Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 41 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 815

Thread: Xbox Live Gamertags - Xbox 360

  1. #301 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by razvan2002 View Post
    Bine v-am gasit!


    ...hehe văd că te-ai descurcat , salut

  2. #302 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by razvan2002 View Post
    Bine v-am gasit!

    In locul tau imi dadeam ban singur.

  3. #303 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pacat ca ne-a gasit inca un pirat care nu are bunul simt sa isi ascunda macar jocurile cand stie ca are la activ ceva nelansat.

  4. #304 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar
    va multumesc pt primirea "calduroasa" ... poate ca am motive sa nu cumpar jocuri sau soft in general ... cine stie ... poate e ceva legat de meseria mea ... poate e bine sa nu arunci cu pietre inainte de a sti in cine arunci.
    O zi buna,
    Over and out!

  5. #305 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu-mi spune. Esti "game designer".

  6. #306 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu, e pirat in viata de zi cu zi. Pirat cu peticu pe ochi si papagalul pe umar.

  7. #307 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu-mi spune. Esti "game designer".
    Nu. Nu sunt "game designer". Si nici papagal pe umar nu am ... Si nici colectia ta impresionanta de jocuri (128, cat au costat? 2500-3000 euro?)
    Ce nu inteleg este ce te deranjeaza pe tine asa de mult daca am sau nu consola modata ... daca piratez sau nu jocuri!
    Eu, ca si programator, incurajez plata licentelor, asta ca si idee. Poate ca am o problema personala cu microsoftu, poate ca nu imi permit, poate ca am colaborari cu unii altii si am primit jocul moca. Pe nici un alt forum extern nu am fost intrebat de unde am jocul de ce il joc ... sau sa fiu acuzat de piraterie.
    Gata am deviat de la subiect ... rog moderatorii sa stearga comentariile mele (si pe celelalte) daca e cazul, si imi cer scuze daca am ofensat pe cineva!

    Have fun,
    Razvan

    PS Sunt curios daca Gabi isi plateste singur jocurile sau i le cumpara "tati" ... sau nici el nu e asa curat cu pretinde de la altii

  8. #308 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ideea era ca pe acest forum nu toleram furtisagul, in speta pirateria, lucru prevazut si in regulament. E problema fiecaruia ce face in ograda proprie, adica acasa, atata timp cat nu vine sa se etaleze cu ce-a downloadat recent pe forum. Daca tu ai varianta de presa, inainte de lansarea oficiala, dovedeste-o si sunt convins ca vei primi scuzele de rigoare, dar nu cred ca este asa.

  9. #309 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ufff. Crede-ma ca la varsta mea nu imi cumpara nimeni jocurile. Poate ma luminezi de unde imi cunosti numele. Si ai inteles total pe dos. Nimeni nu pune cutitul la gat celui care pirateaza ci celui care nu are bunul simt sa ascunda asta.

  10. #310 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar
    Pe scurt mi-am facut un site al meu propriu si personal care foloseste un webserviciu si imi retuneaza informatiile unui gamer direct de pe situl microsoft (e free si nu e heck ... pot sa furnizez adresa webserviciului ...multe forumuri il folosesc, situl e local asa ca nu am ce adresa sa dau) ...acolo am vazut ca te numesti Gabi (asta daca nu ai completat informatia la oha, iar varsta nu am gasit-o nicaieri afisata)
    Nu am zis ca am varianta de presa am dat mai multe variante de raspuns ... am varianata piratata (regulamentul nu l-am citit tot, oricum mi se pare normal, cum am mai spus sa nu se incurajeze pirateria)
    Nu am avut intentia de a ma lauda, ci pur si simplu am prelaut moda topicului si am pus si eu un baner, atat, nu mi s-a parut lipsa de bun simt.
    Imi cer scuze (daca mai conteaza) inca odata daca am ofensat pe cineva.

  11. #311 SP
    Junior Member GODsImpLE's Avatar


    Am putine Gamerscore, pentru ca mi-am facut un Profil nou pentru LIVE

  12. #312 SP
    Senior Member tray's Avatar
    astept doritori pt fifa/wwe



  13. #313 SP
    Banned Ady8's Avatar
    Fratilor , mi-am luat un Xbox 360 Elite Halo 3 si mi-am mai laut inca un controller , acum mai trebuie sa mi-l modez , am LIVE 1 an , please add me doar dak vreti , jok orice jok , aproape orice jok

    ---------- Post added 27-10-2009 at 10:50 PM ----------

    Quote Originally Posted by razvan2002 View Post
    Bine v-am gasit!

    te am la prieteni , ti-am dat add

  14. #314 SP
    Junior Member Rares15's Avatar
    Present la datorie

  15. #315 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Ady8 View Post
    Fratilor , mi-am luat un Xbox 360 Elite Halo 3 si mi-am mai laut inca un controller , acum mai trebuie sa mi-l modez , am LIVE 1 an , please add me doar dak vreti , jok orice jok , aproape orice jok

    ---------- Post added 27-10-2009 at 10:50 PM ----------


    te am la prieteni , ti-am dat add
    nu e voie sa vorbesti depsre piraterie

  16. #316 SP
    Member D3evil's Avatar

  17. #317 SP
    Junior Member soulja_boy's Avatar

  18. #318 SP
    Member faby_67's Avatar

  19. #319 SP
    Junior Member SPORTivu''s Avatar
    racing, wrestling, splinter cell double agent si altele


  20. #320 SP
    Member mihai84's Avatar
    [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Varu/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 41 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  2. Xbox Live Gamertags - Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 275 Last Post: 21-09-2019, 23:38
  3. Restrictii Xbox Live / Live Gold ( si Xbox Kinect) By ImakeDragonStew in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 26-08-2015, 08:49
  4. Replies: 11 Last Post: 09-03-2013, 09:58
  5. Xbox 360 Live Summer Update By MonkY in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 14-08-2009, 13:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts