Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Zvon: Halo 4 va fi realizat de Gearbox pentru Xbox720

  1. #1 SP
    Max
    Member Max's Avatar

    Zvon: Halo 4 va fi realizat de Gearbox pentru Xbox720

    Inca un zvon pe ziua de astazi si anume, creatorii celebrului Brother in Arms se vor ocupa de acum inainte de Halo 4 pentru noul xbox720. Conform numarului din octombrie (Official Xbox Magazine) cei de la Gearbox au fost chemati sa realizeze urmatorul titlu din franciza Halo.In urma cu ceva timp presedintele Gearbox Randy Pitchford a facut o declaratie pe forumul gearbox : "I've started a new project. It's big. It's, like, look-at-our-line-up-and-imagine-something-even-bigger kind of big" in cautare de oameni noi pentru echipa. Deocamdata nu e nimic concret, dar ne putem inchipui ce vrea sa spuna..

    Update: Cei de la Gearbox Software au fost contactati de Microsoft pentru realizarea unui nou joc Halo, potrivit Variety. "Gearbox has definitely had conversations with Microsoft about doing a new 'Halo' game and is very excited at the prospect," says writer Ben Fritz, relaying a conversation with an anonymous source "close to Gearbox."
    Attached Images Attached Images halo4.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    au zis urmatorul Xbox, nu Xbox720. Ar fi absurd sa-i dea numele asta cand 1080 suna mult mai misto

  3. #3 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu as vrea un nume mai frumos.. Xbox "Don't worry kids, it's rrod free". E lung dar e frumos:X Ceva detalii despre halo4 daca va fi multiplatform sau exclusive?

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Azi zici ca a fost ziua minunilor... MGS5, HALO4, XBOX720... Ce urmeaza oare ?

  5. #5 SP
    Member N3O2005's Avatar
    RRoD 3.0beta

  6. #6 SP
    Member mishu's Avatar
    sa stiti ca nci ps3u nui cine stie ce,e doar un dvd player scump!!asa ca nu va mai luati de dezavantajele xboxului,ca daca ma enervez ma iau si io de dezavantajele ps3ului!!!

  7. #7 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    sa stiti ca nci ps3u nui cine stie ce,e doar un dvd player scump!!asa ca nu va mai luati de dezavantajele xboxului,ca daca ma enervez ma iau si io de dezavantajele ps3ului!!!
    I-a enerveazate tu, pufulici Sa vedem cum faci cand esti nervos, urat sau mumos? Din caz de nu ai observat, N3O a facut doar o gluma, consola lui este Xbox 360, nu are nicidecum PS3, dar daca tu, smotocelule, nu te prinzi cand cineva glumeste, hai sa te vedem mami cum faci cand esti tu nervos

  8. #8 SP
    Member N3O2005's Avatar
    ce oameni bah

    noi posesorii de rrod ... pardon de x360 ... iubim microsoftul

    @ spitfire: thx dude

  9. #9 SP
    Member mishu's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    I-a enerveazate tu, pufulici Sa vedem cum faci cand esti nervos, urat sau mumos? Din caz de nu ai observat, N3O a facut doar o gluma, consola lui este Xbox 360, nu are nicidecum PS3, dar daca tu, smotocelule, nu te prinzi cand cineva glumeste, hai sa te vedem mami cum faci cand esti tu nervos
    in primu rand,era o expresie(in caz ca nu teai prins)
    si in al 2lea rand,nu-mi plac glumele astea...
    am vazut ca nu faceti nici o gluma pe seama ps3ului,numai de xbox!

  10. #10 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Mda, Gearbox Software si Halo4, vaca si...telefonul? Eu personal am auzit de zvonul asta acum vreo trei zile, dar sincer nu il cred.

  11. #11 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by I Zuben I View Post
    Mda, Gearbox Software si Halo4, vaca si...telefonul? Eu personal am auzit de zvonul asta acum vreo trei zile, dar sincer nu il cred.
    Gearbox Software s-a ocupat de Halo varianta PC

  12. #12 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Tu chiar crezi ca nu stiam asta? S-au ocupat de portarea jocului pe PC.Insa nu cred ca ar fi in stare sa creeze un joc nou bazat pe licenta Halo.

    Bungie all the way !

  13. #13 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    sa stiti ca nci ps3u nui cine stie ce,e doar un dvd player scump!!asa ca nu va mai luati de dezavantajele xboxului,ca daca ma enervez ma iau si io de dezavantajele ps3ului!!!
    cred ca ai vrut sa spui BluRay ieftin si lasa-l ca e varza, am ales eu PS3 in detrimentul XBOX .. dupa cum am spus cu alta ocazie eram cu toti mai cistigati daca faceau un hibrid PS3-XBOX-etc

  14. #14 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Avem si un mic update

    Update: Cei de la Gearbox Software au fost contactati de Microsoft pentru realizarea unui nou joc Halo, potrivit Variety. "Gearbox has definitely had conversations with Microsoft about doing a new 'Halo' game and is very excited at the prospect," says writer Ben Fritz, relaying a conversation with an anonymous source "close to Gearbox."

  15. #15 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Erhm :
    However, last my source heard, there was no deal in place. So as far as I can tell, it's quite possible Gearbox will be doing "Halo 4," (or whatever they end up calling it), but it's not a certainty yet.
    Sunt doar niste zvonuri . Oricum, daca Gearbox Software va continua seria Halo atunci e grav. Sper ca cei de la Microsoft nu sunt atat de batuti in cap incat sa isi bata joc de IP-ul cel mai important de pe platforma Xbox.

  16. #16 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Azi zici ca a fost ziua minunilor... MGS5, HALO4, XBOX720... Ce urmeaza oare ?

    Halo4 pe PS3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 25-08-2011, 00:59
  2. Zvon: Gearbox preia Duke Nukem: Forever By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 13-08-2010, 00:29
  3. Zvon: Data de lansare pentru Halo Reach By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-03-2010, 20:29
  4. Gearbox anunta un nou DLC pentru Borderlands By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 30-01-2010, 19:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts