Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Oferta Xbox Live pentru familie

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Oferta Xbox Live pentru familie

    In luna Noiembrie a acestui an, Microsoft planuieste sa ofere 4 subscriptii individuale de Xbox Live la pretul de 99$. Conturile vor beneficia si de lucruri exclusive prin intermediul Family Center si de discount-uri pe marketplace. Pe langa aceste lucruri de pe contul principal se vor putea cumpara Microsoft Points si se vor putea imparti cu celorlalte conturi. Daca familia noastra nu se poate reuni in "real life", Microsoft spera ca acest lucru sa fie realizabil in fata Xbox-ului si a jocurilor de familie ce vor aparea odata cu Kinect.
    Attached Images Attached Images xbox_family.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Cat de aiurea suna "daca familia nu se poate intalni in real life macar in cel digital sa o faca"...o sa ajungem ca in Matrix....

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ..o sa ajungem ca in Matrix....
    ...sau o sa invatam sa scriem altfel articole.

  4. #4 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    da lol

  5. #5 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Daca cumva ai familia in felul urmator: tata->uzbekistan, mama->finlanda, sora->south africa si tu esti in Chile singura voastra sansa de a interactiona e sa cumaprati noul Xbox 360 Slim 250GB (kinect ready) + camera kinect care este la randul sau Xbox 360 ready, fiecare in parte, evetual si un TV HD si eventual si o casa; aceasta din urma fiind neaparat necesara deoarece Xbox-ul nu se alimenteaza cu magie ci curent electric. Acumaaa...eu pot sa mai spun si alte cai mai simple prin care puteti lua legatura, daca va aflati in starea enumerata de mai sus, dar for the sake of the thred nu o voi face.

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ca sa clarificam: oferta asta e o mare teapa. Se refera la o familie care imparte acelasi Xbox. Sa nu credeti cumva ca aveti posibilitatea sa va "uniti" fortele cu inca 3 prieteni ca sa pozati in familia Flintstone ca nu merge asa... toate cele 4 conturi trebuie sa fie pe aceeasi consola.

    Ideea lor e ca odata cu Kinect se va juca toata familia odata si vor fi toti 4 conectati in acelasi timp la Live si vor topai ca retardatii... nici macar nu implica posibilitatea ca eu si taicamiu (de exemplu) sa jucam CoDMW2 de la 2 Xbox-uri aflate in aceeasi casa. De aceea si exista un Master Account care seteaza controlul parental si "imparte" MS Points la celelalte conturi.

    In Romania va fi o oferta interesanta pentru sali de jocuri... nu cred ca exista "familii" care folosesc 4 conturi de Live Gold pe aceeasi consola.

  7. #7 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si daca exista, eu vreau sa fiu in aia
    mai bine ii ziceau "for friends" ca nu stiu cate bunici ar lasa tigaile pentru un controller...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Oferta de o saptamana pe Xbox Live By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 19-06-2010, 14:44
  2. Perfect Dark confirmat pentru Xbox Live By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 11-12-2009, 16:16
  3. Va creste subscriptia pentru Xbox Live Gold ? By darcangel in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 23-10-2009, 13:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts