Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 214 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 4278

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #1241 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Polițiștii omoară negri in America dintotdeauna. Daca asta era motivul Sony putea tine conferința pentru celelalte țări, dar e evident că vor doar sa pupe in fund toate panseluțele ofensate pentru niste publicitate moca.

  2. #1242 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Clubul PlayStation 5

    Nu e chiar asa. Piata din US dicteaza tot ce se intampla world wide, deal or brake.

    Daca in US un produs e mort, sunt sanse foarte mari sa fie mort worldwide. Foarte rar se intampla ceva opus.

    Iar Sony vor maximum coverage, altfel nu are suscces strategia pe care au gandit-o.

    In US efectiv e toata tara in alerta. Ei au uitat si de virus acum (si in continuare sunt pe primul loc la infectati si morti si cu ocazia asta sigur va creste considerabil numarul).

  3. #1243 SP
    Member mladin86's Avatar
    din pacate e groasa in state cu protestele si efectele lockdown ului
    a venit China cu ideea lockdown ului total pt covid la ei si tot globul a preluat o wtf?! eu asta n am sa inteleg...
    protestele astea musteau si mustesc si in alte parti ale lumii, moartea lui Floyd e doar un pretext.
    cum a spus si Espiritus : Polițiștii omoară negri in America dintotdeauna (din pacate asa e)
    desi nu mi convine , inteleg si cred ca decizia lui Sony e buna pt ei in contextu actual...
    asta e rabdare si tutun ... deocamdata

  4. #1244 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Ce imi place cand apar tot felul de fanboy si și-o iau peste nas...
    Attached Images Attached Images e5e21613-eb46-49cd-9200-a89a9a6c5819.jpeg cd7dea8c-39d6-48e2-867d-29580a8a572e.jpeg

  5. #1245 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai fix asta am zis si eu pe paginile anterioare
    E un pas mare (firesc de fapt) pentru console, dar nu se compara decat vs Xbox, nicidecum vs PC.

  6. #1246 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eu zic sa se intrerupa totul pana se va reduce la cel putin jumatate numarul celor care mor de foame zilnic de glob.

    Restul este Can-Can.

    REVENIND, pentru voi, cei care ati urmarit atent cum au evoluat lucrurile de-a lungul timpului, a mai fost vreodata un an de lansare a unor noi console atat de sarac in informatii dinspre cei de la Sony tinand cont ca suntem deja in Iunie si se vorbeste doar de un SSD de aproximativ 2 luni?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1247 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pai nu prea, PS3 a fost anuntat cu mai bine de un an parca inainte (E3 2005 - iar lansarea a fost in Noiembrie 2006 si nici macar nu a fost worldwide), iar PS4 cu aproximativ 9-10 luni inainte. In afara de asta, cred ca văzusem destul de multe jocuri NextGen inainte de lansare. Cred ca de fapt asta lipseste acum, noi nu am vazut efectiv nici macar un singur joc NexTGen in actiune, mai mult de cateva trailere nu am vazut (ma refer doar la NextGen si nu CrossGen).
    Si eu tot caut explicații pentru șirul evenimentelor, insa nu prea gasesc. Probabil si cel mai sigur noi oricum vom cumpara consola la lansare (cei mai multi dintre noi), iar informațiile vor veni la un moment dat, probabil in avalanșa avand lansarea prin Noiembrie anul asta (doar daca nu ne trezim cu vreun delay si aici).

    //Probabil azi/maine vom primi un update cu data acelei conferințe, eu cred ca va fi saptamana viitoare (sper).

  8. #1248 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu cred ca toti se "pastrau" pentru perioada E3 (cel putin asta e posibil sa fi fost planul normal, intr-o lume fara covid) si cumva au pastrat aceleasi timelines pentru strategia de marketing, cu cateva firimituri din partea Microsoft care au vrut sa "muste din cascaval", dar fara sa arate efectiv gameplay true next gen la care lucreaza studiourile proprii.

  9. #1249 SP
    Member jon209's Avatar
    De preț ce se mai aude ultimele zvonuri ar fi undeva la 4000 ron

  10. #1250 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Wtf, de unde ai scos suma aia?

    Te asigur ca nu va trece de 2500 lei! Si pun la bataie o lada de bere!

  11. #1251 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Cine vrea sa punem pariu ca se va amâna apariția consolei pentru undeva la începutul anului 2021?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  12. #1252 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Consolele NU se vor amana. Vom avea lansare de sarbatori 2020 (cel mai probabil pe la jumatatea lunii Noiembrie) iar pretul va fi unul normal/bun (as zice un max 500$).

    100% vom avea un pret pana in August, pentru ambele.

  13. #1253 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    Cine vrea sa punem pariu ca se va amâna apariția consolei pentru undeva la începutul anului 2021?


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Pun pariu eu, 1 luna de PS Plus cine are dreptate.

  14. #1254 SP
    Member mladin86's Avatar
    intr-un univers paralel lumea se pregateste de E3

  15. #1255 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din ce imi amintesc au folosit aceeasi “strategie de marketing” si cu Ps4PRO.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #1256 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Ba ii albă ba ii neagră! Dacă au anunțat ceva pe 4 iunie trebuia sa se țină de dată nu sa se răzgândească dupa cateva zile de la anunt! Arătau si ei niste jocuri, nu văd cu ce i-ar fi afectat negativ, ba din contră enerveaza lumea! Eu unul is satul de Sony deja, au tupeu sa arate doar sigla ps5 apoi un controler tâmpit! Ce urmează, sa arate cablurile cu care vine consola??

  17. #1257 SP
    Member zoli86's Avatar
    Da pacat ca sa anulat eventul, poate nu dureaza mult totusi, o saptamana doua maxim. Totusi citind comentariile de aici mi-am adus aminte de un citat celebru descoperit in mormantul lui Tutankhamun in Marea Piramida din Giza: ,,Gamers are the most entitled criebabies''

  18. #1258 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by zoli86 View Post
    Da pacat ca sa anulat eventul, poate nu dureaza mult totusi, o saptamana doua maxim. Totusi citind comentariile de aici mi-am adus aminte de un citat celebru descoperit in mormantul lui Tutankhamun in Marea Piramida din Giza: ,,Gamers are the most entitled criebabies''
    Imi place citatul tau si rezonez cu el in alte circumstante.
    Totusi, as face un exercitiu de imaginatie si m-as gandi ce s-ar fi intamplat si cate site-uri ar fi luat foc la propriu daca adopta Microsoft atitudinea asta de fata mare care amana tot si nu arata nimic decat nasturii de la ciorapi.

    Eh, fiind vorba de SONY merge, avem o stiva de circumstante atenuante, una intra, alta iese (si SONY bese').

  19. #1259 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Imi place citatul tau si rezonez cu el in alte circumstante.
    Totusi, as face un exercitiu de imaginatie si m-as gandi ce s-ar fi intamplat si cate site-uri ar fi luat foc la propriu daca adopta Microsoft atitudinea asta de fata mare care amana tot si nu arata nimic decat nasturii de la ciorapi.

    Eh, fiind vorba de SONY merge, avem o stiva de circumstante atenuante, una intra, alta iese (si SONY bese').
    Xander arunca o privire pe twitter-ul celor de la Microsoft/X box, toata lumea din industrie momentan este pe aceeasi pagina, sa anulat si sezonul 4 din Warzone, EA a anulat prezentarea oficiala la Madenn 2021 (parca). Daca era Microsoft in locul celor de la Sony nu cred ca erau luati peste picior, din contra, cel putin jurnalisti din industrie au fost destul de ok cu anularea prezentatiei. Sunt mai multe chestii la mijloc in cazuri de genul, Marketing/Mindshare si alte vorbe de PR complicate si bineinteles si un pic de solidaritate, nici mie nu imi convine, asteptam cu nerabdare prezentarea dar avand in vedere faptul ca poate maine suntem invadati de extraterestri nimic nu ma mai surprinde sau mira.

  20. #1260 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Toata lumea a fost de acord cu anularea oricaror lansari/prezentari in perioada asta. Daca ati intrat azi, spre ex, pe instagram, probabil ati vazut un feed negru de la toata lumea cu #blackouttuesday. Ce se intampla acolo e mai presus de orice si orice, dar absolut orice s-ar prezenta zilele astea (inclusiv Apple daca ar fi avut anuntarea noului iPhone) ar avea masiv de suferit dpdv coverage, iar asta e bad for busines, asa ca nu merita investitia de resurse si mai bine amana tot ce se poate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 214 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts