Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 44

Thread: PlayStation Experience 2016

  1. #21 SP
    Member chris diaz's Avatar
    TLOU Part II :



    S-ar putea sa-mi cumpar un PS4 slim doar pentru jocul asta. Din pacate, cred ca va veni la sfarsitul ciclului de viata pentru PS4.

  2. #22 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tocmai a ieșit Pro, despre ce vorbești?

  3. #23 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cred ca mai avem destul de asteptat pana la TLoU2. Probabil holiday 2018, avand in vedere ca e in early development.

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #25 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Tocmai a ieșit Pro, despre ce vorbești?
    Ma abtin vis-a-vis de Pro. Nu ca nu ar merita 1800 lei, ci pentru faptul ca ruleaza prost unele jocuri in momentul de fata. Daca PS4 Pro va iesi in evidenta in 2017, evident ca voi cumpara unul, in loc de PS4 slim.

  6. #26 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai cu atât mai mult, abia la anul o sa fie Pro-ul la potențialul lui maxim, deci ma îndoiesc că o să tragă PS5-ul asa repede.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce înseamnă repede pentru tine? Au declarat ca Pro este generație de mijloc, (middle finger) deci PS5 prin noiembrie 2019.

  8. #28 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ce înseamnă repede pentru tine? Au declarat ca Pro este generație de mijloc, (middle finger) deci PS5 prin noiembrie 2019.
    Personal cred că se va întâmpla cu un mai devreme decât previziunea ta. Vor avea nevoie de ceva puternic pe piață să concureze cu cei de la Microsoft.

  9. #29 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stiu ce sa cred, mai e până la Scorpio. Dacă Scorpio se lansează in noiembrie 2017 eu cred ca Sony o sa anunțe PS5 la E3-ul din iunie 2018. Apoi mai așteptăm un an, nu au de ce sa le fie teamă, jocurile contează mai mult decât orice. Când o sa ajung sa trăiesc emoțiile pe care le-am trăit ieri seară la o conferință MS, atunci pot sa fie temători Sunt foarte mulți ca mine, legați se PlayStation datorită celor de la ND sau QD. Dar mai sunt si aia care au orgasm când văd cifre, care umblă cu telefoane cu 3-4 gb ram, 8 miezuri samd, poate pentru ei contează mai mult. Eu acum ma rog la bunul Dumnezeu sa fiu sănătos, sa pot din nou sa trăiesc emoția unei noi capodopere Naughty Gods

  10. #30 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu zic ca Scorpio n-o sa fie o problema atat de mare pentru Sony. Degeaba ai hardware-ul mai bun daca n-ai cu ce sa-l umpli, jocurile care se vand sunt deja de 4 ori mai multe pe PS4 decat pe Xbox One, au de unde sa scada si tot pot ramane in avantaj.

  11. #31 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Daca scorpio vine undeva pe inceput de 2018, ps5 o sa vina undeva pe 2019 ,noiembrie, cam cum a zis Dante

  12. #32 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai si nu e repede. Nu indeajuns incat sa spui ca TLoU 2 iese la sfarsitul generatiei, chit ca iese la sfarsitul lui 2018 (desi zic ca iese mai repede)

  13. #33 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Poate arata ceva de gow4 acuma seara...

  14. #34 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Momentan au panel despre horizon.

    Edit 1: O sa fie interesant co-op survival mode-ul de la U4

    Edit 2: Acum despre MvC

  15. #35 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da si eu ma uit, acuma e despre Crash

  16. #36 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu am o banuiala ca il vom vedea in 2017, TLOU2 ma refer..

  17. #37 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nicio șansă, în cel mai fericit caz, primăvară 2018

  18. #38 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Intotdeauna celor de la Naughty Dog le-a luat cam 2-3 ani pentru un joc, iar din cate stiu, pentru Uncharted 4 s-au apucat de lucru prin toamna lui 2013, imediat ce au lansat The Last Of Us. Daca presupunem ca o echipa s-ar fi apucat de lucru prin toamna asta, o estimare optimista ar fi aparitia lui The Last Of Us 2 cel mai devreme prin toamna 2018.

  19. #39 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    https://m.youtube.com/watch?v=gaxgjT...--WP2wQGvj-ylA


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #40 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    Intotdeauna celor de la Naughty Dog le-a luat cam 2-3 ani pentru un joc, iar din cate stiu, pentru Uncharted 4 s-au apucat de lucru prin toamna lui 2013, imediat ce au lansat The Last Of Us. Daca presupunem ca o echipa s-ar fi apucat de lucru prin toamna asta, o estimare optimista ar fi aparitia lui The Last Of Us 2 cel mai devreme prin toamna 2018.
    În urmă cu vreun an jumate au început treaba. Au fost două echipe

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Experience 2015 By flames95 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 10 Last Post: 06-12-2015, 11:23
  2. Replies: 0 Last Post: 10-06-2015, 17:14
  3. Uncharted 4 face spectacol la Playstation Experience By paunstefan in forum Console News
    Replies: 31 Last Post: 17-01-2015, 20:12
  4. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 12:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts