Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: FIFA 12: Primul video gameplay dezvaluit

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    FIFA 12: Primul video gameplay dezvaluit

    Cineva a reusit sa inregistreze 9 minute de gameplay in FIFA 12, primul video de felul acesta pentru versiunea 2012 a jocului anual FIFA. Unele imagini din joc au fost lansate, aratandu-l pe Borussia Dortmund al lui Mats Hummels care apare in coperta noului titlu din serie. Au fost postate imagini in ciuda faptului ca Mats Hummels sta in fata unui ecran aratandu-l pe el fugind pe un teren cu o minge, sunt de asemenea cateva imagini cu el in joc, si desigur, noua coperta. Este de asemenea si una cu Wayne Rooney alergand pe teren. Nu ar fi un joc FIFA fara el. Acest video prezinta noul Impact Engine, precizia dribblingului, apararea tactica si multe altele. Puteti sa il vizionati mai jos pe pagina. In afara de versiunea 3DS, EA inca trebuie sa anunte FIFA 12 pentru alte platforme, dar asteptativa la traditionala lansare de toamna.

    Attached Images Attached Images ps3_kaka_run_small.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce bine ar fi daca ar mai lucra si ei la trecerea dintre animatii, care este la fel de patetica de cativa ani deja...
    La cat de bine arata, grafic vorbind, mi se face scarba cand ma uit la o reluare cu incetinitoru si vad mizeria aia, pe care o numesc ei trecere dintre animatii...

  3. #3 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    tot ce pot spune este... mi-a placut muzica
    on topic: Impact engine. Nu-mi place. Deja mi se pare prea mult. 2008 imi este inca foarte bun chiar daca am si 2011. Nu stiu...eu ma joc din placere, pt goluri, imi place sa fentez adversarii, nu sa ma lovesc de toti jucatorii din teren si fault. Fifa va fi un fel de Madden. Din 5 in 5 sec stop.

  4. #4 SP
    Member romey's Avatar

    fifa 12

    Mie mi se pare super Impact engine. In FIFA 09 si pina si in FIFA 11 de fiecare data cind luai mingea atacantului el cadea in asa fel ca te rasturna si pe tine si odata cazut nu mai puteai sa iei mingea si tot adversarul ajunge primul s-o recupereze. Sper sa fie de folos acest Impact engine dar sa nu fie asa cum zice calin_kalf si sa fie fault din 5 in 5 secunde , caci altfel v-a fi la fel de enervant ca si in prezent.
    Si mi-as dorii foarte mult sa faca ceva si cu albitrii de centru si sa nu fie tot timpul in picioarele jucatorilor .

  5. #5 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by romey View Post
    Mie mi se pare super Impact engine. In FIFA 09 si pina si in FIFA 11 de fiecare data cind luai mingea atacantului el cadea in asa fel ca te rasturna si pe tine si odata cazut nu mai puteai sa iei mingea si tot adversarul ajunge primul s-o recupereze. Sper sa fie de folos acest Impact engine dar sa nu fie asa cum zice calin_kalf si sa fie fault din 5 in 5 secunde , caci altfel v-a fi la fel de enervant ca si in prezent.
    Si mi-as dorii foarte mult sa faca ceva si cu albitrii de centru si sa nu fie tot timpul in picioarele jucatorilor .
    Da e tare impact engine.Oricum nu pentru asta am postat.Cum de iti place fotbalul, cand tu nici nu sti cum se numesc centralul si tusierii?
    Auzi la el "albitrii" Doamne ne ducem de rapa....aRbitrii nene ce mama mamelor......

  6. #6 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Da e tare impact engine.Oricum nu pentru asta am postat.Cum de iti place fotbalul, cand tu nici nu sti cum se numesc centralul si tusierii?
    Auzi la el "albitrii" Doamne ne ducem de rapa....aRbitrii nene ce mama mamelor......
    Da, gresala mea si multumesc pentru observatie. Dar am o intrebare: tocmai tu te-ai trezit?

  7. #7 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Adica?Mi se pare absurd sa comentezi despre ceva, la care nici numele nu il poti pronunta sau scrie corect.

  8. #8 SP
    Member maghear's Avatar
    Este buna ideea cu impact engine, duelurile vor fi mai realiste dar parca prea zboara jucatorii cand sunt faultati. O sa fie prea multe cartonase daca toate faulturile se incheie cu plonjoane din alea. Faza cu accidentarile iarasi pare realista si ok.

  9. #9 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Adica?Mi se pare absurd sa comentezi despre ceva, la care nici numele nu il poti pronunta sau scrie corect.
    Lasa. Vorba ta :Mi-e dor sa joc o Fifa .

  10. #10 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    e fals filmul e din fifa 11 sunt mai multe comentarii pe forumul oficial al jocului

  11. #11 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Tu te auzi ce zici ? Cum sa fie fals ? Arata-mi mie, de exemplu, coliziunile alea in FIFA 11 si apoi te cred.
    meghear: Intr-adevar in ultimii ani plonjoanele in FIFA erau cam exagerate, si se pare ca si anul asta nu se va schimba situatia dramatic.
    Macar arata spectaculos.

  12. #12 SP
    Member maghear's Avatar
    In filmuletul asta la contactele mai tari sare jucator peste cap si pica pe spate, deja nu mai e fotbal, e parkour

    ---------- Post added 22-05-2011 at 08:57 PM ----------

    *jucatorul

  13. #13 SP
    Junior Member Musste's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Adica?Mi se pare absurd sa comentezi despre ceva, la care nici numele nu il poti pronunta sau scrie corect.
    frate mi se pare ca esti foarte plictisit daca tot ce poti sa observi ii ca a zis albitrii. Aici vorbim despre fifa 12 nu despre greseli gramaticale pe forumuri. Pe bune chill oameni buni nu sariti atata.

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu de cand eram mic mi-am dorit sa fiu albitru dar nu mi-a iesit.... La un moment dat credeam ca mai am umpic, dar mi s-au dat planurile peste cap.
    Oricum, frumos joc..Il voi achizitiona si sper sa se rezolve multe dintre problemele enuntate de voi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-08-2011, 12:38
  2. Zvon: Video cu Project Cafe dezvaluit By Chris in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-05-2011, 15:59
  3. Fifa 12 va fi dezvaluit luna viitoare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 14-04-2011, 14:30
  4. Toy Story 3: The Video Game dezvaluit By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 16-02-2010, 21:56
  5. Primul campionat FIFA 2008 By mariuck in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 147 Last Post: 16-09-2008, 18:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts