Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Doi inamici noi confirmati pentru Arkham Asylum 2

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Doi inamici noi confirmati pentru Arkham Asylum 2

    All alone in your cell? Why don't you break the ice with the most dangerous prisoners? Asa suna ghicitoare care face referire la Mr. Freeze in Batman: Arkham Asylum. Aparitia acestuia a fost confirmata pentru Arkham Asylum 2 odata cu aceea a frumoasei Talia al Ghul, multumita actorilor care ii vor impersona. Talia va primi vocea actritei Stana Katic, iar Maurice LeMarche (Kif Kroker - Futurama) va fi Mr. Freeze.

    Stana Katic a dezvaluit prin intermediul Twitter-ului ca isi imprumuta vocea unui personaj din Arkham Asylum 2 si la insistentele publicului a dezvaluit pe cine anume. Evident, posturile nu mai exista la ora actuala, dar au fost de ajuns astfel incat Google sa indexeze pagina.

    Intr-un interviu la un podcast al site-ului Geekcastradio, Maurice LeMarche a vorbit despre viitoare sa implicare in urmatorul joc Batman. In afara de citatul de mai jos, acesta nu a spus nimic in plus datorita prevederilor contractuale.

    I'm about to go in and do Mr. Freeze for Arkham Asylum 2 ... He's out for blood right now because, err... I can't tell you the situation, but he's actually somewhat a sympathetic character within the framework of the game.
    For those who were asking: I’m voicing Talia al Ghul, the daughter of Ra al Ghul (played by Liam Neeson in “Batman Begins”).
    Sursa
    Attached Images Attached Images mr_freeze_in_arkham_asylum_2.jpg

  2. #2 SP
    Member tsuby's Avatar
    :X :X :X
    Can't wait.

  3. #3 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sa speram ca va fi de bun ca primul, sau poate mai bun.

  4. #4 SP
    Member Vami's Avatar
    Wooooooo ! Omg !

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Aceeasi reactie am vazut si eu cand am vazut scris pe undeva "Arkham Asylum" si langa o poza cu Mr. Freeze.

  6. #6 SP
    Member EvilG's Avatar
    Sper sa il faca la fel de bun sau chiar mai bun ca si primul.

  7. #7 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Putea fii si in primu joc Mr Freeze ca este un personaj celebru din batman pana la urma . Daca va mai aduceti aminte chiar era si in Arkham Asylum intr-un cilindru inghetat in penitenciarul insulei chiar in locul in care a avut loc boss fight-ul cu Harley Quinn .

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Si exact la acel cilindru face referire riddle-ul cu care am inceput stirea.

  9. #9 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    release date?any ideea?

  10. #10 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Momentan e cu titlul de TBA.

  11. #11 SP
    Junior Member Dexterinho's Avatar
    Ohooo. Abea astept sa apara. Am terminat si pe primul si este chiar foarte bun jocul. Sper sa fie la fel de buna si partea a doua sau chiar mai buna. In primul mi-a placut cel mai mult de Jocker :X, cu exceptia lui Batman. Can't wait :X

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 8 Last Post: 18-03-2010, 17:34
  2. Data de lansare pentru Batman: Arkham Asylum By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 30-05-2009, 13:54
  3. Noi imagini din Batman: Arkham Asylum By istrategie in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 03-02-2009, 00:22
  4. Imagini noi din Batman: Arkham Asylum (10) By Mika in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 16-01-2009, 22:34
  5. 16 noi imagini din Batman: Arkham Asylum By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 18-09-2008, 11:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts