Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Nu o sa avem parte de demo pentru MW2

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Nu o sa avem parte de demo pentru MW2

    Infinity Ward a dezvaluit prin intermediul programului twitter ca nu vor lansa un demo pentru jocul Modern Warfare 2 inainte de lansare:�No plan for a Demo before launch. The entire team is focused on polish all the way up to ship of the full game.� Nu cred ca MW2 este unul dintre acele jocuri pentru care ai nevoie de un demo de a fi convins sa-l cumperi, de aceea cred ca aceasta decizie nu va afecta cu nimic vanzarile jocului. Jocul va fi disponibil pe data de 10 noiembrie 2009 pentru PS3 si Xbox 360.
    Attached Images Attached Images modern_warfare_2___art_style_by_shade_117.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Dar se stia de mai demult

  3. #3 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Mai trebuie demo la jocul asta?

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @mrIacob imi pare rau nu am stiut ca stirea e veche, pe siteul de unde am preluat-o era o stire noua.

  5. #5 SP
    Member octav's Avatar
    off: nu ai de ce sa te scuzi, andrewqp, Mr Iacob ghiceste in cesti de ceai si de acolo stia de stirea asta. eu unul, nu am auzit niciodata de aceasta stire. felicitari andrewqp pentru ca ai postat-o, fata de altii care stau si critica, ca stirea e veche
    on: eu zic ca lucrul acesta ar putea sa afecteze vanzarile, pentru ca nu toata lumea stie despre MW 1 care a fost cum a fost. un demo era bine-venit

  6. #6 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @mrIacob imi pare rau nu am stiut ca stirea e veche, pe siteul de unde am preluat-o era o stire noua.
    Se stia doar ca nu va exista un multiplayer beta, spre deosebire de COD 4. Despre demo nu s-a mentionat nimic inainte.

  7. #7 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Voiam doar sa zic....
    + S-a mentionat si de Demo si de beta

  8. #8 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Nu cred ca MW2 este unul dintre acele jocuri pentru care ai nevoie de un demo de a fi convins sa-l cumperi
    Categoric ca NU insa eu as fi preferat un Demo ca sa-l butonez putin inainte de aparitia lui asa pt a-mi mai potoli putin "setea" de acest joc si implicit sa vad si sa simt cam cum se comporta armele si arsenalul din acest joc mai ales ca asteptarea e atat de grea

  9. #9 SP
    Member zaice's Avatar
    Subscriu ideei ca nu mai este nevoie de un demo pentru un asemenea superjoc.In ideea cu a te obisnui cu arsenalul, ar merge un demo, dar la faima care o are jocul clar ca nu are rost demo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Wolf's Pack - parte a Atlantykron By Dark Wadder in forum Carti si Comics
    Replies: 0 Last Post: 15-09-2011, 08:55
  2. Replies: 2 Last Post: 25-05-2010, 06:45
  3. DLC pentru MW2 va ajunge prima oara pe Xbox 360 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 08-01-2010, 14:08
  4. EA : Nu avem niciun plan pentru Left 4 Dead PS3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-08-2008, 15:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts