Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Super Street Fighter IV: pret si data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Super Street Fighter IV: pret si data de lansare

    Super Street Fighter IV a fost anuntat luna trecuta si va fi un upgrade masiv pentru Street Fighter IV, lansat la inceputul anului. Super Street Fighter IV va aduce 8 luptatori noi, printre care T. Hawk si Dee Jay, si va aduce imbunatatiri sistemului online. Astazi aflam data de lansare a acestui joc. SSF IV va fi lansat pe 23 Martie 2010, iar pretul va fi ceva mai mic comparativ cu un joc full: 40$. Acest upgrade nu va fi disponibil si sub forma de DLC. SF IV s-a vandut in peste 2 milioane de exemplare, iar media pe Metacritic este mai mare de 90, fiind un candidat la titlul GOTY.
    Attached Images Attached Images streetfighter4-116.jpg

  2. #2 SP
    Member televizor's Avatar
    sunt curios care este "cadoul" pentru cei care pastreaza SF IV, intr-un interviu lead-ul jocului a spus, referitor la Super SF IV, ca cei care nu-si vand copia de SF IV o sa aibe o supriza. Vreau sa stiu mai repede care e ca deocamdata nu prea mai am motive sa-l pastrez pe-al meu.

  3. #3 SP
    Member cristian77's Avatar
    Da,SF4 merita GOTY anul asta,mai mult decat oricare alt joc,sper sa-l si ia

  4. #4 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by televizor View Post
    sunt curios care este "cadoul" pentru cei care pastreaza SF IV, intr-un interviu lead-ul jocului a spus, referitor la Super SF IV, ca cei care nu-si vand copia de SF IV o sa aibe o supriza. Vreau sa stiu mai repede care e ca deocamdata nu prea mai am motive sa-l pastrez pe-al meu.
    eventual e vorba de un cadou pt cei care pastreaza o salvare cu SF4 . nu vad cum ar putea verifca daca inca mai avem jocul decat cu disc swap-ssf4-sf4 de fiecare data cand vrei sa intrii in ssf4, lucru care clar nu se va intampla.
    oricum nu are cum sa fie cine stie ce cadou, va fii ceva acolo sa va aminteasca ca " you got screwed by capcom " e nesimtire ca nu scot upgrade-ul sf4-ssf4 sub forma de dlc . marketing miselesc.

  5. #5 SP
    Member televizor's Avatar
    asta asa e, sa ceri 40 $ pt 8 caractere, eventual niste ultra-uri noi si pt niste balancing (care oricum trebuia sa il faca gratis) e nesimtire.

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mie sincer �mi convine. Doar dacă stai să te g�ndești la ce nebunie urmează - priceless!

    Street Fighter IV e genul de joc...care niciodată nu se termină și e bine să ai diversitate. Am zis IV că despre el vorbim aici...că toate jocurile din serie sunt excelente.

    Can't wait!

  7. #7 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Prin imbunatatiri pe partea de multiplayer se intelge ca vor implementa lobby?

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Da,SF4 merita GOTY anul asta,mai mult decat oricare alt joc,sper sa-l si ia
    GOTY of fighters.

  9. #9 SP
    Member televizor's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Prin imbunatatiri pe partea de multiplayer se intelge ca vor implementa lobby?
    E un interviu pe undeva unde lead designerul hintuieste ca vor baga un lobby system

  10. #10 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Cred ca o sa-l avem si pe HUGO in SSF IV apare in fundal in walkthrough-ul lui Cody, tine pe umar un "caprior" de metal ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Super Street Fighter 4 By pooaul in forum Console Club
    Replies: 3407 Last Post: 08-04-2014, 15:30
  2. Street Fighter X Tekken primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-10-2011, 09:45
  3. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  4. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts