Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: NFS Shift 2: Unleashed anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    NFS Shift 2: Unleashed anuntat

    Electronic Arts anunta un nou joc din celebra franciza NFS, si anume NFS Shift 2 Unleashed, un simulator ce se afla in dezvoltare Slightly Mad, studioul responsabil pentru primul joc Shift. Odata cu un nou joc vine si un nou engine ce va fi capabil de : O grafica usor imbunatatita, curse pe timp de noapte sau deteriorarea traseelor si a masinilor. Deasemenea, noul joc va include sistemul AutoLog ce iti permite sa compari rezultatele optinute in joc cu prietenii tai. Noul joc al celor de la Slightly Mad este asteptat in anul 2011 pe PS3, Xbox 360 si PC.
    Primul Teaser :
    Attached Images Attached Images shift2.png

  2. #2 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Shift 2... Sincer nici 1 nu e prea reusit, oare de ce continua pe tipul asta de joc??? nfs era arcade.. nu simulator. Eu de cand ma joc nfs il stiu arcade... pana ia apucat cu pro streetu dc nu au facut carbon 2 sau most wanted 2? Probabil sunt persoane carora le place, eu imi spuneam doar opiniaaaaaa.

  3. #3 SP
    Member stefi's Avatar
    trailerul arata bine ,sa vedem jocul

    ---------- Post added 16-11-2010 at 05:53 PM ----------

    Quote Originally Posted by tmsgaby View Post
    Shift 2... Sincer nici 1 nu e prea reusit, oare de ce continua pe tipul asta de joc??? nfs era arcade.. nu simulator. Eu de cand ma joc nfs il stiu arcade... pana ia apucat cu pro streetu dc nu au facut carbon 2 sau most wanted 2? Probabil sunt persoane carora le place, eu imi spuneam doar opiniaaaaaa.
    dar intr-un fel ai dreptate si tu

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si Shift e arcade, doar vrea sa fie sim, e un arcade cu circuite, fara curse ilegale.

  5. #5 SP
    Junior Member nokigp's Avatar
    Quote Originally Posted by tmsgaby View Post
    Shift 2... Sincer nici 1 nu e prea reusit, oare de ce continua pe tipul asta de joc??? nfs era arcade.. nu simulator. Eu de cand ma joc nfs il stiu arcade... pana ia apucat cu pro streetu dc nu au facut carbon 2 sau most wanted 2? Probabil sunt persoane carora le place, eu imi spuneam doar opiniaaaaaa.
    l.ol wut? Ai jucat Porsche? High stakes?...nfs a fost simulator pana i-a apucat cu hot pursuit 2....
    Mi-au placut si cele arcade dar fi mai atent cand zici ceva...

  6. #6 SP
    Member zempty's Avatar
    Arata bine de tot trailerul

  7. #7 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Quote Originally Posted by nokigp View Post
    l.ol wut? Ai jucat Porsche? High stakes?...nfs a fost simulator pana i-a apucat cu hot pursuit 2....
    Mi-au placut si cele arcade dar fi mai atent cand zici ceva...


    cred k vroiai sa spui invers.
    1,2,3,4 tote is arcadeuri... au si aspect de simulator cum scrie mai sus dar... slab...

  8. #8 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Asta datorită şi limitărilor tehnologice din acea perioadă.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. NFS SHIFT 2: Unleashed Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 22 Last Post: 12-05-2011, 20:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts