Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Mass Effect 2 Demo pe PSN

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Mass Effect 2 Demo pe PSN

    O veste buna pentru detinatorii platformei PS3, EA a anuntat ca Mass Effect 2, cel bun RPG al anului 2010 in opinia celor de la Spike.TV, va primi o varianta demonstrativa pe data de 22 Decembrie pe PSN. Chiar daca Mass Effect 1 nu va veni pe PS3, cei ce nu au jucat primul joc din serie vor primi un comic interactiv prin intermediul carora vor intelege mai bine povestea primului joc, deasemenea vor avea acces la toate DLC-urile pentru Mass Effect 2 prin reteaua Cerberus.
    Attached Images Attached Images 84879d1290885766-noi-detalii-despre-mass-effect-2-ps3-943182826d1250345475-info-mass-effect-2-ma.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Mi se pare super ca BioWare face asta pentru PS3...dar fara mass effect exclusive Microsoft...xbox 360 cu ce mai ramane? Halo s-a terminat...Gears of War,iar PS3 e asa egoist incat nu dau si ei Killzone pe xbox 360 (dar ma indoiesc ca xbox-ul ar putea sa ruleze killzone)

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by pIDGEI View Post
    Mi se pare super ca BioWare face asta pentru PS3...dar fara mass effect exclusive Microsoft...xbox 360 cu ce mai ramane? Halo s-a terminat...Gears of War,iar PS3 e asa egoist incat nu dau si ei Killzone pe xbox 360 (dar ma indoiesc ca xbox-ul ar putea sa ruleze killzone)
    fanboy?... acum nu poti sa afirmi ca xbox360 nu mai are jocuri. sa stii ca cei de la Ms au anuntat ca vor dezvalui mai multe jocuri in 2011 si in plus cred ca e prima serie care era exclusiva xbox si a devenit multiplatform. sa nu uitam cate a "pierdut" ps3 la inceput.

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by pIDGEI View Post
    Mi se pare super ca BioWare face asta pentru PS3...dar fara mass effect exclusive Microsoft...xbox 360 cu ce mai ramane? Halo s-a terminat...Gears of War,iar PS3 e asa egoist incat nu dau si ei Killzone pe xbox 360 (dar ma indoiesc ca xbox-ul ar putea sa ruleze killzone)
    Ce sa faci, daca n-au studiouri 1st Party. D-asta Killzone sau God of War (si multe altele) nu vor ajunge pe X360. Si n-a zis nimeni ca seria Halo s-a terminat, cat timp se va vinde Microsoft va continua "trilogia".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 21-10-2011, 18:54
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Mass Effect 2 primeste demo si un nou DLC By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2010, 11:26
  4. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts