Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 68

Thread: Rockstar anunta Grand Theft Auto V

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Rockstar anunta Grand Theft Auto V

    Titlul de mai sus e cam tot ce stim despre joc. Cei de la Rockstar au decis doar sa ofere o imagine, un fel de logo pentru GTA-ul cu numarul cinci, care il poti vedea de indata ce intrii pe site-ul oficial al studio-ului. Totusi au fost draguti sa ne spuna ca vom primi si un trailer de la ei in data de 2 noiembrie (adica miercurea viitoare).

    Nu stim cand se va lansa, dar avand in vedere ca o sa avem un trailer miercuri, e posibil ca jocul sa se lanseze candva la sfarsitul anului viitor si desi nu stim care studio se ocupa de el cred ca putem fi destul de siguri pe noi si sa spunem ca va merge pe mana celor de la Rockstar North din Edinburgh, cei care s-au ocupat cu cele mai importante titluri din seria GTA dar si de jocul Agent care l-au anuntat cu multi ani in urma ca va fi un PS3 exclusive.

    Deci altceva inafara de a numara zilele nu avem, cei de la Rockstar reusind inca odata sa produca nerabdare asupra fanilor sai. Ne vedem pe data de 2 noiembrie cand vom primi acel trailer!
    Attached Images Attached Images grand-theft-auto-iv_3.jpg 147283d1319541246-grand-theft-auto-5-grandtheftautov_logo.jpg

  2. #2 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Ma intreb in ce oras o sa se desfasoare actiunea Sper sa ne dam seama din trailerul ce trebuie sa apara. Totusi V-ul acela imi da un vibe de Las Vegas sau ceva irlandez.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Give me FIVE!
    Eu sunt curios de data aceasta ce nationalitate va fi personajul principal. Ar fi tare sa fie arab. Si sa primim 70 de virgine la final

  4. #4 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Eu is curios daca jocul va beneficia de un alt engine.

  5. #5 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    "V" acela din logo foloseste fontul de pe dolari, la fel si design-ul cu verde. Oare un San Andreas part 2? Sincer, mi-as dori sa se apropie de Vice City.

  6. #6 SP
    Junior Member wwewwf96's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Sincer, mi-as dori sa se apropie de Vice City.
    This.

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sunt singurul care spera sa nu fie lansat pe generatia asta de console?

  8. #8 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sper sa fie ceva cu totul revolutionar dpdv grafic/engine/gameplay in special.Daca l-ar lansa pe generatia actuala nu prea au cum sa faca ceva revolutionar.

  9. #9 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cred ca ar fi prea de tot sa il anunte pentru urmatoarea generatie de console cand nici macar Sony sau Microsoft nu au anuntat (si nu cred ca au de gand sa o faca pana la urmatorul E3) urmatoarea lor consola. Posibil ca asta sa fie ultimul GTA pentru generatia actuala de console. Da nu va speriati dragii tatii, ca GTA o sa avem si peste 20 de ani daca Rockstar o sa faca in continuare jocuri bune (desi eu inca refuz sa consider GTA IV ca fiind un joc bun ).

    Si avand in vedere ca au facut treaba aia cu Episodes from Liberty City, oare nu ar fi cazul sa faca si un Episodes from Vice City/San Andreas? I think so... fingers crossed

  10. #10 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Totusi V-ul acela imi da un vibe de Las Vegas
    La asta ma gandeam si eu. Decat sa faca un San Andreas 2, as prefera sa se axeze doar pe Las Vegas si sa-l faca legen...wait for it...

  11. #11 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    la asta ma gandeam si eu. Decat sa faca un san andreas 2, as prefera sa se axeze doar pe las vegas si sa-l faca legen...wait for it...
    daryyyyy... Legendary!

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru cei care-l asteapta (sau vor sa-l astepte) pentru generatia viitoare de console... poate face Rockstar o gluma buna si-l lanseaza doar pe iOS si Android... Mai lasati-le Dzeului de next-genuri si bucurati-va de ce se poate actual. Sunt cate unii care nu joaca mai nimic, pentru ca ei asteapta tot timpul ceva "next-gen". La fel cum sunt cei care nu-si cumpara consola actuala pentru ca oricum iese in curand alta mai buna. Pfft. Live your life guys (and girls)! Play & enjoy your games... asa cum o faceam si noi pe 8bits si stateam la coada la cate un HC85! Si pe cuvant daca se gandea vreunul din noi ca nu vrea sa se joace pe o asemenea porcarie in ideea ca o sa iasa HC90...

  13. #13 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Sunt singurul care spera sa nu fie lansat pe generatia asta de console?
    si eu sper acelasi lucru...cei de la Rockstar fac o treaba prea buna cu jocuriile lor ca sa fie limitati de actuala generatie..asta in speranta ca folosesc un engine complet nou..

  14. #14 SP
    Junior Member Catalin Petre's Avatar
    Sa inteleg ca voi nu vreti sa jucati GTA sau nu ganditi deloc logic. Sa va spun cum sta treaba. Nici Microsoft nici Sony nu au anuntat urmatoarea generatie de console. Despre Xbox720 exista doar un zvon cum ca s-ar lansa in 2013. Deci mai devreme de 2013 (desi e doar un zvon) nu are cum sa se lanseze pentru ca suntem in 2011, urmatorul E3 (pentru ca probabil la un E3 vor anunta) este in 2012 si nicio mare lansare nu se face in anul E3-ul la care a fost anuntata. Poate in 2013 va fi lansat Xbox720, insa Rockstar sigur nu va face un joc pe o consola abia aparuta, deci urmatorul GTA ar urma sa fie lansat in 2014.
    Eu prefer sa joc in 2012 GTA V, iar in 2014 sa joc GTA VI, decat sa astept 3 ani incepand de acum pentru GTA V.
    Bafta!

  15. #15 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Sunt foarte foarte curios cum va arata avand in vedere ca sunt persoane care au facut niste moduri cu ajutorul carora GTA 4 a ajuns la nivelul jocurilor precum crysis. Ramane de vazut pe 2 noiembrie dar stiu de pe acum ce o sa apara la sfarsitul trailer-ului... Coming soon to Xbox 360 and PS3.. Dar na, noi macar o sa primim o statie de radio in plus.

  16. #16 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    Yeeeeaeeeaaaah Buddy!!!vesti bune eu sper sa fie tot pe consola actuala,ps3-xbox 360,mie imi place grafica gta4 am jucat la nebunie desi mai am ceva achievementuri de facut la el.pentru mine seria GTA e superba de la gta3 pana la 4, sunt 6 in total...abia astept gta 5 indiferent pe ce consola se va lansa.

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Catalin Petre, ai cam uitat WiiU-ul, care vine anul viitor. Ce te faci daca iese GTA V exclusiv WiiU?

  18. #18 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    san andreas 2 ar fi huuge

    start the countdown

  19. #19 SP
    Member Nestea's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Sunt singurul care spera sa nu fie lansat pe generatia asta de console?
    Daca deja lucreaza la el deci e clar ca apare la anul.
    Citisem undeva ca s ar putea sa avem un oras european parca Londra sau Paris.
    Nu cred ca o sa fie o mare diferenta din punct de vedere vizual dar macar o sa fie mai mult ca sigur asemanator cu LA Noir deci o sa avem mimica fetei foarte realista

  20. #20 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Catalin Petre, ai cam uitat WiiU-ul, care vine anul viitor. Ce te faci daca iese GTA V exclusiv WiiU?
    Chiar si iPhone 4S e mai puternic decat WiiU. Sa fim seriosi...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  2. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  3. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts