Single post: Un TV nou pentru consola mea!
-
Senior Member

Originally Posted by
Sir Dinu
Si pretul e pe masura la Panasonic. Sa fie mai prost Philipsul asta de 124 fata de cel de 106 ce il am? Ca eu sunt maxim incantat de cum merge. Uhd e bonus zic eu, pe mine ma intereseaza sa se vada fain jocurile

)
Il are Tudyniuz (varianta de 55'), e multumit de el!
BTW unul din posturile lui e aici: http://www.consolegames.ro/forum/f32...ml#post1356244
aici http://www.consolegames.ro/forum/f35...ml#post1352348
si aici http://www.consolegames.ro/forum/sin...70&postcount=7