Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Burnout Paradise Cops & Robbers pe 30.04.2009 !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Burnout Paradise Cops & Robbers pe 30.04.2009 !

    De la Criterion Games am primit multe goodies si bonusuri pentru Burnout Paradise. De data aceasta, mult asteptatul DLC "Cops and Robbers" vine joi 30.04.2009 atat pe PSN cat si pe XBL. Din pacate acum nu mai este vorba de un DLC gratuit, iar pretul este de $9.99 / �9.99 / �7.99 / 800MS. Sunt chiar curios cum se va schimba gameplay-ul Burnout Paradise odata cu aparitia politiei. Oricum ar fi, cei de la Criterion Games au demonstrat ce inseamna sa scoti expansion-uri bune, ce inseamna sa "tii in viata" un titlu bun. Kudos to them ! Fiti pregatiti, Paradise City nu va mai fi niciodata la fel !

    P.S. Va fi deasemenea inclus un mod CTF (Capture The Flag) pe langa cele 33 de masini de politie
    Attached Images Attached Images burnout_paradise_cops_and_robbers.jpg

  2. #2 SP
    Member Kratos's Avatar
    Super ! Sa le dea o lectie celor de la EA

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Uhm.... EA e publisher-ul jocului.

  4. #4 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cops and robbers apare joi, in data de 30. Confuzia vine probabil de la tuesday - thursday.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Uhm.... EA e publisher-ul jocului.
    Nu prea are treaba publisherul cu developerul in realizarea jocului in cazul de fata, poate mai mult la impartirea profitului

    O mica rectificare... eu am preluat stirea ca fiind TODAY launch, dar se pare ca va fi disponibil joi, adica pe 30.04.2009. Eh, nu murim 2 zile... dar nu-i mai inteleg pe cei care scriu stirile. Poate ca vor sa fie primii si mananca diverse informatii... acum dupa ce m-am uitat pe alte 3 site-uri, vad ca pe 2 e specificat today, fara alt launch date, pe 2 este THURSDAY. Well, just don't shoot the messenger

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...s-au inspirat din clipul meu de anul trecut :



    Vreau $ lol

  7. #7 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    iti da masina aia de formula 1 la Burnout Paradise simplu? Nu l-a Burnout Paradise The Ultimate Box..Care e cea mai misto masina din Burnout ? Am ajuns pe la 30% in joc si nu e cam nici una de doamne ajuta

  8. #8 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by TAZZ View Post
    iti da masina aia de formula 1 la Burnout Paradise simplu? Nu l-a Burnout Paradise The Ultimate Box..Care e cea mai misto masina din Burnout ? Am ajuns pe la 30% in joc si nu e cam nici una de doamne ajuta
    fa toate jumpurile si o sa deblochezi una din cele mai tari masini din joc

  9. #9 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    fa toate jumpurile si o sa deblochezi una din cele mai tari masini din joc
    ok merci pt raspuns

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    iti da masina aia de formula 1 la Burnout Paradise simplu?
    Da, �ți dă mai multe.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Burnout Paradise By cj_quest in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 27-06-2014, 23:57
  2. Burnout Paradise + Burnout Bikes By TheWarlord in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 60 Last Post: 18-08-2011, 21:00
  3. Burnout Paradise "Cops and Robbers" DLC By Mika in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 10-02-2009, 01:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts