Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 788 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 328 378 778 ... LastLast
Results 5,541 to 5,560 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5541 SP
    Junior Member WIZz's Avatar
    elite-ul holiday bundle de la gameshop se poate moda?

  2. #5542 SP
    Member mishu's Avatar
    Apar probleme daca iti redenumesti gamertagul?stiu eu ca iti ramane totul la fel,dar am inteles ca la unele jocuri apar probleme de exemplu la midnight club,iti dispare audi r8 sau la halo ca in joc ceilalti vad gamertagu vechi.

  3. #5543 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by mishu View Post
    Apar probleme daca iti redenumesti gamertagul?
    Nu.

  4. #5544 SP
    Member mishu's Avatar

    pixel

    mi-am conectat xboxul prin hdmi la tv si acum se vede pixelizat,pe component nu e asa.De ce?nu era hdmi mai bun decat component?
    Attached Images Attached Images xboxpxiewl.jpg

  5. #5545 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by mishu View Post
    mi-am conectat xboxul prin hdmi la tv si acum se vede pixelizat,pe component nu e asa.De ce?nu era hdmi mai bun decat component?
    normal da pt ca e semnal digital ar trebuii sa se vada mai bine...or so i've heard, poate cablul hdmi nu este bine inzolat si se vede naspa,am aceiasi problema cu 2 cabluri vga cumparate din magazine,cu cel de xbox si ala original de la monitor se clar impecabil cu alea cumparate se vede fuzzy.

  6. #5546 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Scriu asta la ora 3:40, am incercat sa ma uit la VGA pe spike.com, sunt intr-o stare buna si bine dispusa de vazut astea fara sa ma enervez dupa ce am venit din oras de la cateva beri, dar nu reusesc sa ma conectez la nici o camera de pe site, imi scrie de jumatate de ora "initializing media", pacat chiar vroiam sa le vad live. Trebuie acum sa am rabdare pana maine sa vad cine a castigat. Noapte buna CG.

  7. #5547 SP
    Junior Member nmkrxr's Avatar
    salutare am si eu o intrebare ..pot vedea filme dvd dupa usb stick ..as dori mai multe detalii daca se poate vedea sau nu ..mersii

  8. #5548 SP
    Junior Member faur's Avatar
    Salut! Intrebare:
    Dupa ce instalez joc-ul pe HDD, cand ii dau play de pe HDD merge doar daca am DVD-ul in unitate...altfel imi da mesaj ca nu gaseste dvd-ul... E normal asa ceva?
    Multumesc anticipat.

  9. #5549 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by faur View Post
    Salut! Intrebare:
    Dupa ce instalez joc-ul pe HDD, cand ii dau play de pe HDD merge doar daca am DVD-ul in unitate...altfel imi da mesaj ca nu gaseste dvd-ul... E normal asa ceva?
    Multumesc anticipat.
    Da.

  10. #5550 SP
    Junior Member faur's Avatar
    Multumesc!

  11. #5551 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Intrebari .....

    De ieri am o consola XBOX360 .... ok .... vreau sa intru pe live..... problema este cand imi fac contul .... un cod postal valabil UK unde gasesc .... si mai mult trebuie o adresa reala ... ma puteti ajuta cu un exemplu ? numle trebuie sa fie real? Este mai bine sa-mi fac cont pe US?
    2) Cum ma pot conecta la consola Xbox de la PC .... mentionez ca setarile sunt ok netul functioneaza pe consola (multumesc celor care au intrebat si au raspuns la probleme de conectare - fara ei nu ma descurcam). In carte scria ceva de genul Media Center .... asta de unde se descarca?
    3) Voi din exeperienta ce ziceti ar fi bine sa-mi fac o adresa de email pe Live Messenger cu adresa de UK?
    4) Cum dumnezeu se salveaza jocurile (nivelul din joc) joaca fimiu de ieri Lego Batman si incepe tot de la inceput.

    cu stima

  12. #5552 SP
    Member mishu's Avatar
    Pai si ce as putea sa fac sa se vada bine?am umblat la prin Display settings dar tot asa arata.

  13. #5553 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Intrebari .....

    De ieri am o consola XBOX360 .... ok .... vreau sa intru pe live..... problema este cand imi fac contul .... un cod postal valabil UK unde gasesc .... si mai mult trebuie o adresa reala ... ma puteti ajuta cu un exemplu ? numle trebuie sa fie real? Este mai bine sa-mi fac cont pe US?
    2) Cum ma pot conecta la consola Xbox de la PC .... mentionez ca setarile sunt ok netul functioneaza pe consola (multumesc celor care au intrebat si au raspuns la probleme de conectare - fara ei nu ma descurcam). In carte scria ceva de genul Media Center .... asta de unde se descarca?
    3) Voi din exeperienta ce ziceti ar fi bine sa-mi fac o adresa de email pe Live Messenger cu adresa de UK?
    4) Cum dumnezeu se salveaza jocurile (nivelul din joc) joaca fimiu de ieri Lego Batman si incepe tot de la inceput.

    cu stima
    1. incearca zipcodurile astea WC1B 3QJ , WC1B 4HD , WC1B 5BB .gasesti multe cu un google, numele nu trebuie sa fie real ,nu conteaza daca us sau uk.
    3.nu conteaza pe ce adresa o ai.
    4.majoritatea jocurilor au autosave, am aruncat o privire pe google si cica salveaza cand treci cate un nivel.
    2.nu stiu

    ---------- Post added 13-12-2009 at 04:35 PM ----------

    Quote Originally Posted by mishu View Post
    Pai si ce as putea sa fac sa se vada bine?am umblat la prin Display settings dar tot asa arata.
    poate e cablu are ghosting.

  14. #5554 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    si inca una

    inca una

    la zona GAMER ZONE pe care sa o aleg ....

  15. #5555 SP
    Junior Member Ch1p's Avatar
    stie cineva cum pot sa fac sa mearga un joc de xbox 1 pe xbox 360?am cautat pe net si am vazut ca tre sa fie stealth patched,dar jocul pe care vreau sa il iau(ninja gaiden black) nu este ixtreme compatible(l-am trecut prin xdvdmulleter,iar abgx da erori ca nu gaseste pfi,dmi,ss cand ii dau autofix si ca lipseste o parte din joc ?? si ca nu merge pe nici un firmware).am cautat pe torrents si numa ntsc am gasit care sa fie ixtreme compatible

    am cautat pfi,dmi,ss sa il pun manual prin abgx dar imi da eroare.daca stie cineva cum sa ii fac patch si are rabdare sa explice


    (nu am incercat sa instalez pe xbox la mine,nu am hdd, firmware am 1.5)

  16. #5556 SP
    Member mishu's Avatar
    am incercat si cablu lui original si cel de la xboxul vechi,tot asa se vede.am incercat si pe monitor cu cablu vga,la fel.

  17. #5557 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Ch1p View Post
    stie cineva cum pot sa fac sa mearga un joc de xbox 1 pe xbox 360?am cautat pe net si am vazut ca tre sa fie stealth patched,dar jocul pe care vreau sa il iau(ninja gaiden black) nu este ixtreme compatible(l-am trecut prin xdvdmulleter,iar abgx da erori ca nu gaseste pfi,dmi,ss cand ii dau autofix si ca lipseste o parte din joc ?? si ca nu merge pe nici un firmware).am cautat pe torrents si numa ntsc am gasit care sa fie ixtreme compatible

    am cautat pfi,dmi,ss sa il pun manual prin abgx dar imi da eroare.daca stie cineva cum sa ii fac patch si are rabdare sa explice


    (nu am incercat sa instalez pe xbox la mine,nu am hdd, firmware am 1.5)
    Simplu. Cauti pe net (incearca Amazon) il cumperi, il introduci in consola si te joci.

  18. #5558 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    inca una

    la zona GAMER ZONE pe care sa o aleg ....
    Alegi ce vrei.

  19. #5559 SP
    Member Harilip's Avatar
    Star wars force unleashed de pe xbox este asemanator ca si cel de pe psp?
    sunt tentat dar nu cred ca merita daca am terminat jocul pe psp.

  20. #5560 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    Star wars force unleashed de pe xbox este asemanator ca si cel de pe psp?
    Da.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts