Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Castlevania: Harmony of Despair (XBLA)

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post Castlevania: Harmony of Despair (XBLA)

    Xbox.com | Castlevania� Harmony of Despair - Game Detail Page



    --

    Și-a mai luat cineva jocul? E...n-am cuvinte!

    ...pot să-l joc la infinit și tot nu mă plictisesc de el. Astea-s jocuri!

    Dacă și-a mai luat cineva de pe forum și vrea să joace co-op add RonanN1 (online 24/7) - eu mai am �ncă 4 persoane (din Japonia) și facem o echipa de pușcă serverele lol
    Attached Images Attached Images castlevaniagrand-w2000.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Tocmai l-am terminat pe hard - am făcut și c�teva filmulețe (o să le uploadez later).
    Ce-i interesant la acest Castlevania este că indiferent cu ce personaj alegi să joci poți să-i dai equip (și să-l faci puternic) cu item-urile deja existente �n inventar. Nu trebuie să faci lv. up la fiecare personaj �n parte.

    De ex. eu am jucat marea majoritate a jocului cu Morris dar apoi am trecut la Alucard și doar am schimbat (ce era pe Morris + ce-am mai găsit specific pentru Alucard) și gata.

    �n MP totul se �mparte egal (deci am scăpat de jerks care fac rush și fură tot, etc.). Dacă unul deschide un chest, toți din party primim c�te ceva (acest lucru e valabil și pentru gold). Chiar dacă nu ești l�ngă echipă ai posibilitatea, printr-un simplu zoom out, să-i vezi și să le dai c�teva comenzi să te aștepte sau să continue la boss că tu te-ai blocat sau că tu aduni gold sau faci altceva. Am văzut tactica asta �n c�teva patry-uri. Cei mai puternici mergeau la boss iar cei mai mici adunau prostii de peste tot

    Totuși...pentru SP trebuia să fie implementat un buton de PAUZĂ lol
    Era să uit de EASTER EGG - <3 Konami Man lol

    *p.s.

    Cred că p�nă str�ng 1,000,000 gold mă apucă revelionul

    *later edit*

    OST-ul jocului �l găsiți aici:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. User Review: Castlevania Simphony of the Night (XBLA) By dogdan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 4 Last Post: 22-09-2009, 21:35
  2. Peggle pe XBLA By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2009, 11:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts