Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Transformers 2 o sa primeasca DLC

  1. #1 SP
    is the man! trickz's Avatar

    Transformers 2 o sa primeasca DLC

    Cei de la Activision au facut publice informatii despre DLC'ul acestui joc, asa cum se astepta. DLC'ul va fi live prin vara. Pachetul o sa contina urmatoarele: 10 personaje noi pentru multiplayer printre care G! Starscream si Sideswipe, trei harti noi pentru multiplayer, noi personaje in campaniile de single player atat pentru Autobots cat si pentru Decepticons, un nou mod de dificultate Expert, noi achievementuri si trofee. Nu a fost anuntat pretul. Poza este din DLC si il prezinta pe Starscream.
    Attached Images Attached Images g1-starscream.jpg

  2. #2 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    mda... eu nu inteleg dc Activision continua sa investeasca in acest joc,doua rele nu fac una buna , jocul nu a fost bine primit nici de critici nici de gameri in general si nu vad absolut nici un motiv pentru care ar continua sa dezvolte content ,jocul adresandu-se dupa parerea mea cel mai probabil fanilor seriei

  3. #3 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Joc mai tampit ca asta n-am vazut! Ca sa stai transformat in vehicul trebuie sa tii tot timpu o tasta apasata care in acelasi timp si accelereaza!

    Nu inteleg de ce trebuie developerii sa fie atat de prosti sau lacomi incat sa scoata un produs atat de prost pe piata dar bazat pe o franciza puternica, aveau sansa sa scoata MULTI bani frumosi dar s-au lacomit la un rahat de joc facut intr-un timp scurt.

  4. #4 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    asa e ai dreptate. Poate sa scoata astia 100 de DLC uri ca tot un rahat de joc ramane.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by BigG View Post
    asa e ai dreptate. Poate sa scoata astia 100 de DLC uri ca tot un rahat de joc ramane.
    ...asta e nimic, n-ați jucat voi prima parte...Doamne!

  6. #6 SP
    Junior Member BigG's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...asta e nimic, n-ați jucat voi prima parte...Doamne!
    ba chiar am jucat, acelasi rahat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 24-09-2012, 08:53
  2. Transformers Fall of Cybertron By sam in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 16-12-2011, 15:54
  3. Transformers War For Cybertron primeste DLC By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 06-07-2010, 19:57
  4. Blur va primi DLC, fara DLC la lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-03-2010, 12:45
  5. Inca un Transformers By erik95 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-12-2009, 20:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts