Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Xbox 360 underrated games

  1. #1 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar

    Xbox 360 underrated games

    Multa lume joaca halo3, MW 2, Gta, Battlefiel asa ca am inceput si eu si dupa ceva vreme m-am plictisit asa ca am intrat ce ceva site-uri sa ma uit la reviewuri la jocuri. Am descoperit Devil May Cry 4 si peste tot lumea zicea ca e o porcarie... loadinguri lungi etc etc dar dupa 2 ore de gameplay e super! La Fel am patit cu FUEL si cu BURNOUT URB si ma gandeam sa mai imi dati si voi idei

  2. #2 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    dante`s inferno

  3. #3 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    fuel si dante's inferno nu sunt underrated, sunt chiar proaste.

  4. #4 SP
    Member sahara's Avatar
    Depinde de gusturile fiecaruia. Mie mi-a placut Dante.

  5. #5 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Dante e mult prea banal,nici nu zici ca esti in iad,asteptam mai mult de la jocul asta.Plus ca in 6-7 ore il termini.

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Timeshift, Viking: Battle for Asgard, Medal of Honor: Airborne si Mirror's Edge.

  7. #7 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    dante's inferno e ok.. cam simplu de mult vroiam sa incerc mirrors edge... doar ca combat sistemu arata ca o cizma ms

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mirror's Edge mi s-a parut superb.

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mie Mirrors Edge mi s-a parut horror. Odata ce l-am terminat n-am mai vrut sa-l ating.

    Lost Oddyssey tre' sa fie cel mai underrated din cauza ca au trimis o versiune la producatori care avea niste loading times mult mai lungi decat ce a ajuns la consumatori. Astfel ca review-urile au scazut cu cel putin un punct.

  10. #10 SP
    Member raptorscream's Avatar
    dark sector, darksiders, mirros's edge si timeshift (stiu ca s'au mai zis), prototype, Bayonetta, Fracture, Lost Planet (ambele)
    astea's dupa mn ceva jocuri bune care nu au avut hype'ul care trebuia sa'l aiba

    in legatura cu dante's ... bleah...exact opusul, pana la lansare s'a creat mult hype pana la urma dezamagind multa lume fiind prea simplist, bayonetta si darksiders avand fix ce dante's nu a avut, bayonetta combat distractiv si gameplay bun (zic io...) si o multime de combouri, iar darksiders ... gameplay grafica poveste

  11. #11 SP
    Member zempty's Avatar
    Afro Samurai , Ace Combat , FNR3 , FNR4 , PGR , Ninja Gaiden ( Nu prea sunt underrated dar multi uita de ele mie mi s-au parut excelente )

  12. #12 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    a jucat cineva crackdown 2 sau 1?? Pare chiar fain si are grafica buna, spun buna pentru ca este identica cu cea de la borderlands si in plus jocul are un open world maaaaaare Doar ca... am auzit doar vorbe rel despre el

  13. #13 SP
    Junior Member gaby2by4's Avatar
    crackdown 2 mi se pare nasol ..... grafica chiar este urata ( cu toate ca nu ma uit dupa grafica la un joc) , gameplay nasol , naratorul pare interesant dar devine stresant dupa o vreme , este asa de plictisitor incat eu la inceput am preferat sa ma duc sa strang agility orbs , sistemul de combat e o porcarie cat despre modul de shooting este oribil ...personal cred ca a fost prgramat de satana personal

    PS : este o copie clar dupa prototype

  14. #14 SP
    Member zempty's Avatar
    Crackdown a aparut inaintea de Prototype deci nu prea cred ca are cum sa fie copiat deci s-ar putea sa fie viceversa.

  15. #15 SP
    Junior Member gaby2by4's Avatar
    ai dreptate ..dar cam asta este impresia mea despre Crackdown 2 ( nu stiu mai nimic de 1) ...tot ce a reusit sa faca este sa joc iar prototype

  16. #16 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    blur is so gay

  17. #17 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    fuel nu e slab! ii super... adica... daca iti plac jocurile get pure si off-road raceing o sati placa si asta. Grafica e buna, dar e slab rau faptul ca de fiecare data cand te lovesti de ceva da loading...
    razvan atata dreptate ai blur ii chiar nasol... primele 3 curse merg dar apoi.. pfoaaaaaaaaai primu boss pe medium ma termina in prima cursa si zboara pe langa mn, ce sa mai zic de masina ia curbele zici k merge pe slanina....
    Acum joc pop TFS si imi aduce aminte de warrior within.. doar pentru ca are costumul asemanator si combatu e cam la fel.. Pentru fanii sseriei merge.. are puzzeluri bune si si grafica si daca va plictisiti incercatil

  18. #18 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Intra si Fahrenheit in calcul?

    Offtopic: 100th post lol

  19. #19 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    fahrenheit nu e ps2/xbox clasic??

  20. #20 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Da, este si pentru primul Xbox dar acesta varianta este backwards compatible si cu Xbox 360

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  2. E3 2013 : Xbox 360 Games Montage By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 08:47
  3. Best Xbox 360 games 2010 By i.gamer in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 34 Last Post: 25-06-2011, 00:36
  4. Microsoft Xbox 360: Games on Demand ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 17-01-2011, 21:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts