Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Rayman Legends se va lansa pe PS3 si Xbox 360

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Rayman Legends se va lansa pe PS3 si Xbox 360

    Nintendo incearca sa obtina cat mai multe exclusivitati pentru cea mai recent lansata consola a lor, Wii U, de la cat mai multe studio-uri posibile. Uneori reusesc, alteori nu. De ce spun asta? Deoarece, nu in urma cu mult timp cei de la Ubisoft au declarat ca Rayman Legends isi va face aparitia atat pe consola celor de la Nintendo cat si a celor de la Sony (PS3) si Microsoft (Xbox 360). Cum de au luat aceasta decizie? Ei bine se pare ca numarul foarte mare de fani i-au convins pe cei de la Ubisoft sa lanseze urmatorul Rayman pe cat mai multe platforme, doar pentru a nu forta gamerii sa rateze urmatoare aventura a acestuia. Din pacate, doar atat stim, data de lansare a jocului fiind inca necunoscuta.
    Attached Images Attached Images 122332.jpeg

  2. #2 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu sper sa se intample la fel cu Bayonetta 2 Chiar nu am alt motiv sa-mi iau Wii U.

  3. #3 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Ba stim, jocul vine pe toate pe toate consolele in 7 luni, se lanseaza in septembrie. Si mai stim ca atunci se lanseaza GTA 5 asa ca nimeni nu o sa cumpere jocul asta. GG Ubisoft.

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Eu sper sa se intample la fel cu Bayonetta 2 Chiar nu am alt motiv sa-mi iau Wii U.
    oricat de mult ar dori asta fanii seriei, Bayonetta 2 are 0% sanse sa apara pe altceva inafara de Wii U deoarece Nintendo are in momentul de fata drepturile de autor pentru serie. Dar nu cumva era aceeasi situatie si la Mass Effect 1 (care era published de catre Microsoft) si parca totusi a aparut pe PS3 in ceva trilogy pack? nu mai tin minte...

    Quote Originally Posted by Anderul View Post
    Ba stim, jocul vine pe toate pe toate consolele in 7 luni, se lanseaza in septembrie. Si mai stim ca atunci se lanseaza GTA 5 asa ca nimeni nu o sa cumpere jocul asta. GG Ubisoft.
    Aici cred ca nu conteaza asa de mult, deoarece GTA IV se adreseaza unui grup mai maturi de gameri, in timp ce Rayman se adreseaza unei piete ceva mai tinere sau casual.

  5. #5 SP
    Member szabi90's Avatar
    Ar trebui sa apara si pe PS Vita

  6. #6 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Foarte bine ca se lanseaza pe toate 3, acum poate vor baga ceva mai de Doamne-ajuta in editia de colectie..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts