Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 178 of 364 FirstFirst ... 78 128 168 176 177 178 179 180 188 228 278 ... LastLast
Results 3,541 to 3,560 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #3541 SP
    Junior Member Robert's Avatar
    stiu ca e o intrebare idioata, dar trebuie sa am si PS3-ul si PC-ul conectate la net sa pun jocurile pe hdd ps3-ului prin FTP?

  2. #3542 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Robert View Post
    stiu ca e o intrebare idioata, dar trebuie sa am si PS3-ul si PC-ul conectate la net sa pun jocurile pe hdd ps3-ului prin FTP?
    nu

  3. #3543 SP
    Junior Member arkelly2578's Avatar
    la jocuriile care necesita v3.50 de ex GT5 pt a putea fii jucate primesc o eroare (80028f14)..vreau sa precizez ca folosesc ps3key cu ultima versiune de firmware 4.3 si gaia manager..stie careva ce as putea sa fac??ms

  4. #3544 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by arkelly2578 View Post
    la jocuriile care necesita v3.50 de ex GT5 pt a putea fii jucate primesc o eroare (80028f14)..vreau sa precizez ca folosesc ps3key cu ultima versiune de firmware 4.3 si gaia manager..stie careva ce as putea sa fac??ms
    NU poti sa faci nimic deocamdata. NU merge pe nici un jailbreak. Asteptam sa iasa patch pentru el.

  5. #3545 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Don, a ajuns consola de la Valcea ok? Nu de alta dar am impachetat-o in niste pungi de plastic + cutie carton (l-am rugat pe tiganu care a ridicat-o sa scrie FRAGIL pe cutie da...) si aveam si un dvd in unitate. Mersi

  6. #3546 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Don, a ajuns consola de la Valcea ok? Nu de alta dar am impachetat-o in niste pungi de plastic + cutie carton (l-am rugat pe tiganu care a ridicat-o sa scrie FRAGIL pe cutie da...) si aveam si un dvd in unitate. Mersi
    A si plecat retur

  7. #3547 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    A si plecat retur
    Sper ca aceste smilies sa iti descrie ce fata aveam cand am citit mesajul tau ! esti cel mai tare, rapid , corect si meserias dintre toti ! Sa ne traiesti multi ani maestre !

  8. #3548 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ms de raspuns

  9. #3549 SP
    Junior Member f1r3's Avatar
    salut don! ce se mai aude cu FW custom pentru ps3? mersi

  10. #3550 SP
    Junior Member xalex911's Avatar
    Facut update azi cu LT+, totul super ok ca de obicei. Multumesc mult inca odata , de la Ploiesti .

  11. #3551 SP
    Member dwn3d's Avatar
    un ds2 ai ?

  12. #3552 SP
    Junior Member NeonGraph's Avatar
    Salut Donely, FBANext merge si la dublu ? eu am incercat sa ma joc "cadillacs and dinosaurs", dar nu am reusit sa fac sa recunoasca si al doilea controller
    Rom-ul l-am luat de aici Cadillacs and Dinosaurs (World 930201) dino.zip Rom Download for MAME at ROMNation.NET

  13. #3553 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by f1r3 View Post
    salut don! ce se mai aude cu FW custom pentru ps3? mersi
    Da se lucreaza pe el

    ---------- Post added 27-11-2010 at 10:06 AM ----------

    Quote Originally Posted by NeonGraph View Post
    Salut Donely, FBANext merge si la dublu ? eu am incercat sa ma joc "cadillacs and dinosaurs", dar nu am reusit sa fac sa recunoasca si al doilea controller
    Rom-ul l-am luat de aici Cadillacs and Dinosaurs (World 930201) dino.zip Rom Download for MAME at ROMNation.NET
    Nu am incercat nu am avut timp.

  14. #3554 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dwn3d View Post
    un ds2 ai ?
    NU

  15. #3555 SP
    Junior Member bebmail's Avatar
    Am facut joi update la Donely cu noul LT+ la 2 Xbox, totul a mers ok, ca deobicei.

  16. #3556 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bebmail View Post
    Am facut joi update la Donely cu noul LT+ la 2 Xbox, totul a mers ok, ca deobicei.
    Multam mult

  17. #3557 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Sefu, Introduc cd-ul NFS Hot Pursuit si nu apare nimic... ramane negru ecranul....de instalat pe hard a fost totul ok, ceva idei ?
    Multumesc !

  18. #3558 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Sefu, Introduc cd-ul NFS Hot Pursuit si nu apare nimic... ramane negru ecranul....de instalat pe hard a fost totul ok, ceva idei ?
    Multumesc !
    Foloseste abgx-ul nou 1.04 si trece jocul prin el. Citeste si tu pe forumuri de warez ca scriu aia acolo tot. Bafta

  19. #3559 SP
    Junior Member dodutzu's Avatar
    Sal Don. Poti face un downgrade la un psp 3003 care are ultimul firmware 6.31 ? Respect

  20. #3560 SP
    Junior Member martac's Avatar
    salutare! m-am hotarat s eu sa-mi modez ps3-ul si as vrea sa apelez la tine,si am o intrebare, odata cu modarea ai putea sa-mi faci si updat-urile necesare ca sa-mi mearga jocurile , ca nu stiu ce updat-uri trebuiesc facute ca sunt paralel cu kstiile astea daca ma intelegi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts