Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Far Cry 3 confirmat

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Far Cry 3 confirmat

    Desi zvonurile conform carora Ubisoft Montreal lucreaza la Far Cry 3 sunt destul de vechi, jocul nu a fost anuntat oficial. Nimic nu s-a schimbat, dar cativa angajati ai Ubisoft au confirmat Far Cry 3. Se pare ca productia merge destul de bine, iar jocul arata cat se poate de bine. Astazi aflam ca jocul nu va mai avea loc in Africa. Locatia va fi una noua, de care creatorii lui vor incerca sa profite. Far Cry 2 a fost destul de apreciat in 2008, avand o media mai mare de 85 pe Metacritic. Jocul a avut succes si la public, fiind vandute aproape 2.5 milioane de jocuri in intreaga lume. Probabil urmatorul joc al seriei va fi lansat pe platformele pe care a fost lansat si precedentul sau: PC, Playstation 3 si Xbox 360.
    Attached Images Attached Images games_far_cry_2_beautiful_scenery_012616_.jpg

  2. #2 SP
    Member Harilip's Avatar
    far cry 2 a fost absolut magnific
    un lucru a fost ciudat: far cry 1 nu avea legatura cu 2 ( 1 era cam aiurea )
    abia astept 3-ul

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ca o parere personala, nu am putut pana acum sa termin Far Cry 2. prea plictisitor, prea greu, prea lung, prea multa libertate. nu stiu daca am facut 50% din campanie. sper sa nu mai ofere aceeasi libertate, sau macar sa poti alege cum vrei sa se desfasoare lucrurile.

  4. #4 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    ce era naspa la farcry 2....era atunci cand aveai de mers dintr-un colt in altu +soldatii insistenti ce tot veneau dupa tine

  5. #5 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    + ca trebuia sa tragi un incarcator ca sa moara un om.

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    + ca tot apareau in zonele unde ai fost si i-ai curatat, + ca mureai prea repede

  7. #7 SP
    Member Harilip's Avatar
    sau cel mai rau cand se stricau toate armele, mai aveai un soldat de omorat sa termini misiunea si ala dadea cu palma in arma ca se inte*****e un glont amarat

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Armele se strica si in realitate, iar faptul ca se intorceau in anumite locuri dupa ce i-ai omorat pe cei de acolo e iarasi normal.

  9. #9 SP
    Member Harilip's Avatar
    era foarte real dar putea fi si stresant

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    la fel de normal este sa mori de sete sau de cald, dar el nu a patit-o

    cat de arme, nu cred ca se strica in mod normal chiar atat de repede si se repara atat de usor

    a fost un joc bun, dar pana nu il termin, nu iau far cry 3 sper sa-l termin pe 2 pana in 2020

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cel mai frumos era insa cand te trezeai langa o oaza de apa, cu o gazela sau o zebra care se adapa.. iar tu cu maceta in mana priveai cum apune soarele si cum pamantul emana caldura.

    Pentru asemenea peisaje superbe, trebuie totusi sa ne amintim cu bucurie de FarCry 2

  12. #12 SP
    Member Painkiller's Avatar
    arma daca o luai de noua te tinea jumatate de joc, dar adevarul e ca era foarte enervant cand iti crapa in mana lol

  13. #13 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Armele se blocau in cele mai multe cazuri doar daca trageai incontinuu cu ele sau erau luate de la inamici.

  14. #14 SP
    Member Painkiller's Avatar
    daca imi aduc eu bine aminte, se blocau exact cand erai incercuit de inamici. bine ca nu l-am jucat pe mega difficult sau cum se chema

  15. #15 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Far Cry 2 era superb numai pentru ca iti permitea sa il joci cum doreai, eu de exemplu nu pot sa ma plang de nici una din problemele care le enumerati la joc pentru ca eu l-am vazut mai mult ca un stealth shooter si am profitat de partea asta de joc, mergeam numai noaptea foloseam focul ca sa creez diversiuni si cel mai inteligent lucru folosit vreodata intr-un joc de genul asta, puteai sa ranesti un om si sa ii omori si pe cei care veneau sa il ajute. Sincer cand FarCry3 o sa fie anuntat oficial, nu conteaza pe care consola o sa fie primul meu pre-order. Nu cred ca au cum sa greseasca dupa FarCry2.

  16. #16 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Ce porcarie a fost Far Cry 2...nici nu m-am obosit cu el.Dupa 30 minute 'l-am citit" si mi-am bagat picioarele.Nu am mari asteptari de la partea a 3-a.Ramane de vazut.

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oricum, este adevarat. Dpdv grafic arata extraordinar, desi nu avea cine stie ce extra-super-mega texturi. paleta de culori aleasa era foarte realista, la fel si iluminarea. Unele peisaje iti taiau respiratia. aveam momente cand doar asta faceam. ma plimbam prin iarba si observam animalele cu binoclu (pacat ca nu am PS3 sa joc si eu Afrika )

  18. #18 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    eu pot sa spun ca farcry 2 cu siguranta nu a fost o porcarie si asta mai ales pentru ca pentru mine a fost ca un drog cateva zile la rand. sa tot fac misiuni si sa caut diamante ca sa mai cumpar niste arme si upgrade-uri.
    plus ca peisajele faceau toti banii. extraordinar facut, doar ca era cam greu sa te deplasezi pe distante mari. si cel mai enerveanti erau soldatii de gherila care ma urmareau cand treceam de punctele lor de trecere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts