Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Gears of War 2 for teens

  1. #1 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar

    Gears of War 2 for teens

    Gears of War 2 va beneficia de un filtru care va masca violenta ce a dat batai mari de cap parintilor care nu au putut sa isi opreasca copii din a juca Gears of War 1 (cam aiurea sa nu iti poti opri copilul din a face ceva, dar la americani totul este posibil). Filtrul va transforma sangele in stelute si va inlocui limbajul vulgar care stapaneste acest joc. Jocul va fi lansat pe data de 7 noiembrie si va primi 18+ rating

    De altfel, Microsoft a confirmat ca editia limitata a jocului va contine o carte "making of" de 48 pagini
    Attached Images Attached Images gears_of-war-2.jpg

  2. #2 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post

    Filtrul va transforma sangele in stelute
    Dude, that's sick

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lasa ca e bine. Zi merci ca pt. teens nu te punea sa aduni coins, si in loc sa sara stelute din ei sa fi trebuit sa alergi sa culegi ciuperci

  4. #4 SP
    Member N3O2005's Avatar
    da da ... mario-ish

  5. #5 SP
    Manager paul's Avatar
    Depind ce stelute sunt, daca sunt gen alea din Mario e nasol. Mai bine fara.

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    mai stiti cand in serious sam din monstrii sareau flori daca ii impuscai?

  7. #7 SP
    Junior Member morall's Avatar
    doamne ce tampenie faza asta cu "mascatu", pai ce mah au dak am 18 ani sh vreau sa ma joc gears of war 2 cu sange sh violenta la maxim nu am voie din cauza mucosilor k astia . Asta e chiar sheeeeet. Nu imi vine sa cred k o sa trag un headshot sh in loc de creeri sh mate or sa iasa stelute. . . . yo zic sa fak jocu sa se pupe intre ei sh sa adune flori de pe campii e strigator la cer pt gameri cat de cat cu onoare sh yo zic k totusi fac parte in ei . . . ori cum nici nu o sa il joc . . .

  8. #8 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Morall,aceea va fi o optiune speciala la care sa umble parintii,sa nu isi lase copii sa vada tot gore-ul din joc.Jocul in sine iti dai seama ca va fi normal cu blood & stuff ca doar ar rating de 18+

  9. #9 SP
    Junior Member morall's Avatar
    aaa mss man (GeOKeR) e bn de shtiut k o sa dau un head sh or sa iasa mate sh creeri in loc de "flori" , ori cum . . . gears of war al 3 joc cel mai tare

  10. #10 SP
    Member I-Ray's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Morall,aceea va fi o optiune speciala la care sa umble parintii,sa nu isi lase copii sa vada tot gore-ul din joc.Jocul in sine iti dai seama ca va fi normal cu blood & stuff ca doar ar rating de 18+
    majoritatea parintilor nu stiu nimic despre console si jocuri, si degeaba seteaza acea optiune speciala, ca copiii o modifica, e mai fain cu sange si injuraturi.

  11. #11 SP
    Member obidan's Avatar
    Jack Thompson ftw...
    NOT!

    Poate sunt achievements in care trebuie sa termini jocul pe ,,TEEN" mode

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    kiddRasta: sa stii ca nu e chiar asa. Eu am prieteni cu copiii, si sunt foarte atenti la jocurile pe care i le cumpara, sau si le cumpara. Din pacate insa, cunosc si cealalta parte, in care chiar parintii cumpara jocuri cat mai violente. Am un caz acum in care se vad nevoiti sa mearga cu copilul la psiholog, intrucat nu mai joaca decat chestii cu vampiri, vrea sa vada numai sange, etc... Au un rost si limitarile acestea...

  13. #13 SP
    Junior Member morall's Avatar
    mama frate fimiu (dak o sa am) yo il las tata sa joace ce vrea de la 14 ani incolo sh cu xxx sh cu goooor cat casa . . .

  14. #14 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by morall View Post
    mama frate fimiu (dak o sa am) yo il las tata sa joace ce vrea de la 14 ani incolo sh cu xxx sh cu goooor cat casa . . .

    Felicitarile mele *sarcasm*.
    Asta e chiar trist...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 4 By Rasko in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 191 Last Post: 12-09-2018, 09:50
  3. Gears of War By zeliek in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 64 Last Post: 20-01-2012, 13:20
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts