Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Mafia II, LA Noire, Max Payne 3 si Civ V posibil sa fie amanate. Din nou.

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Mafia II, LA Noire, Max Payne 3 si Civ V posibil sa fie amanate. Din nou.

    Cum raportul financiar al celor de la Take-Two nu a aratat prea bine, acestia se pregatesc sa amane lansarea unui joc care ar fi trebuit lansat in perioada August-Octombrie 2010. Max Payne 3 a fost deja amanat din "iarna 2009" in "tarziu 2010". LA Noire abia a primit o data de lansare in Septembrie dupa o perioada foarte lunga in development. Perioada August-Octombrie 2010 reprezinta deja o amanare pentru Mafia II care trbuia lansat inainte de 31 Iulie. Ultimul ramas pe lista este Civilization V, care abia a fost anuntat acum doua saptamani si inca nu a avut timp sa fie amanat. Asta s-ar putea sa fie prima lui amanare. Niciun joc nu-si uita prima amanare.
    Attached Images Attached Images mafia2.jpg maxpayne3.jpg

  2. #2 SP
    Member anes's Avatar
    Nu cred ca mai vedem Mafia 2 anu asta

  3. #3 SP
    Member Solozaur's Avatar
    In mod normal mi-ar parea rau, dar avand in vedere numarul mare de jocuri bune de anul asta e bine ca se mai amana unele sa avem timp sa ne bucuram de toate!

  4. #4 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Nu cred ca mai vedem Mafia 2 anu asta
    Din pacate cred ca ai dreptate.Cred ca e un mare BS

  5. #5 SP
    Banned Spike20's Avatar
    da si motivul ar fi ca il scoate si pe rahatul ala de ps3
    se stie ca pe ps3 jocurile se fac mai greu si din cauza rahatului asteia de console trebuie sa asteptam atata, pe xbox360 era anuntat pe 3 MAI

  6. #6 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike20 View Post
    da si motivul ar fi ca il scoate si pe rahatul ala de ps3
    se stie ca pe ps3 jocurile se fac mai greu si din cauza rahatului asteia de console trebuie sa asteptam atata, pe xbox360 era anuntat pe 3 MAI
    mda, un mare rahat ps3-ul asta.
    ar trebui interzis!

  7. #7 SP
    Member taz@'s Avatar
    Ce tampenie Doamne ce mult astept Mafia 2,daca il amana pentru la anu cred ca o sa fac un anevrism

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Max Payne 3 amanat din nou By tray in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 09-06-2010, 15:17
  2. Primele Screenshot-uri din Max Payne 3 By Mika in forum Console News
    Replies: 30 Last Post: 26-12-2009, 16:22
  3. Replies: 13 Last Post: 16-07-2009, 00:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts