Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Mortal Kombat vs DC Universe renders

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Mortal Kombat vs DC Universe renders

    Nu pot sa spun decat ca am fost placut impresionat de noul website realizat de Midway pentru noul Mortal Kombat. Pe langa Originalitate, cei de la Midway/DC Universe au incercat sa ne prezinte cat mai bine modurile de joc, fatalitatile... dar cel mai placut a fost cand am vazut renderurile cu fiecare personaj in parte. Renderuri care nu au cum sa nu placa fanilor. Therefore, here they are, in toata splendoarea lor. Enjoy, si aruncati o privire si pe Mortal Kombat VS DC Universe . S-ar putea sa va surprinda MK vs DC, desi foarte multi si-au pierdut sperantele. In curand, si un nou video realizat de CG.

    "Echipele" disponiibile momentan sunt:

    MK Team:
    Sub-Zero | Scorpion | Shang Tsung | Sonya | Kitana | Jax | Liu Kang | Raiden | Kang | Baraka

    DC Universe Team:
    Batman | Superman | The Flash | Catwoman | Shazam! | Green Lanthern | The Joker | Wonder Woman | DeathStroke | Lex Luther
    Attached Images Attached Images mortal_kombat_vs_dc_universe_cg.jpg baraka.jpg batman.jpg catwoman.jpg deathstroke.jpg greenlantern.jpg jax.jpg kano.jpg kitana.jpg lexluthor.jpg liukang.jpg raiden.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si partea a doua:
    Attached Images Attached Images scorpion.jpg shangtsung.jpg shazam.jpg sonya.jpg subzero.jpg superman.jpg theflash.jpg thejoker.jpg wonderwoman.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Sper tare frate!
    Ce misto ar fi ca peste 2-3 generatii de console sa avem jocuri ca in imaginile astea pre-rendered

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Sper tare frate!
    Ce misto ar fi ca peste 2-3 generatii de console sa avem jocuri ca in imaginile astea pre-rendered
    Nu cred ca vor mai trece 2-3 generatii. Eu zic ca la urmatoarea... nu stiu daca ati citit articolele referitoare la panica de la Hollywood and Co. referitor la actori pe calculator, amplificata si mai mult odata cu aparitia domnisoarei randate in timp real care mima perfect orice grimasa in timp ce i se lua interviul.

    Asta este, nu avem ce face... tehnologia avanseaza. Daca acum 8 ani era nevoie de 960 de calculatoare (ferma de randare) pentru a randa Final Fantasy Spirits Within, acum e de-ajuns o singura statie grafica serioasa.

    Back to Mortal Kombat vs DC Universe (argh, ce nume lung, dar nici nu pot sa zic MK WC pentru ca desteptii in cauza, nu s-au gandit ca Worlds Collide se prescurteaza cam ****ty)... mie unul nu mi se par tranzitiile la miscari prea naturale. Parca ar fi scripturi, si sare din cand in cand de la unul la altul... dar, poate pana la finish, se vor mai cizela... i can only hope.

  5. #5 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Mmm..deci vor fi si fatalitati

    Sincer, dupa mine Superman nu avea ce cauta in jocul asta, sa fim seriosi, oprea trenuri, avioane, ridica blocuri etc etc..si e ranit de cativa pumni dati de un calugar shaolin . Plus de asta, imi imaginez ce s-ar intampla daca Superman ar da un upercut..

  6. #6 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Sub Zero .... ... Monky... poate jucam un vs la asta... te inghet putin.. vin repede pe site.. dau vreo 300 ban-uri si pana iti revii sunt deja inapoi in canapea si continuam... merge?

  7. #7 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    pai referitor la Superman,cei de la Midway au zis decat ata cand li sa pus intrebarea,"ce cauta Superman in peisaj..el e invincibil" raspunsul lor a fost...pai el e sensibil la criptonita,vom vedea cum toti se vor folosi de aspectul asta...
    joker vs super man . . . joker wins, fatality

    eu cred oricum ca ar fi mers si un Mr.Freeze si un Ridler

  8. #8 SP
    Member obidan's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    pai referitor la Superman,cei de la Midway au zis decat ata cand li sa pus intrebarea,"ce cauta Superman in peisaj..el e invincibil" raspunsul lor a fost...pai el e sensibil la criptonita,vom vedea cum toti se vor folosi de aspectul asta...
    joker vs super man . . . joker wins, fatality

    eu cred oricum ca ar fi mers si un Mr.Freeze si un Ridler
    NU!
    Superman e sensibil la magie, personajele MK folosesc magia...thereofore...

  9. #9 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Lightbulb arene MK vs DC

    si iata si arenele disponibile pana acum
    daca mai apar poteti continua



    jocul e gata, nu cred ca vor mai modifica ceva,acum este in productie..in cel mai bun caz vor adauga dlc-uri
    Attached Images Attached Images batcave.jpg fortres-solitude-2.jpg fortres-solitude.jpg gotham-city-roof.jpg gotham-city-streets.jpg hangar.jpg hell.jpg lex-corp.jpg metropolis.jpg mountain-hangar.jpg raidens-temple.jpg

  10. #10 SP
    Member obidan's Avatar
    Bat-Cave Brawling...
    Damn, can't wait!

  11. #11 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Subscriu la Monky referitor la miscari, mi se par foarte artificiale, mai slabe chiar decat cele din FNR3.
    Ma bucur ca il revad pe Baraka, though.

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Sub Zero .... ... Monky... poate jucam un vs la asta... te inghet putin.. vin repede pe site.. dau vreo 300 ban-uri si pana iti revii sunt deja inapoi in canapea si continuam... merge?
    Nu poti sa ma inghetzi domnu'... decat daca sufli cu criptonita

  13. #13 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Pe ce platforma o sa-l luati?

    Eu probabil o sa optez pt PS3, controller mult mai bun in fighting-uri(desi probabil o sa folsesc arcade stick), comunitatea online mai mare(pt fighting-uri), valoarea de re-vanzare superioara si meciurile impotriva lui Catallin care are doar PS3.
    Bine, daca ne bate ca la MK2 cu cate 30-0 nu e afacere.

  14. #14 SP
    Junior Member boyboy's Avatar
    superman arata ca charlie sheen.

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu cred ca astept sa-i mai scada pretul si-l iau de Xbox 360...

  16. #16 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Superman arata chiar ca Superman din commicuri

    Cat despre joc, il iau si eu pe ce platforma o sa fie mai ieftin peste mai multe saptamani de la lansare (nu sunt adept al fightingurilor, dar nu as rata pentru nimic in lume fatalitatea lui Batman si a lui Superman)

  17. #17 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Hmm. Sonyei i-au ramas urmele de la bikini. De aici deducem ca e cam rusinoasa , nu face nudism

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Hmm. Sonyei i-au ramas urmele de la bikini. De aici deducem ca e cam rusinoasa , nu face nudism
    O fi semn de la margele/lantisor... ca se poarta

  19. #19 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Haha, deci semnul ala de la bikini e genial. .Desi Sony are trasaturi fizice masculine (ma refer la fatza).Mai cred ca are si silicoane pe deasupra.
    Deatwings, super-eroii nu au fatalitati, au "heroic brutality".

    Un filmulet nou: Kotaku, the Gamer?s Guide

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat vs. DC Universe By eXist in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 89 Last Post: 10-03-2011, 03:47
  2. Mortal Kombat vs DC Universe By okei in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 32 Last Post: 10-09-2010, 14:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts