Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Prototype va suporta sunet 7.1 pe Xbox 360

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Prototype va suporta sunet 7.1 pe Xbox 360

    Se pare ca mai avansam cu inca un pas in directia Next-Gen! De aceasta data este vorba de sunet. Producatorii jocului de actiune Prototype se lauda ca jocul lor va suporta sistemul de sunet 7.1 pe Xbox 360. Acesta este primul joc de pe consola Microsoft care suporta sunet pe 7 canale, pana acum maximul fiind pe 5.1. Prototype va fi lansat in luna iunie a acestui an pe Xbox 360, PS3 si PC.
    Attached Images Attached Images image-o-matic.jpeg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cum? Doar pe X360?

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Foarte ciudat IMO.

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hmm.. sa speram ca are si ceva sunet pe care sa il scoata 7.1... nu doar tipete, gloante si pasi. Un soundtrack gen bioshock ar fi ok dar nu prea il vad aici...

  6. #6 SP
    Member zaice's Avatar
    Astept cu narabdare acest joc.Sper sa depasesca toate standardele

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dar vai... nu este 9.1 ? Sau 11.1 ? That's baaad, really bad
    Sa fim seriosi... de obicei cand apar "dude" de genul asta incepi sa te intrebi daca nu cumva au prea multe issues legate de gameplay, grafica, story... chestii importante. Iar prin anunturi de genul "avem 7.1" vor sa mai castige cei 0,01% din gameri care detin astfel de sisteme (mda, acum am realizat ca si eu am receiver 7.1 - doar ca nu folosesc toate iesirile - dar al naibii sa fiu daca voi cumpara jocul asta doar pentru sunet).

  8. #8 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    pai la noi in tara,nu sunt foarte multi oameni cu 7.1,eu personal nu cunosc pe nimeni care sa detina 7.1 si sa fie si gamer sa aiba ps3 sau xbox.
    este un back-up plan,sau probabil au facut asta sa se isteasca noi controverse,pana acum cand se faceau comparatii intre xbox si ps3 intotdeuna arata ca ps3 are thenologie mai avansata in ea,si asa sa iasa detinatorii de xbox sa arate ca degeaba are ps3 atata tehnologie daca nu stie nimeni ce sa faca cu ea,si ca intr-un final tot pe xbox ai parte de mai multe..probabil cei de la youtube simt ca este nevoie de mai multe clipuri pe secunda....
    oricum nu mi se pare cinstita industria asta,
    parerea mea este ca atunci cand faci un joc multiplatform sa ofere aceleasi posibilitati si aceleasi servicii...un mare bullcrap

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Licitatie: Prototype Xbox 360 By MonkY in forum Licitatii
    Replies: 11 Last Post: 01-07-2009, 13:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts