Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 430 of 788 FirstFirst ... 330 380 420 428 429 430 431 432 440 480 530 ... LastLast
Results 8,581 to 8,600 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8581 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Fa testul de conectare din Network, vezi daca te pune sa iei iarasi updateul.

  2. #8582 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Cum e noul dashboard? Can't wait to get home!

  3. #8583 SP
    Junior Member mikeee!'s Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Fa testul de conectare din Network, vezi daca te pune sa iei iarasi updateul.
    L-am facut si nu a mers.

    Am rezolvat-o pana la urma. Era o problema cu router-ul.

  4. #8584 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Updating.....

    LE: Poate imi spune si mie cineva ce s'a schimbat odata cu noul Dashboard ca eu nu'mi dau seama (sunt mai orb de fel)
    E penal rau...

  5. #8585 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    "E frumos, da' nu prea..."

  6. #8586 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am facut noul update si initial am avut o surpriza urata, nu mai aveam nici un prieten in lista. S-a rezolvat insa cu un restart. Ce pot sa zic, eram obisnuit cu cel vechi, insa e ok si asta, mi se pare mult mai smooth ca sa zic asa.

    LE: in schimb albul ala din meniuri e aiurea rau. I HATE IT!! Ma orbeste nu alta. Ajung la concluzia ca o sa imi lipseasca foarte mult vechiul dashboard. Damn you Microsoft!

  7. #8587 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Arata destul de ok dashboard-ul, nu stiu daca mi se pare mie sau meniurile sunt exagerat de mari. In rest, cam mult alb - simplitate.

  8. #8588 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    BORING !

    Nu inteleg ce avea vechiul Dashboard.. Okay, inteleg ca aveau de facut niste schimbari pentru Kinect. Okay, inteleg ca au vrut sa restructureze unele lucruri, gen Marketplace. But why oh why au trecut de la vechile blade-uri rotunjite la colturi si colorate, la noile patratzele albe si ascutite??.. O schimbare inutila si urata de aspect. Macar sa-l faca mai colorat...

  9. #8589 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu stiu de ce am impresia ca feedback-ul in cazul asta va fi negativ si vor surveni schimbari cat de curand. Cel putin eu unul asa sper. Nu imi place noul dashboard.

  10. #8590 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca ar introduce o optiune prin care sa poti schimba look-ul acelor blade-uri albe (de la My Xbox de exemplu), mi s-ar parea ok.. Ceva prin care sa poti schimba culoarea, sa dai un gradient or something sa se potriveasca cu theme-ul folosit.

  11. #8591 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    BattleStrats : Microsoft Gives Xbox Owners Major Upgrades But For What Price? – Gaming Strategies and News
    Also for the last few weeks several users have participated in the beta for the new dashboard experience. The wait is almost over and all users will receive the update tomorrow,November 1st. The update will bring several changes that have been highly publicized: Redesigned user interface, Netflix search option, and ESPN. On top of these major updates are several smaller upgrades that are still highly important to many gamers.


  12. #8592 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    BattleStrats : Microsoft Gives Xbox Owners Major Upgrades But For What Price? – Gaming Strategies and News



    Neinteresant. I will miss my old dashboard. Nu ma coafeaza cu nimic schimbarile astea. Or maybe it's just me.

    Improved experience for changing your Gamertag -- choosing a new Gamertag? If the Gamertag you're looking for is already taken, your Avatar will spin a wheel and we will provide five other Gamertag suggestions at a time for you to choose from.

    Bah m� lasi??

  13. #8593 SP
    Junior Member Die Krupps's Avatar
    Stie cineva de ce mi se blocheza de fiecare data in acelasi loc?Jocul este Ensalved ,consola un Falcon ,jtag,freeboot 0.32,este instalat pe HDD jocul,iar dupa ce se blocheaza in acelasi loc,ma lasa sa intru in dash(sa ies din joc).Daca are cineva vreo parere?

    Aceeiasi intrebare am pus-o si pe celalalt forum,poate imi raspunde cineva aici.

    Poza este momentul cand se blocheaza jocul.
    Attached Files

  14. #8594 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Indie Devs Not Happy With New Xbox 360 Dashboard

    At�t!

    Xbox Live Indie Games used to be somewhat easily found in the "Games Marketplace" section of the dashboard. Now? They've been removed from the Games Marketplace, and shunted into an area called "specialty shops", which includes...the Avatar Marketplace and the Game Room.
    Tipic Microsoft.
    Attached Images Attached Images 500x_newchannel.jpg

  15. #8595 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Die Krupps View Post
    Stie cineva de ce mi se blocheza de fiecare data in acelasi loc?Jocul este Ensalved ,consola un Falcon ,jtag,freeboot 0.32,este instalat pe HDD jocul,iar dupa ce se blocheaza in acelasi loc,ma lasa sa intru in dash(sa ies din joc).Daca are cineva vreo parere?

    Aceeiasi intrebare am pus-o si pe celalalt forum,poate imi raspunde cineva aici.

    Poza este momentul cand se blocheaza jocul.
    Intreaba pe filelist.

  16. #8596 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by Die Krupps View Post
    Stie cineva de ce mi se blocheza de fiecare data in acelasi loc?Jocul este Ensalved ,consola un Falcon ,jtag,freeboot 0.32,este instalat pe HDD jocul,iar dupa ce se blocheaza in acelasi loc,ma lasa sa intru in dash(sa ies din joc).Daca are cineva vreo parere?

    Aceeiasi intrebare am pus-o si pe celalalt forum,poate imi raspunde cineva aici.

    Poza este momentul cand se blocheaza jocul.
    Noi nu vorbim de piratari

  17. #8597 SP
    Junior Member Die Krupps's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    Noi nu vorbim de piratari


    Man lasa pe altii sa vorbeasca!cateva posturi mai sus ai scris asta----- ,,What teh f? Am doar intrebat, am consola modata si legalat. Care au RROD, ce nu vad care`i problema'' by RazvanL.

    Daca ai o solutie te rog sa postezi la subiect,daca nu abtinete.Ai consola modata si blamezi pe altii,tu ai citit ceea ce am scris eu?Iti mai repet o data---jocul este instalat pe Hdd si se blocheaza intr-un anumit moment(nu am precizat provenienta jocului)ceea ce ai dedus tu, e parerea ta personala si fiind o parere personala ,te rog sa o tii pt tine(din toate posturile de pe acest forum scrise de tine,nu am vz nimic interesant,sau sa ajuti pe cineva,plus ca mai ,,ucizi'' si gramatica lb.romane)
    PS Aici este un forum unde userii se ajuta unii pe altii,sa tii minte asta.

    pt. user-ul ,,muggs'' nu am cont pe file...t.

  18. #8598 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Krupps intrucat la varianta originala a jocului nu exista problema asta...chiar nu cred ca are cum sa te ajute cineva aici, de aia iti sugeram alt forum/locatie unde se discuta deschis despre asemenea lucruri.

  19. #8599 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am apasat un pic pe memory unit la Xbox si deja poc... Pot sa-l pun/fiexez la loc? Daca desfac doar front bumper-ul ( nu stiu cum sa ii spun) pierd garantia?
    Am atasat si o poza.
    Attached Images Attached Images 02112010743.jpg

  20. #8600 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Trage din laterale de faceplate pana cand iese afara. Apoi poti aseza ce vrei tu, numai sa nu-l fi rupt.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts