Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Lego Rock Band in aceasta iarna

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Lego Rock Band in aceasta iarna

    TT Games si Harmonix au anuntat ca un nou joc din seria Rock Band este in lucru si ca acesta va avea ca personaje pe scena omuletii din LEGO. In acest joc ne vom putea costuma micutul personaj din plastic precum si membri echipei tehnice. Jocul va fi lansat la sfarsitul anului pe PS3, Xbox 360, Wii si DS. Pana acum au fost confirmate 5 melodii, dar tracklist-ul va fi cu siguranta mai mare.

    • Blur: "Song 2"
    • Carl Douglas: "Kung Fu Fighting"
    • Europe: "The Final Countdown"
    • Good Charlotte: "Boys and Girls"
    • Pink: "So What"
    Attached Images Attached Images lego1.jpg lego2.jpg lego3.jpg lego4.jpg

  2. #2 SP
    Member bartonn's Avatar
    Coool...inca un jok cu lego in COlectia mea

  3. #3 SP
    Member verde's Avatar
    super! chiar asa cevca asteptam dupa GH Metallica

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mda, iar abuzează ăștia de Lego (�n jocuri) ca de pinguini (�n animații)

  5. #5 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Atatea lansari de GH am impresia ca fac fanii jocului sa isi piarda interesul pt acest titlu. Puteau lase jocul propriu-zis GH3 si scoata addonurile astea in format dlc, la jumatate de pret. Seria asta o vad sfarsind ca franciza NFS.

  6. #6 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Atatea lansari de GH am impresia ca fac fanii jocului sa isi piarda interesul pt acest titlu. Puteau lase jocul propriu-zis GH3 si scoata addonurile astea in format dlc, la jumatate de pret. Seria asta o vad sfarsind ca franciza NFS.
    Asta e un joc Rock Band!

  7. #7 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Ups! My bad! Am postat din neatentie pe topicul asta dar parerea mea despre GH ramane aceeasi

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Atatea lansari de GH am impresia ca fac fanii jocului sa isi piarda interesul pt acest titlu. Puteau lase jocul propriu-zis GH3 si scoata addonurile astea in format dlc, la jumatate de pret. Seria asta o vad sfarsind ca franciza NFS.
    Subscriu!

    Ce e prostia asta domle'? Cum pui 10 piese gata...alt joc...păi hai să-l numim...Guitar Hero Back Metal. Mai pui 10 piese...păi hai să-l numim Guitar Hero MetalCore...

    ...niște nesimțiți. FĂ DLC FRATE! GĂSEȘTE UN NUME STABIL ȘI GATA!

    Guitar Hero World Tour (suna...mare...world tour..asta �nseamnă că acoperă ceva nu? Mai multe genuri și sub genuri...Punk, Trash, Goth, etc). E ca și c�nd mergi �n excursie...aduni tot (poze, clipuri, etc) și le pui pe masă...

    Deci mă disperă. Am 3 sau 4 Guitar Hero-uri...AJUNGE! Că n-are rost să tot cumpăr jocuri (pentru 10 piese) și să schimb disc-uri �n tray pentru că știu că tehnologia folosită e aceași...nimic nou, doar c�teva piese.

    Oki, nu le faci dlc? atunci fă ca și �n jocul Lips! Unde poți interpreta ce piesă vrei tu, Le faci rip pe HDD-ul 360-ului și gata. Au pus �n World Tour Generator și Mixer (sau ce-i ăla). O prostie de fapt...stai să pui c�teva note o veșnicie.

    Și să nu mai vorbesc de compatibilitate...

    ...vin prietenii la tine (mă rog la cine vine că eu n-am prieteni, deci �n concluzie...nu vine nimeni) și �n loc să te distrezi trebuie să joci sharade să-ți aduci aminte...măi oare piesa aia faină...pe ce disc era? Și �ncepi să schimbi disc-urile ca și cum a schimbat Florin Piersic �n 1964 caii �n Neamul Şoimăreştilor.

    That's not cool!

  9. #9 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Asta mai lipsea

  10. #10 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Astia sunt chiar nebuni cu rock band-ul lor . Mai mult de 2 luni nu le-ar trebuii sa faca un joc ca asta ,fac o modificare la oameni facandu-i din lego si mai pun niste melodii ... si gata zic ca au facut un nou joc . LOL

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. LEGO Rock Band Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 08-11-2009, 21:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts