Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Zvon: Singularity amanat

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Singularity amanat

    Singularity trebuia sa fie lansat pana la sfarsitul anului trecut. Activision au decis insa sa amane jocul pentru a se asigura ca Modern Warfare 2 se va vinde cat mai bine posibil si ca Singularity nu va fi afectat de acest gigant al vanzarilor. Conform declaratilor celor de la Activision, Singularity a fost amanat pana in Martie. De atunci au trecut cateva luni, iar Singularity revine in atentia publicului. Retailerul GameStop sustine ca data de lansare a jocului a fost mutata in vara. Reprezentatii Activision au refuzat sa comentez acest zvon. Pacat ca acestui joc nu i se acorda atentia cuvenita, iar aceste amanari ar putea rezulta intr-un joc depasit inca de la lansare.
    Attached Images Attached Images singularity-shot-012.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Singularity = TimeShift 2

  3. #3 SP
    Member FusioN's Avatar
    Nu prea cred,din cate am inteles doar schimbi timpul intre 2 perioade,prezent si trecut.Nu stiu daca poti poti sa incetinesti sau sa opresti timpul.Si ce nu v-a placut Timeshift?

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Singularity = TimeShift 2 - metaforic vorbind (dacă stai să compari TimeShift-ul cu...materialele lansate despre Singularity...au o oarecare asemănare).

    Mie unul mi-a plăcut - am jucat și cele două DLC-uri (cu greu ce-i drept), a fost GG. Nu mi-a plăcut că...MP-ul a murit �ntr-un timp record. Păcat...

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu s-a vandut bine si a fost lansat intr-o perioada prea aglomerata pentru a avea succes.
    Si mie mi-a placut Timeshift.

  6. #6 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Pentru mine e Bioshock copy-paste

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: Darksiders 2 amanat By Xristina in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 12-04-2012, 23:45
  2. Singularity By cata1lin in forum Console Club
    Replies: 25 Last Post: 12-09-2011, 08:11
  3. Media Library - Singularity part 26 By sam in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 31-07-2011, 19:09
  4. Singularity Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 15 Last Post: 07-07-2010, 09:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts