipa din Anglia si castigatoarea celui mai puternic campionat din Europa. A, si finalista UCL de anul trecut. Bine ca ii baga pe descultii aia de la Man. Sh.itty. Nu m-ar mira ca in 2-3 ani sa schimbe numele jocului din Fifa in Abu Dhabi.
    e putin mai complicat, MC este inclusa deoarece au semnatat un contract de exclusivitate cu EA sa-i ajute la promovare si la motion-tracking unde s-au folosit jucatorii de la MC. Cei de la EA au incercat sa introduca cate o echipa foarte puternica din campionatele majore. dar acum sincer, asta e problema, ca nu e MU in DEMO? pentru ce joci demo-ul unui joc, ca sa vezi ce fata are rooney? nu, ca sa testezi gameplay-ul care se poate face cu orice echipa, dar noah e vorba despre EA si seria Fifa, ceva, ceva trebuie aratat cu degetul, iar de data asta a fost lipsa lui MU dintr-un DEMO.

  13. #13 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Bineinteles ca e Etihad Stadium. Se putea, sa nu isi bage ala turbanul aici..

  14. #14 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    e putin mai complicat, MC este inclusa deoarece au semnatat un contract de exclusivitate cu EA sa-i ajute la promovare si la motion-tracking unde s-au folosit jucatorii de la MC. Cei de la EA au incercat sa introduca cate o echipa foarte puternica din campionatele majore. dar acum sincer, asta e problema, ca nu e MU in DEMO? pentru ce joci demo-ul unui joc, ca sa vezi ce fata are rooney? nu, ca sa testezi gameplay-ul care se poate face cu orice echipa, dar noah e vorba despre EA si seria Fifa, ceva, ceva trebuie aratat cu degetul, iar de data asta a fost lipsa lui MU dintr-un DEMO.
    Arata-mi te rog unde am scris ca am o problema cu faptul ca United nu e in demo. Dar "noah" e vorba despre Fifa si cineva, cineva tot trebuia sa sara in sus aiurea, iar de data asta a fost AndRewqp.

  15. #15 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mai sticlute mici de pepsi ce sunteti , v-ati agitat deja ? Nu-mi place sucul fara acid , va rog

  16. #16 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    e putin mai complicat, MC este inclusa deoarece au semnatat un contract de exclusivitate cu EA sa-i ajute la promovare si la motion-tracking unde s-au folosit jucatorii de la MC. Cei de la EA au incercat sa introduca cate o echipa foarte puternica din campionatele majore. dar acum sincer, asta e problema, ca nu e MU in DEMO? pentru ce joci demo-ul unui joc, ca sa vezi ce fata are rooney? nu, ca sa testezi gameplay-ul care se poate face cu orice echipa, dar noah e vorba despre EA si seria Fifa, ceva, ceva trebuie aratat cu degetul, iar de data asta a fost lipsa lui MU dintr-un DEMO.
    Nici eu și nici Razvan nu am comentat că Man Utd nu e �n demo, chiar dacă sunt sigur că nici mie și nici lui nu ne place acest lucru, ci doar i-am răspuns lui darkpaul13 la o �ntrebare idioată

  17. #17 SP
    Member Sepy's Avatar
    lasa ca o sa puteti juca cu fetitele de la barca

  18. #18 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dar de ce va atacati atat? eu doar am completat la ce a scris razvan... in fine. nu mai poti sa scrii niste informatii despre un anumit joc, ca noah imediat se agita unii, vorba lui domnul ovidiu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Yakuza 4 Demo anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 02-02-2011, 22:20
  2. Replies: 6 Last Post: 30-03-2010, 16:11
  3. Demo God of War III anuntat By paul in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 28-10-2009, 20:30
  4. PES 2010 demo anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 17-09-2009, 15:01
  5. Resident Evil 5 demo va fi anuntat in curand By istrategie in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 15-11-2008, 23:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts