Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Data de lansare pentru Burnout Crash

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Data de lansare pentru Burnout Crash

    Richard Franke, director creativ la Criterion a anuntat data de lansare a urmatorului joc al echipei: Burnout Crash. Acesta va fi lansat pe Xbox Live Arcade pe 20 Septembrie si va costa 800 puncte ($10). Printre altele jocul va avea include modul Autolog si va avea suport pentru Kinect. Dupa parerea mea, nu este cea mai buna data de lansare avand in vedere ca in ziua aceea toata suflarea de pe Xbox vor omori locusts in Gears of War 3.
    Attached Images Attached Images burnout_cr.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai dupa ce omori lacustele te duci si mai lovesti 2-3 masini
    Eu de-abia astept lansarea... am zis si la Paradise ca-i lipseste modul Crash. Pacat ca au preferat sa-l faca titlu de sine statator, dar cine stie... poate va avea succesuri. Ma refer ca era fun ca dupa cateva curse mai serioase si lungi sa te duci sa mai faci cate un Crash Mode. Asa, sa o tii numai in crash-uri, s-ar putea dovedi a fi plictisitor. Dar cred ca au gasit ei modalitati sa nu te plictisesti... Sper!

    ---------- Post added 31-08-2011 at 08:57 PM ----------

    Buei, dar ce-au facut asta cu modul Crash? Pai nu mai are nici-o legatura... pare a fi un arcade/iPad game

    Before:


    After:


    Wth?!? Sper ca aceea este doar vedere de sus (optionala)...

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...sau un mini-game.

    Eu am zis că e un mini-game �ncă de c�nd am văzut clipul cu micro machines (și sper să fie așa). Dacă nu...mai bine l-ar arunca pe XBL MArketplace că nici dracu nu-l cumpără retail.

    ***Later edit***

    ...ah, m-am grăbit:

    Acesta va fi lansat pe Xbox Live Arcade pe 20 Septembrie si va costa 800 puncte ($10).
    Păi e clar ăla e jocul. N-are rost să mai discutăm.

  4. #4 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ce bomba! I'll pass this one! Pacat ca se foloseste de numele Burnout! - n-are nici o treaba cu numele seriei!

  5. #5 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    am jucat candva Gta 2, nu mai avem nevoie de inca unul

  6. #6 SP
    Banned isis's Avatar
    Say what? Asa vad masinile, ca in primele GTA? Adica mnoa atunci era cool da amu serios, nu ma deznadajduiti ca asa arata jocul, cu masinute de jucarie...

  7. #7 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Ce-i asta ? asta va fi noul Burnout? aoleu...

  8. #8 SP
    Junior Member BacsMan's Avatar
    eu sincer nu prea vreau sa joc jocu asta...arata mai degraba a joc pentru telefon...

  9. #9 SP
    Banned isis's Avatar
    Probabil ce vedem e un mini ingame. Refuz sa cred ca asa arata urmatorul Burnout. Eu vreau masini suparate si ciocniri spectaculoase nu prastii dinastea. Serios vorbesc.

  10. #10 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Nu cred ca e urmasul lui Burnout Paradise. Ceea ce vedem va fi probabil un joc lansat exclusib pe PSN / XBLA...

  11. #11 SP
    Member Mircea's Avatar
    What the hell is that ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Burnout Crash Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 17-08-2011, 20:20
  2. Burnout Crash By Nash in forum Console Club
    Replies: 12 Last Post: 09-07-2011, 23:47
  3. Data de lansare pentru echochrome II By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 07-12-2010, 19:53
  4. Data de lansare pentru Crackdown 2 By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-06-2010, 15:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts