Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows se lanseaza in aceasta vara

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows se lanseaza in aceasta vara

    Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows se va lansa in aceasta vara in varianta digitala pe Xbox 360, PC si PS3 prin intermediul PSN, Steam si XBLA. Cei de la DigitalSpy au postat si un trailer de prezentare al jocului in care putem observa ca jucatorii vor putea intra in pielea celor patru testoase ninja sau mai bine zis in carapacea broscutelor. Jocul are un mod co-op online, astfel incat jucatorul isi poate alege una din cele patru testoase cu nume celebre, Michelangelo, Leonardo, Donatello, Raphael. Se pare ca Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows este primul joc dintr-o serie de trei, conform intelegerii dintre Activision si Nickelodeon.

    Attached Images Attached Images raphael-teenage-mutant-ninja-turtles.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    Ce dor i-mi era de ei, primul joc l-am jucat pe un HC-90 in 93

  3. #3 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Sper sa merite ... astept un joc TMNT bun de ceva vreme .

  4. #4 SP
    Junior Member D00g's Avatar

  5. #5 SP
    Junior Member paul310's Avatar
    Vai D00g puteam trai foarte bine fara poza aia.

  6. #6 SP
    Junior Member D00g's Avatar
    Quote Originally Posted by paul310 View Post
    Vai D00g puteam trai foarte bine fara poza aia.
    mda, vroiam sa semnific ca acea poza este un fail, iar developerii sa nu faca un joc care sa nu aiba diferente fata de acea poza, nu ai observat ca orice joc luat dupa un serial sau film este un mare fail ? In afara de The Walking Dead care cred ca a captat atentia tuturor gamerilor, ma rog, aproape tutoror, ca multora nu le plac jocurile "click and point".

    Imi pare rau daca te-am facut sa


  7. #7 SP
    Member eneea's Avatar
    The walking dead original e comic book
    au mai fost ceva joculete dragute cu turtles, imi aduc aminte ca le jucam pe vechile console terminator

  8. #8 SP
    Member Game101's Avatar
    Cel de pe nintedo SNES a fost tare .

  9. #9 SP
    Junior Member vld_D3mon's Avatar
    Pai de cele vechi va aduceti aminte cu drag, dar ele erau jocuri foarte simple(ca elemente de gameplay).
    In ziua de azi toti cei care joaca un beat them up se asteapta la: elemente de RPG, deblocari de noi miscari, arme noi, upgradeuri, puncte de experienta, viata care creste progresiv, etc.
    Vremea de care va aduceti aminte cu drag nu avea aceste elemente si jocul era ok, aveai aceleasi combouri cu testoasele pe tot parcursul jocului dar merita ca ajungeai la un boss la final de nivel. Pentru a nu te plictisi iti aduceau treptat de la nivel la nivel alti inamici cu care trebuia sa abordezi diferit planul de lupta.
    De cand s-a trecut la spatiul 3D jocurile au avut de suferit. Parerea mea e ca trebuia facut un joc de tip 2D side-scrolling astfel putea fi scos pe piata la un pret avantajos si ar fi atras mai multa lume. Si un co-op cu 4 testoase ar fi mers de minunine pe o plansa 2D. Mark of the ninja a fost un joc foarte reusit ca mecanica de joc, Shank 2 la fel iar Deadlight a aratat spectaculos din punct de vedere vizual.

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Attached Images Attached Images tmntoutoftheshadows_screen1.jpg tmntoutoftheshadows_screen2.jpg tmntoutoftheshadows_screen3.jpg tmntoutoftheshadows_screen4.jpg

  11. #11 SP
    Junior Member vld_D3mon's Avatar
    Cand au vazut texturile.138174189.jpg

  12. #12 SP
    Member Game101's Avatar
    Ce fete au putut sa le faca . Era prea frumos sa arate precum Rafael din primul post.

  13. #13 SP
    Junior Member D00g's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Ce fete au putut sa le faca . Era prea frumos sa arate precum Rafael din primul post.
    exact asta am vrut si eu sa afirm prin acea poza, cine stie ce fail o sa fie acest joc, dar asta e, asteptam un nou trailer sau o secventa de gameplay.

  14. #14 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Daca si asta va avea grafica "exceptionala" de la Colonial Marines.. e clar..

  15. #15 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Pre-Alpha Gameplay :


  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pare interesant. Sistemul de combat (si sper sa nu ma insel) pare asemanator cu cel din Batman/Sleeping Dogs

  17. #17 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Pentru un pre-alpha gameplay ... arata destul de bine .

  18. #18 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Fetele arata oribile pentru ca e inca pre-alpha, nu exista poze "editate" iar animatiile faciale sunt inca cele standard oferite de engine si deci mai "umane". Rabdare pisoi

  19. #19 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Iar astia? TMNT JERKS! I want Battletoads! :/

  20. #20 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 34 Last Post: 15-06-2014, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 03-04-2013, 12:15
  3. Teenage Mutant Ninja Turtles Smash Up By Khan in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 16-10-2009, 20:47
  4. Patapon 2 in aceasta vara By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 11-02-2009, 18:12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts