Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: BioShock 2 nu renunta la subtitlu

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    BioShock 2 nu renunta la subtitlu

    2K Games au relatat celor de la Eurogamer ca BioShock 2 va avea de fapt numele "Sea of Dreams", in ciuda unor stiri care au aparut saptamana trecuta. Eurogamer au fost in studio la 2K Marin, dar sunt obligati sa "isi tina gura inchisa" inca cateva saptamani. Insa, deja se stiu multe lucruri despre BioShock 2: vei juca cu primul Big Daddy, vei putea folosi plasmide si vei avea din nou de ales daca sa salvezi sau nu Little Sisters - stocul proaspat rapit de Big Sister. In plus, multiplayer.

    Bioshock 2 se va lansa simultan pe PS3, Xbox 360 si PC mai tarziu, anul acesta.

    Ca un offtopic, nu vi se parea prea mult marketing in jurul acestui joc? Corectati-ma daca gresesc, dar despre primul joc nu se stia mare lucru inainte de lansare si nu se lansau 2 stiri pe saptaman despre joc si atmosfera jocului combinata cu acest mister au creat un joc exceptional. Nu ma pronunt inca, dar tare mi-e frica sa nu o da 2K Marin in bara.
    Attached Images Attached Images bioshock.jpg

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Ca un offtopic, nu vi se parea prea mult marketing in jurul acestui joc? Corectati-ma daca gresesc, dar despre primul joc nu se stia mare lucru inainte de lansare si nu se lansau 2 stiri pe saptaman despre joc si atmosfera jocului combinata cu acest mister au creat un joc exceptional. Nu ma pronunt inca, dar tare mi-e frica sa nu o da 2K Marin in bara.
    Total de acord. Mult marketing si prost, momentan. Puteau face mult mai mult cu mai putin dar eh.. o sa vedem cand va iesi jocul. Marketingul este separat de joc, indiferent cat de mult ar gresi cu marketingul, important este sa nu greseasca cu jocul

  3. #3 SP
    Member collector's Avatar
    i don' give a f--k

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...�mi pare rău că trebuie să spun asta dar deja e [strike]lăbăreală[/strike] ce se �nt�mplă cu Bioshock 2.

    Mă mulțumeam cu un trailer, de maxim un minut, �n care să fie prezentate flash-uri, jocuri de lumină cu sunete disonante, �n general aspectele noi din joc...

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Prea mult hype in jurul acestui joc. Oricum pentru mine ramane un must-have pentru 2009 chiar daca nu va fi la fel de bun ca primul

  6. #6 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Foarte bine! Sea of Dreams suna artistic

  7. #7 SP
    Member zaice's Avatar
    Well,cu sau fara acel nume eu astept sa iasa ,sa-l putem juca.GG vestea

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    foarte tare stirea! sa ne tii la curent cu orice schimbare in denumirea jocului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-08-2014, 11:23
  2. EA renunta la jocurile retail By tudyniuz in forum Stories & Other News
    Replies: 10 Last Post: 31-03-2014, 16:27
  3. EA Games renunta la Online Pass By paunstefan in forum Console News
    Replies: 41 Last Post: 05-06-2013, 22:44
  4. BioWare renunta la Mass Effect pentru bere By MiniEmotion in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 30-01-2013, 21:55
  5. Special News: EA Games renunta la jocuri By trickz in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 02-04-2011, 02:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts