Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Mortal Kombat Komplete Edition anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Mortal Kombat Komplete Edition anuntat

    Warner Bros. a anuntat Mortal Kombat Komplete Edition, o versiune "GOTY" a jocului Mortal Kombat, probabil cel mai bun joc de acest gen lansat in 2011. Komplete Edition va contine jocul si toate DLCurile lansate pentru acesta, Mortal Kombat: Songs inspired by the Warriors, filmul Mortal Kombat (1995, poate fi descarcat de pe PSN), 15 skin-uri clasice si 3 fatalitati clasice pentru Scorpion, Sub Zero si Reptile. Mortal Kombat Komplete Edition va fi lansat pe 28 Februarie pentru PS3 si Xbox 360. Jocul Mortal Kombat a fost lansat in luna Aprilie a anului trecut.
    Attached Images Attached Images scorpionsubzero.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa inteleg ca vor fi toate caracterele incluse? Chiar as fi curios daca va fi Kratos in versiunea de X360

  3. #3 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Chiar as fi curios daca va fi Kratos in versiunea de X360
    Intrebarea zilei

  4. #4 SP
    Member adicodlea's Avatar
    paradox-ul zilei , probabil ca nu va fi , cel putin asa e logic !

  5. #5 SP
    Member eneea's Avatar
    un pret, ceva, se stie?

  6. #6 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Din cate am mai citit, cel putin pt. PS3 o sa fie incluse toate DLCurile deci si caracterele pe langa skins, soundtrack si film.

  7. #7 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    skinurile le iei gratis de pe psn, iar carcaterele te costa cam 14 lire sa la ei pe toate. nu cred ca se merita sa cumperi jocul din nou...doar daca mai adauga si alte caractere. pentru ca stiu ca am vazut pe zavii parca la precomanda era undeva de 52-53 de lire.

  8. #8 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    skinurile le iei gratis de pe psn, iar carcaterele te costa cam 14 lire sa la ei pe toate. nu cred ca se merita sa cumperi jocul din nou...doar daca mai adauga si alte caractere. pentru ca stiu ca am vazut pe zavii parca la precomanda era undeva de 52-53 de lire.
    Eu cred ca este o precomanda mincinoasa, adica nu au primit inca un RRP pt joc. Eu unul ma astept sa coste cam 30 de lire.
    Din ce am mai citit pe un forum se pare ca versiunea europeana nu va include download-urile pentru soundtrack si filmul Mortal Kombat din '95.

  9. #9 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sa inteleg ca vor fi toate caracterele incluse? Chiar as fi curios daca va fi Kratos in versiunea de X360
    Clar nu va fi si oricum nu conteaza foarte mult; Kratos e praf in joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts