Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Pro Evolution Soccer 2012 primeste data de lansare

  1. #1 SP
    Member iUser's Avatar

    Pro Evolution Soccer 2012 primeste data de lansare

    PES 2012 primeste data de lansare! In urma cu cateva zile, Konami a dezvaluit ca 14 octombrie (la fix 2 saptamani dupa lansarea contracandidatului FIFA 12) este ziua in care jocul va fi lansat pe piata europeana, insa doar versiunile pentru Playstation 3, XBOX 360 si PC, datele de lansare pentru versiunile de PSP, PlayStation 2 şi Nintendo Wii urmand a fi anuntate in curand.

    Pe langa gameplay-ul imbunatatit, PES 12 se remerca prin noul sistem Teammate Control, care permite controlarea simultana a doi jucatori din propria echipa.
    Attached Images Attached Images pes2012.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member fylipdan's Avatar
    PES 2011 a fost ceva nou la gameplay. Nu pot sa ma gandesc ce ar putea schimba. Poate comentariul, care nu a mai fost schimbat de mult.

  3. #3 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by fylipdan View Post
    PES 2011 a fost ceva nou la gameplay. Nu pot sa ma gandesc ce ar putea schimba. Poate comentariul, care nu a mai fost schimbat de mult.
    Poate spre surprinderea ta, au foarte mult de schimbat. Daca esti curios, poti sa urmaresti thread-ul dedicat si ai vedea acolo doar cateva probleme din PES 2011. Una din probleme au rezolvat-o, cea a penalty-urilor, sa speram ca nu se vor opri aici.

  4. #4 SP
    Junior Member Loc Dog's Avatar
    sper sa rezolve problema licentelor si sa adauge scheme ca in fifa

  5. #5 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Loc Dog View Post
    sper sa rezolve problema licentelor si sa adauge scheme ca in fifa

    Aia cum schemele m-a facut sa rad Banuiesc ca tu joci FIFA doar pentru ca are scheme si vazand cum PES este mai aratos decat FIFA din punct de vedere grafic cred ca ai schimba imediat barca numai ca sa-i vezi moaca lu' Torres mult mai bine facuta

    Licentele sunt o problema, intr-adevar, insa daca il joci pe PC asta nu mai este o bataie de cap. Baietii de la PESedit fac o treaba excelenta cu patch-urile pe care le scot.

  6. #6 SP
    Banned Vladdj21's Avatar
    FIFA este un joc mult mai reusit....SUS CU FIFA!!!!!

  7. #7 SP
    Member galagan90's Avatar
    @Vladdj21 : Acesta nu este un topic Fifa vs. PES , asa ca te vom ruga sa iti ti parerile pentru tine .

  8. #8 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Din pacate, problema licentelor nu va fi rezolvata mai multa ca sigur. Totusi, daca gameplay-ul impresioneaza, pe mine ma lasa rece kit-urile sau numele echipelor.

    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Aia cum schemele m-a facut sa rad Banuiesc ca tu joci FIFA doar pentru ca are scheme si vazand cum PES este mai aratos decat FIFA din punct de vedere grafic cred ca ai schimba imediat barca numai ca sa-i vezi moaca lu' Torres mult mai bine facuta

    Licentele sunt o problema, intr-adevar, insa daca il joci pe PC asta nu mai este o bataie de cap. Baietii de la PESedit fac o treaba excelenta cu patch-urile pe care le scot.

  9. #9 SP
    Junior Member Loc Dog's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Aia cum schemele m-a facut sa rad Banuiesc ca tu joci FIFA doar pentru ca are scheme si vazand cum PES este mai aratos decat FIFA din punct de vedere grafic cred ca ai schimba imediat barca numai ca sa-i vezi moaca lu' Torres mult mai bine facuta

    Licentele sunt o problema, intr-adevar, insa daca il joci pe PC asta nu mai este o bataie de cap. Baietii de la PESedit fac o treaba excelenta cu patch-urile pe care le scot.
    le am pe amandoua si le joc pe PC intradevar pes 2011 are grafica mai buna dar nu pot face scheme si asta e un lucru important adauga savoarea jocului

  10. #10 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by Loc Dog View Post
    le am pe amandoua si le joc pe PC intradevar pes 2011 are grafica mai buna dar nu pot face scheme si asta e un lucru important adauga savoarea jocului
    O fi important pentru tine, eu insa nu suport acele "scheme", cum le spui tu. Asta e si unul din motivele pentru care imi place PES-ul, cand joci online nu dai peste jucatori care abuzeaza de acele "scheme" ca in FIFA. Prefer sa scap de adversar construind/dezvoltand o actiune decat sa scap de adversar facand acele "scheme", cum de altfel nici in fotbalul real nu vezi asa de multe driblinguri, sunt putini acei jucatori care intr-adevar stiu sa dribleze.

  11. #11 SP
    Member Sepy's Avatar
    salutare la toti...
    cum poti spune freezy ca PES este peste FIFA pe pc sunt la egalitate zic eu ...dar pe PLAY STATION 3 Fifa e cu 10 clase peste Pes.
    Voi care ziceti ca PES e mai bun ca si FIFA inseamna ca nu ati avut ocazia sa jucati pe PS 3 aceste jocuri.
    Pe PC nu se mai fac jocuri cu rabdare si suflet...se fac sa fie facute si pe pc.
    Mersi pentru informatie....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2012 By flightcrank in forum Console Club
    Replies: 121 Last Post: 24-04-2012, 13:05
  2. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 22:21
  3. Pro Evolution Soccer 2012 Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 03-06-2011, 09:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts