Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 214 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 4276

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #1221 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, se mentionase dinainte ca vor fi doar jocuri. Sony inca deseneaza la sistemul ala de racire, nu ii deranjati

  2. #1222 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Late to the party, dar cred că e cea mai buna analiză a prezentării hardware PS5. Partea 1 nu e foarte interesanta.


  3. #1223 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  4. #1224 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Interesant, nu știam că Microsoft vrea ca jocurile noi sa meargă și pe Xbox One. O decizie care mi se pare urâtă, dar în același timp știu că nu toată lumea își permite consola noua la lansare. Practic punem piedici în fața progresului doar de dragul maselor de oameni. Nu mă încântă. Cine nu vrea series x ar trebui sa se joace jocurile vechi.

  5. #1225 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Clubul PlayStation 5

    Din cate stiu, la Microsoft lucru asta e valabil pentru jocurile lor exclusive, care oricum sunt facute si pentru PC, deci si pentru PC-uri mai slabe.
    3rd party cred ca pot face jocuri exclusive next gen daca vor.

    Dar ce face sony ma incanta si mi se pare super corect.

  6. #1226 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au anunțat oficial de anul trecut că în următorii doi ani nu vor avea niciun joc exclusiv XSX, toate jocurile care se vor lansa vin pe tot ce înseamnă Xbox One/X/SX, S

    Nu știu cât de adevărat e ce se spune pe acolo, cred că Sony ar pierde destul de mult în acest fel. Daca e așa mie chiar mi se pare o idee buna. Îmi aduc aminte de primul joc Destiny cat a avut de suferit pe PS4 din cauza variantei de PS3

  7. #1227 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    PS5 event set for June 4, PlayStation CEO says supplies look good for launch

    We remain absolutely on track," PlayStation CEO Jim Ryan said in an interview. "We're going to launch this holiday, we will have a global launch. And where we're greatly looking forward to it. And we very much want the gaming world to look forward to it, too.

    Though neither Sony nor Microsoft have revealed what they'll charge for their respective devices, Ryan said Sony wants to make sure people feel it's fair. "We'll try to get the price right and value proposition right.

    Ryan added that Sony's struggled to meet initial demand for previous PlayStation devices when they've launched. That may happen this time too, he said, but it won't be meaningfully worse because of the coronavirus. "Right now, we're not seeing anything saying to us there's going to be problems with quantities or we won't be able to launch the way we want.

    https://www.cnet.com/news/playstatio...rce=reddit.com

  8. #1228 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #1229 SP
    Member jon209's Avatar
    Legat de compatibilitate se mai aude ceva?Sunt tot felul de stiri in contradictoriu.Stiu ca la inceput se vorbea de top 100 jocuri.Personal mai am de jucat multe titluri de PS4 si as vrea sa imi pastrez colectia.

  10. #1230 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Btw, pentru cine zicea ca inainte nu conta si nu se laudau cu cati TF aveau consolele, am gasit poza asta pe un HDD mai vechi, imagine de la lansarea PS3
    Attached Images Attached Images img_8693.jpg

  11. #1231 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Jon209

    A fost un update ulterior care a clarificat lucrurile, se gaseste si pe blogul Sony oficial, vor funcționa aproximativ toate jocurile la lansarea PS5.

    // eu ma bucur ca Sony va face doar jocuri pentru PS5 de acum inainte (first party bineinteles), pana la
    Urma asa a fost si cu Trecerea de la PS3 la PS4 si au ajuns acum la 110 mil de console vândute. Vor avea dor de castigat din treaba asta, mai ales ca vor avea BC cu PS4.

  12. #1232 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    2 ore si jumătate??!!(stiu ca acea o ora si ceva) Abia astept evenimentul!
    Attached Images Attached Images 1e72eb6a-3ffa-4513-a452-10022772e1c7.jpeg

  13. #1233 SP
    Member TravisPastrana's Avatar

  14. #1234 SP
    Member awaytokill's Avatar

  15. #1235 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pe undeva de asteptat, cam toti au luat pozitie fata de moartea lui Floyd. Aia e, am stat pana acum, mai stam putin. Dar la cum se desfasoara lucrurile pe acolo, pare ca se cam inrautatesc, cel putin pana cand se vor da niste sentinte.

  16. #1236 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Despre ce vorbeste? S-a intamplat ceva deosebit si am ratat eu?

  17. #1237 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Doar "arde" America.

  18. #1238 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pff, pe de o parte inteleg decizia dar pe de alta parte nu prea (si sunt n’ motive pentru asta)... in fine, cateva zile sau 2-3 saptamani pana se liniștesc apele mai putem astepta.

  19. #1239 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Clubul PlayStation 5

    E o cretinatate. Pe principiu asta, ne arata ceva cand o lanseaza sau amana si lansarea pentru ca “nu este un an bun” si o lanseaza prin 2023 dupa ce avem si vaccin de covid.

    La cum s-au intamplat lucruri nasoale in fiecare luna anu asta, alea 2-3 saptamani poate insemna alta problema majora.

  20. #1240 SP
    Member SeCeX's Avatar
    It hurts right in the meow meow, chiar asteptam cu nerabdare ziua de joi, well...such is life.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 214 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts