Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 50

Thread: PSN Welcome Back Pack include inFamous, LBP si altele

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    PSN Welcome Back Pack include inFamous, LBP si altele

    Sony a detaliat Welcome Back Pack pentru PSN US si UK, avand la dispozitie alegerea a 2 jocuri gratuite. Acestea vor avea parte de selectia de mai jos. Germania se pare ca este singura tara EU care face exceptie din aceasta schema, deoarece in loc de inFamous si Dead Nation, ei vor primi Super Stardust HD si Hustle Kings, iar in loc de Killzone Liberation si Pursuit Force, ei vor avea de ales din Everybody's Golf 2 si Buzz! Junior Jungle Party pe PSP.
    • LittleBigPlanet
    • Infamous
    • Wipeout HD/Fury
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
    • Dead Nation
    Utilizatorii PSP vor primi de asemenea 2 titluri gratis, din selectia urmatoare:
    • LittleBigPlanet PSP
    • ModNation PSP
    • Pursuit Force
    • Killzone Liberation
    Ambele PSN-uri vor primi de asemenea si urmatoarele beneficii:
    • 30 de zile gratuite de PS+ pentru cei care nu au deja cont abonament
    • Utilizatorii existenti de PS+ vor primi 60 de zile gratuite de abonament
    • Utilizatorii existenti de Music Unlimited vor primi 30 de zile gratuite de abonament
    O selectie de obiecte gratuite pentru PS Home este in lucru, si membrii US vor primi un weekend de inchirieri video gratis selectionate timp de o saptamana, odata de serviciul va fi refacut. Alte oferte in alte tari sunt asteptate sa fie detaliate curand. Veti primi si bunurile odata ce PS Store se va lansa mai tarziu in aceasta luna. Anuntul Sony ajunge la o refacere partiala a serviciilor PSN dupa atacul hackerilor din luna trecuta.
    Attached Images Attached Images welcome_back_psn.jpg

  2. #2 SP
    Member sensamur's Avatar
    Deci cand ii dau drumul in Romania?

  3. #3 SP
    Junior Member fallenzion's Avatar
    Eu am contul de PSN U pe K si i-au dat drumul de duminica seara. dar nu merge PS Store-ul.

  4. #4 SP
    Junior Member predator1's Avatar
    pe romania nu o sa fie nici un PSN store se pare ca santem neinsemnificativi pt sony ......

  5. #5 SP
    Junior Member bogoalex's Avatar
    Daca ma loghez peste o luna ( datorita lipsei de net ) o sa mai am parte de pack-ul asta ? Sau incepe pe data de si se termina in 30 de zile...daca nu ai fost atent, pa ?

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Penibila oferta.
    Daca as fi cineva dintr-o tara in care am avut date de card pe PSN si acestea au fost compromise m-as simti jignit de oferta asta.

  7. #7 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Ma intreb daca PSN+ si cele doua jocuri intra in vigoare odata cu redeschiderea Store-ului sau le poti "adjudeca" cand doresti ?!
    Apropo, jocurile sunt date pe conturi ? Asa ti-ai putea face 3 conturi si ti-ai putea descarca toate cele 5 jocuri fara sa platesti nimic, dar banuiesc ca SONY s-a gandit deja la asta ... din pacate

  8. #8 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Apropo, jocurile sunt date pe conturi ? Asa ti-ai putea face 3 conturi si ti-ai putea descarca toate cele 5 jocuri fara sa platesti nimic, dar banuiesc ca SONY s-a gandit deja la asta ... din pacate
    Banuiesc ca oferta e valabila doar pt conturile create inainte de "incident". Mie mi-ar place macar un joc gratis, dar deocamdata PS Store e tot indisponibil...

  9. #9 SP
    Member Merdiso's Avatar
    A da, citind "Clubul PS3" totul a devenit clar, adica tu ai dreptate.
    Sa speram ca pana Sambata revine in forta si Store-ul, trebuie sa-l pun la treaba pe Sackboy, cu toate ca o sa se supere pe mine din cauza asta.
    Attached Images Attached Images lbp-sackboy-angry.jpg

  10. #10 SP
    Member Mircea's Avatar
    Macar niste titluri mai noi puteau sa bage, dar decat nimic ,sa zicem ca e bine si asa

  11. #11 SP
    Junior Member onizuka_ffx's Avatar
    In sfarsit!!! Dar sunt curios de o chestie, oare cat a pierdut cei de la Sony pt. acest maintenance sau hacked server? Daca stau bine si ma gandesc in fiecare zi isi scoteau ceva banuti, fiecare ba un dlc, ba o hainuta pe Home, ba o tema, etc. sunt curios tare!!!

  12. #12 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Quote Originally Posted by bogoalex View Post
    Daca ma loghez peste o luna ( datorita lipsei de net ) o sa mai am parte de pack-ul asta ? Sau incepe pe data de si se termina in 30 de zile...daca nu ai fost atent, pa ?
    Sunt curios si eu de problema lui bogoalex, stie cineva raspunsul?

  13. #13 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Cei de la Sony au spus clar, oferta va fi valabila timp de 30 de zile din momentul in care PS Store devine accesibil.

  14. #14 SP
    Junior Member eugen.popp's Avatar
    Dupa ce m-au pus sa fac update la 3.61, m-au pus sa sign in, acolo imi zice ca parola nu mai e valabila si mi-au trimis un link pe email ca sa imi schimb parola. Doar ca pe link-ul ala imi zice doar ca PS Store nu e valabil in regiunea mea!

  15. #15 SP
    Member muski's Avatar
    E bine macar ca au pus mai multe jocuri la alegere, eu initial am crezut ca sunt doar doua : Little big planet si Infamous (astea le aveam demult pe discuri), acum pot sa iau si eu linistit Dead Nation (care oricum vroiam sa il cumpar) + alt joc cred ca Stardust HD.

  16. #16 SP
    Junior Member morea2love's Avatar
    Nu s-a dat un date nu?

  17. #17 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by onizuka_ffx View Post
    In sfarsit!!! Dar sunt curios de o chestie, oare cat a pierdut cei de la Sony pt. acest maintenance sau hacked server? Daca stau bine si ma gandesc in fiecare zi isi scoteau ceva banuti, fiecare ba un dlc, ba o hainuta pe Home, ba o tema, etc. sunt curios tare!!!
    [url][url]

  18. #18 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Quote Originally Posted by morea2love View Post
    Nu s-a dat un date nu?
    Daca te referi la PlayStationStore, nu, nu s-a dat nici o data, doar ce vezi in stire, adica mai tarziu in aceasta luna, dar nici asta nu e sigur. Oricum, vom trai si vom vedea!

    @Nariggar, multumesc pentru raspuns!

  19. #19 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by eugen.popp View Post
    Dupa ce m-au pus sa fac update la 3.61, m-au pus sa sign in, acolo imi zice ca parola nu mai e valabila si mi-au trimis un link pe email ca sa imi schimb parola. Doar ca pe link-ul ala imi zice doar ca PS Store nu e valabil in regiunea mea!
    Uite aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post622088

  20. #20 SP
    Junior Member eugen.popp's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Multumesc, intre timp citisem si eu printre randuri "a mers faza cu reset in loc de security" .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 01:19
  2. Replies: 0 Last Post: 09-12-2011, 11:02
  3. "Welcome Back" este disponibil By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 109 Last Post: 09-07-2011, 00:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts