Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 81 to 100 of 136

Thread: Uncharted: The Lost Legacy

  1. #81 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu cred că merge Rasko. Are legătură cu Uncharted din punct de vedere al multiplayerului.

  2. #82 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  3. #83 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Slab review. Tot ce spune acolo gaseam pe spatele carcasei jocului, mai scurt si la obiect.

  4. #84 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e varza baiatu asta, victor dima.
    "Chloe și a taciturnei Nadine, am râs la glumele acestora" pai cum fac glume daca aia e taciturna?

  5. #85 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E absolut penibil, nu mai veniti ma cu linkuri dinastea de la obscuritati ale internetului.

  6. #86 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am activat acum codul pentru Jak and Daxter, totul okay.

  7. #87 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Am activat acum codul pentru Jak and Daxter, totul okay.
    Codul este pentru UK sau US?

  8. #88 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Tocmai ce l-am activat eu pe cont UK.

  9. #89 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    L-am activat pe Romania.

  10. #90 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ti s-a downloadat ceva? Sau la ce se refera codul respectiv mai exact?

  11. #91 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Bonusul de precomanda: Jak and Daxter The Precursor Legacy

  12. #92 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Uncharted: The Lost Legacy

    Scuze pentru aceasta intrebare : dar trebuie sa am si UC4 ca sa pot juca The lost Legacy ?
    Pt ca vreau sa fac Precomanda si nu stiu daca e fizic sau digital ....

    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  13. #93 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    E standalone, poti juca fara U4.

  14. #94 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Doamne cum e jocul asta! Atentia la detalii e incredibila! Am jucat deja primele 2 levels si am facut deja zeci de poze! Am inceput pe crushing si e helll, numai se uita aia la tine si crapi, parca la uc4 era mai iertator.

    Grafica excelenta, sunet excelent si acelasi gameplay marca naughty gods!

    PS: probabil cel mai impresionant HDR pe care l-am vazut intr-un joc care vrea sa arate realist (the witness tot e cel mai eye candy overall).

  15. #95 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    E duferita implementarea HDR fata de UC4 cu ceva?

  16. #96 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Baieti, discutiile despre precomenzi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ght=precomenzi

    In topicul asta va rog sa discutati despre joc, nu altex&co.

  17. #97 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Stiti cumva daca are vreo legatura cu Uncharted 4 base game dpdv al multiplayerului? Am U4 zona 2(UK), insa as vrea sa cumpar Lost Legacy de pe US Store sa il pot juca mai repede. Ma incurca cu ceva asta in sensul de progres al multiplayarului, unlocks etc?
    Nu te incurca. Eu la U4 am si varianta us is uk. Atata timp cat joci de pe acelasi cont psn vei avea access la progresul tau in mp.

  18. #98 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    E duferita implementarea HDR fata de UC4 cu ceva?
    cu parere de rau, recunosc ca uc4 nu l-am jucat in hdr decat in multiplayer, era gata platina si il jucasem deja de cateva ori pe tvul vechi, fara hdr.

    am zis ca arata bine de tot hdrul in lost legacy pt ca parca e facut din prima cu intentia asta, nu ca la uc4, care a venit ca patch, dupa ce a aparut pro-ul. de multe ori eram in joc si mi se parea super intunecat (desi detaliat) si deodata vinea o masina cu farurile aprinse, sau vedeam luna, sau o lanterna sau vreun street sign din neoane si se lumina tot ecranul frumos. am dat de multe ori hdr on/off sa vad diferenta si e foarte mare! de exemplu, semnul de la pink lotus din neoane, fara hdr se vede roz si atat, cu hdr vezi becurile individuale din interiorul semnului, la fel si cu becurile, lumarile, lampile etc.

    abia astept sa intru iar in el, dar vreau sa ii prelungesc viata artificial cat mai mult, il joc pe crushing si numai in sedinte de 2-3 ore pe zi!

  19. #99 SP
    Member Hider141's Avatar
    @495: Te urăsc!
    Acum sunt în concediu, departe de PS4, și voi juca The Lost Legacy numai după ce mă întorc acasă.

  20. #100 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    In carcasa la uncharted:tll sunt 2 coduri, unul ptr let's talk parca ii zice si alt doilea pentru un mp unlock or something? Aveti idee ce e al doilea cod mai exact? Am instalat discul si am deja acces la mp/survivor?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. User Review: Starcraft II - Legacy of the Void By DeathWings in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2015, 11:23
  2. Replies: 0 Last Post: 23-03-2012, 11:10
  3. Replies: 0 Last Post: 10-07-2011, 10:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts