Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Multiplayer in Dead Space 2?

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Multiplayer in Dead Space 2?

    O listare de job-uri pusa pe Linkedln ne poate da impresia unor nivele de multiplayer in sequel-ul jocului Dead Space al celor de la Electronic Arts. Cei de la EA cauta un Senior Online Level Designer care sa dea posibilitatea gamerilor sa joace Dead Space 2 cu prietenii. De asemenea cauta o persoana care sa proiecteze nivele pentru un joc online si sa fie capabil sa creezi moduri de joc interesante si distractive pentru multiplayer.
    Attached Images Attached Images dead6.jpg

  2. #2 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Sau co-op?

  3. #3 SP
    Member Vami's Avatar
    Co-op ar fi frumos dar deathmatch and stuff meh.

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Pe mine m-ar interesa mai degraba "deathmatch and stuff" decat co-op. Mai mult replay value.

  5. #5 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    CO OP ar fi bestial...2 jucatori la ora 12 noaptea cu inima cat un purice spate in spate ...deathmatch la un joc ca asta nu prea se cuvine,am mai jucat ceva gen Dead Space in multiplayer si a fost un esec total..Prey daca a auzit cineva de el.

  6. #6 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    prey nu ii jocu ala cu indianu ala in spatiu?lol

  7. #7 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ba da jocul a fost superb la vremea lui,dar multiplayeru un esec total,sper sa nu faca aceiasi greseala si cu Dead Space


  8. #8 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Dead Space Co-op o sa fie la fel de "horror" precum Resident Evil 5. Sper sa fie vorba de un multiplayer de toata jena decat un mod Co-op.

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dar Dead Space a fost horror? Ummm. Inseamna ca eu am uitat sa ma sperii cand l-am jucat.

  10. #10 SP
    Member Painkiller's Avatar
    vi se pare mai interesant resident evil versus de vreti asa multi moduri competitive?

  11. #11 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Dar Dead Space a fost horror? Ummm. Inseamna ca eu am uitat sa ma sperii cand l-am jucat.
    Hai ca a fost destul de. Mai ales pe partea de sunet... Un co-op ar fi de vis.

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ffocus: nu stiai ca Dj Mo se sperie la jocuri gen Mario, Wario... Se sperie daca i se strica masina in FM3... nu la d-astea gen "monstruleti de plus din Dead Space"

  13. #13 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Co-op ar fi tare, doar sa nu bage deathmach si alte cele.

  14. #14 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Dar Dead Space a fost horror? Ummm. Inseamna ca eu am uitat sa ma sperii cand l-am jucat.
    Corect, s-a intamplat sa ma sperie decat o data sau de doua ori, dar atmosfera a fost oarecum tensionanta. Heck, in anuimite momente se putea auzi zgomotul de fundal, bataile inimii s.a.m.d. Punctul forte al Dead Space a fost sentimentul de singuratate, nimeni nu te putea ajuta. O data cu introducere co-op-ului o sa dispara aceatsa atmosfera. Come on, co-op avem la tot pasul. Eu vreau un multiplayer , asa stiu sigur ca nu are cum sa afecteze campania.

  15. #15 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Prey a fost un joc super la vremea lui,asta o zic toti cei care lau jucat,multi k multi da campania a fost super,nu foarte scarry!:-P.Dead Space mai degraba Deathmach,vorba lu Seikq,ar fii orcum binevenit si un co-op.cei care lau jucat nu cred k nu sau speriat asteas vrajeli,eu unu m-am sparia asa k nu il jucam noaptea rareori.orcum asteptam cu nerabdare aparatia.salutari all!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 14-09-2010, 18:08
  2. Dead Space 2 va avea multiplayer By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-06-2010, 14:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts