Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 214 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 4277

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #1041 SP
    Banned wd87's Avatar
    2500 lei max pt PS5, mai mult e sinucidere, nu sunt Sony atat de prosti, 3000+ poate pt Xbox ca ei au strategie diferita, consola mai puternica si varianta Lockhart pt cine nu are bani de Series X, + ca nu sunt interesati sa vanda console, ei vor doar optiunea sa fie acolo, dar Sony are doar o console, PS5, care e painea lor, si trebuie sa fie pt cat mai multi oameni

  2. #1042 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    450$ PS5, 500 XSX

  3. #1043 SP
    Member gabridinu's Avatar
    eu cred ca 500$ ambele. Nu cred ca va face Microsoft aceasi greseala. Utilizatorii nu vor plati 50$ sau 100$ in plus pentru 10-15% performata la gpu.

  4. #1044 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Asa zic si eu, pretul va fi acelasi cu XSX. Numai acel SSD costa o caruta de bani.... unde mai pui si faptul ca pe partea de sunet au investit putin. Si daca se mai adeveresc si zvonurile cum ca ar avea si cateva funcții din RDNA3 deja pretul sare destul de mult.
    Eu zic ca ambele console vor costa 500€.

  5. #1045 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    Clubul PlayStation 5

    Sper sa aflam un pret cat mai repede.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1046 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pretul probabil va fi dezvălui prin vara. Phill Spencer spunea ca vor dezvălui pretul pentru XSX mai tarziu in vara. Presupun ca si Sony va face la fel, mai ales ca in ultima perioada anunta lucrurile dupa MS.

  7. #1047 SP
    Member tudort's Avatar


    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  8. #1048 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Un concept interesant

  9. #1049 SP
    Member codpin's Avatar
    Cel mai mult mi-a placut cum arata controllerul ala full black

  10. #1050 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu daca a mai fost articolul asta postat, dar e interesant ce zice, dar mai ales graficul din articol, referitor la costul pentru storage.

    Sony Plans Limited PlayStation 5 Output in First Year

    Si un pret de lansare de 500-550$/€

    ---------- Post added 05-05-2020 at 08:40 ----------


  11. #1051 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Sony nu este pe nicaieri in luna Mai la Summergamefest. Deci probabil prin luna Iunie vom avea noi stiri cu privire la PS5.

    Nu as fi surprins ca Sony sa inceapa o campanie pentru PS5 abia dupa lansarea jocului Ghost of Tsushima...

  12. #1052 SP
    Banned wd87's Avatar
    nu, o sa avem ceva in Mai, Sony au popularitate destula singuri pt evenimente, nu le trebuie sa fie carati de IGN sau Geof, ai vazut cand dau o imagine e cea mai populara in gaming pe orice platforma sociala

  13. #1053 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Da man , Sony is cei mai tari , ai vazut ca au eradicat toate probleme de pe acest pamant doar cu imaginea controller-ului .

    De fapt eu cred ca nu ar trebui sa ne arate nimic doar pe poza cu logoul , controller si discutia despre SSD eu le dau primul nascut /s

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  14. #1054 SP
    Banned wd87's Avatar
    imaginea controllerului are mai multe likeuri si mindshare ca tot ce sa zis despre xbox series x pana acum, asta e un fact, cat despre SSD, ca SSD-ul din PS5 nu mai e altul, oricat de mult te-ai ruga tu sa nu fie adevarat
    Attached Images Attached Images evr4in1x0aykhjp.jpg

  15. #1055 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Ok , daca pe tine te fac astea sa dormi mai bine noaptea , ce sa zic . Bravo tie .

  16. #1056 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Ok , daca pe tine te fac astea sa dormi mai bine noaptea , ce sa zic . Bravo tie .
    Doarme mai bine cand stie ca sunt lucruri adevarate

  17. #1057 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ideea era ca nu conteaza detaliile astea ci jocurile si optimizarea lor.

    Also, e cam singuru aspect la care depaseste xbox series x dpdv hardware si e normal sa fie mandru si sa puna poze cu singuru lucru

    Oricum conteaza prea putin pentru ca cine-si permite si chiar vrea, isi va lua ambele console si se va bucura de jocuri.

  18. #1058 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca este sa fim corecti, acea remarca a fost un atac gratuit la o chestiune adevarata (stirile PS sunt trending de fiecare data si produc emulatie).

    Astea fiind spuse, cum zicea si Razvan, noi sa fim sanatosi si sa avem bani sa ne jucam pe toate jucariile astea.

  19. #1059 SP
    Banned wd87's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Daca este sa fim corecti, acea remarca a fost un atac gratuit la o chestiune adevarata (stirile PS sunt trending de fiecare data si produc emulatie).

    Astea fiind spuse, cum zicea si Razvan, noi sa fim sanatosi si sa avem bani sa ne jucam pe toate jucariile astea.
    eu nu stiu de unde a venit el cu replyul ala, eu nu vorbeam nimic despre xbox si altele, am zis ca Sony pot sa faca event cand vor ei pt ca au popularitate si nu are rost sa credem ca nu fac event pt ca nu au parteneriat cu alte eventuri, dar el a fost triggered si a inceput sa-i atatce ca arata poze si nu stiu ce


    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ideea era ca nu conteaza detaliile astea ci jocurile si optimizarea lor.

    Also, e cam singuru aspect la care depaseste xbox series x dpdv hardware si e normal sa fie mandru si sa puna poze cu singuru lucru

    Oricum conteaza prea putin pentru ca cine-si permite si chiar vrea, isi va lua ambele console si se va bucura de jocuri.

    SSD, 3D audio chip, memorie RAM unificata, 16gb 448 vs 10 556, 6 336, 10 for games only, restul pt audio, AI, OS, viteze mai rapide la GPU = procese renderate mai rapid, API mai bun, optimizare la metal direct vs optimizare pentru Windows/DirectX, multe lucruri sunt mai bune la PS5, VR suport, stai tu linistit, nici nu mai zic de controller care are haptic feedback pe tot controllerul, nu doar la triggere ca xbox, baterie reincarcabila, etc.

  20. #1060 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Asa zici acum când nici n-au arātat consola. Stai s-o vedem "disecatā" ca pe Series X si mai vorbim.

    Dacā esti fanboi Sony, nu înseamnā cā trebuie sā vopsesti un sistem clar inferior, într-unul superior. E de bezna minţii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 214 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts