Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: InFamous PS3 bundle

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    InFamous PS3 bundle

    inFamous este unul dintre cele mai asteptate jocuri pentru Playstation 3 din acest an. Jocul a primit note destul de bune, iar jucatorii ce au incercat demoul s-au aratat multumiti de el. Astfel, cei ce nu au o consola pot fi tentati sa cumpere una, iar Sony stie sa profite de acest lucru. Pe 29 mai, ziua in care va fi lansat inFamous, va fi lansat un pachet ce va contine consola Playstation 3 de 80 gb, controlerul Dualshock 3 si o copie a jocului inFamous. Acest pachet este disponibil pentru comanda pe mai multe siteuri la pretul de 279.9 lire. Sa speram ca acest pachet va ajunge si la noi, fiind o ocazie foarte buna pentru achizitionarea unei console Playstation 3.
    Attached Images Attached Images infamous_ps3bundle.jpg

  2. #2 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Nice si un pret chiar foarte bun fata de consolele PS3 de la noi din tara care ajung chiar si la 1 700 ron fara nici un joc iar aceasta avand un pret de aproximativ 1 316ron .

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Misto pentru cine isi va procura acum un PS3
    InFamous nu mai vb prostii. Si la noi in tara au fost PS3 bundle cu Fifa 09 mi-am luat eu, a fost si cu Killzone 2 (mai este si acum prin Unirea) si cu sigurata va fi si cu inFamous. (Si au fost si altele stiu sigur asta)

  4. #4 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Cat despre bundle mi-ar place ca la aceste bundle-uri sa fie inclus si altceva pe langa joc! Nu e nici o diferenta daca iei bundle-ul sau consola si apoi jocul (doar la pret), era bine sa fi inclus si ceva exclusiv ca la un collector's edition!

  5. #5 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    looks like this


  6. #6 SP
    Junior Member boyboy's Avatar
    misto, arata bine cutia. am luat si eu demoul si mi s-a parut puuutin cam plictisitor jocul.

  7. #7 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Mare chestie ca e desenul de la joc pe cutie ..ce sa zic....cu ce ma incalzeste pe mine ca ei dau si jocul asta cu PS3? Cu nimic....jocul il pot cumpara si separat...

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Back on topic guys, please.

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Mare chestie ca e desenul de la joc pe cutie ..ce sa zic....cu ce ma incalzeste pe mine ca ei dau si jocul asta cu PS3? Cu nimic....jocul il pot cumpara si separat...
    Iesi mai bine cu acest pachet deoarece va avea acelasi pret cu o consola fara joc, dar vei primi un joc pe ca ai mai da 60$/60euro

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 24-06-2011, 11:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts