Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 214 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 4277

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #1441 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Macar ei au aratat gameplay si nu trailere.

  2. #1442 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Astea sunt doar scuze de fanboys. La fel ca atunci cand au aratat hardware si s-a vazut ca-i mai slab (putin) decat Xbox samd. Dar oricum nu conteaza. Fiecare-si ia ce vrea si ce-i place.

    Iar referitor la aseara, nu a fost totul gameplay. Au aratat fff mult "in-game" si "in-engine" si aici vorbim de cinematics randate, poate, in timp real pe consola, dar tu nu joci la caliatea aia (vezi exemplele de la Naughty Dog in Uncharted 4, sa zicem, tu nu joci la calitatea din cinematics - acolo randeaza doar 1-2 personaje, nu o scena intreaga cu care poti interactiona).

    MonkY are fff multa dreptate cu ce zice, iar cei cativa fanboys chiar se ataca, dar chiar asa este. Daca ar fi prezentat Microsoft FIX acelasi lucru, fara Horizon, R&C si inca 1-2 titluri, lumea era super meh.
    Aduceti-va aminte cum au reactionat unii cand au vazut jocuri din prezentarea Microsoft si au zis ca's mizerii, cand de fapt jocurile erau multiplatform, nu Xbox exclusives, deci jocuri care vor iesi si pe PS5. Iar atunci s-a facut liniste...

    Singurul avantaj Sony sunt exclusivele AAA. In rest, un procent mult prea mic joaca acele indie games exclusives, sau isi cumpara consola pentru ele.

  3. #1443 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Corect.
    Prea putin gameplay aseara iar scenele pre-randate sunt... de luat ochii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1444 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Prea putin gameplay.....

    Au stiut insa sa-l numeasca cum trebuie. Future of Gaming ci nu "gameplay"..

  5. #1445 SP
    Member morphine's Avatar
    Mdah, comentati comentati si pana la urma tot pe ps5 o sa va jucati.

  6. #1446 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, e logic. Unii oameni care-si permit si vor, isi vor lua ambele console, indiferent de ce anunta ei acum si felul in care o fac.

  7. #1447 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Neinspirata denumire. Daca future of gaming inseamna ce am vazut aseara, nasol.

    Unde e progresul tehnologic? Sau poate sunt eu prea negativist.

    Sa speram ca pana la lansare vor veni cu ceva care sa demonstreze cu adevarat “progresul tehnologic”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #1448 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Mi-ar fi placut sa vad ceva jocuri multiplayer . Pe mine unul ma lasa rece story driven 3rd person .

    GTA V si joculetu cu masini meh .

    Chiar ma gandeam de data asta sa double dip si sa cumpar si un PS dar momentan nu am de ce . Jocurile aratate nu sunt pentru mine .

    As fi vrut un Killzone, un Resistance , un Socom .

    Astept comentariile despre cum nu am creier ptr ca imi plac shooters si nu inteleg eu minunatele jocuri care le scoate Sony in ultimul timp .

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  9. #1449 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Ce-si mai varsa unii veninul p-aici, e funny doar sa-i privesti cum se agita! Doamne fereste! Ar fi vrut saracii ca astia de la sony sa le fi aratat tot aseara de parca se lansa consola alaltaieri, daca se putea, sa fi aratat gameplay si din Horizon 3 sau The Last of us 3. Las' ca va arata microsoft jocuri, ca de fiecare data.

  10. #1450 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nu, nu as fi vrut sa-mi arate totul aseara, as fi vrut sa-mi arate CEVA care sa ateste “the future of gaming”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #1451 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu zic sa nu va pierdeți răbdarea, mai sunt multe lucruri de aratat dupa cum spunea JIM Ryan aseara. Daca e sa privim catre lansarea precedenta, PS5 pare sa aibe un line-up mai bun si mai variat la lansare decat a avut PS4 in 2013.

  12. #1452 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Future of gaming ai sansa sa vezi si sa incerci inca de saptamana viitoare pe un amarat de ps4.

  13. #1453 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Ce-si mai varsa unii veninul p-aici, e funny doar sa-i privesti cum se agita! Doamne fereste! Ar fi vrut saracii ca astia de la sony sa le fi aratat tot aseara de parca se lansa consola alaltaieri, daca se putea, sa fi aratat gameplay si din Horizon 3 sau The Last of us 3. Las' ca va arata microsoft jocuri, ca de fiecare data.
    Nu mai faceti defend ca nu aveti la ce.
    N-au oamenii voie sa aiba nemultumiri in legatura cu SONY ca simtiti nevoia sa faceti defend si sa invocati prin comparatie Microsoft.

    De 2 luni incoace tocati marunt forumul cu SSD-ul vietii de apoi care face si treaba de CPU si de GPU pentru ca aseara sa imi arate astia 1/2 desene animate care optimizate ar rula si pe PS3.

    Despre asta este nemultumirea oamenilor nu despre altceva.
    Nu are nimeni nimic cu ',' consola in sine, ci cu modul perfid prin care alege SONY sa faca business in ultima vreme calare pe laurii PS4.

  14. #1454 SP
    Member mladin86's Avatar
    Future of Gaming cu : GTA 5, NBA 2K21 , Bugsnax, Jett, GhostWire, Destruction AllStars, Sackboy, etc ...
    Pe bune, hai sa fim seriosi mai mult de jumatate de prezentare mi a creat nervi, un sfert m a plictisit si restul a fost ceva asteptat din zvonuri...

  15. #1455 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Gamerii romani sunt o specie speciala, niciodata nu e bun nimic, de ce sa facut asa, de ce au aratat asta si nu aia, niciodata multumit, mereu de comentat, tipic, romanul stie mai bine mereu cum trebuie facut ceva. Si asta o zic in general nu-i legat de console. Hai ca mai fac o pauza de la forum ca incep aceleasi discutii fara sfarsit.

  16. #1456 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Clubul PlayStation 5

    Exact, mladin!

    Si o spune unul la care consola de baza nu-i Microsoft ci Sony.

    Unul la care colectia importanta de jocuri este pe PS, nu pe Xbox. Asta asa, ca sa le mai tai avantul “fanboy”-iilor care ma pot acuza de una sau de alta.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1457 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Gamerii in general sunt o specie speciala, dar exceptand cativa fanboys sau chiar si pe cei PC master race, restu sunt oameni open minded, care se joaca pe orice pot, pe toate platformele daca este cazul, oriunde este jocul care le place si care privesc echidistant ce consola a prezentat ce si care conferinta a "castigat" competitia.

    Ambele conferinte au fost slabe si ar trebui sa recunoasca si fanboys Sony, asa cum si la conferinta de Xbox au recunoscut oamenii care tin xboxul in brate, ca a fost slab, ca nu au aratat ce au promis, ba chiar si Microsoft a zis ca nu trebuia sa creasca asteptarile aiurea si ca s-au exprimat gresit.

    That simple

  18. #1458 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Clubul PlayStation 5

    Acelasi lucru voiam sa spun si eu ca replica la distinsul de mai sus care-i tare ofensat de faptul ca nu toti am avut orgasm timp de 60 minute aseara.

    Sau... poate n-am prins eu mesajul subliminal dat de jocul ala cu mâța... silly me.

    PS: n-am urmarit conferinta Microsoft, nu m-a interesat. Dar pe asta de aseara abia o asteptam.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1459 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Are dreptate @razvanrazy. Asa e, ambele conferinte au fost slabe. Nu e vina noastra ca Sony ne a facut sa avem asteptari mari. Asa se intampla cand creezi niste asteptaru, si apoi arati ceva slab.

    Dar nu mai conteaza, oricum le vom cumpara..


    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  20. #1460 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Nu mai faceti defend ca nu aveti la ce.
    N-au oamenii voie sa aiba nemultumiri in legatura cu SONY ca simtiti nevoia sa faceti defend si sa invocati prin comparatie Microsoft.

    De 2 luni incoace tocati marunt forumul cu SSD-ul vietii de apoi care face si treaba de CPU si de GPU pentru ca aseara sa imi arate astia 1/2 desene animate care optimizate ar rula si pe PS3.

    Despre asta este nemultumirea oamenilor nu despre altceva.
    Nu are nimeni nimic cu ',' consola in sine, ci cu modul perfid prin care alege SONY sa faca business in ultima vreme calare pe laurii PS4.
    Nu mai vorbi la plural ca nu e cazul, arata-mi o postare de-a mea cu ce tot spui tu aci ca am facut. E jenant ce faceti, de ani de zile va observ, sunteti aceiasi. Tocmai atitudinea asta a voastra i-a radicalizat pe unii! Mi se pare ireal sa faceti misto de jocurile sony, ireal! Uitati-va ce jocuri lasa ps3 si 4 in urma si ce lasa altii si apoi treceti la mistocareala. Si insist, gaseste-mi o postare in care sa am asa atitudine, in afara de vreo 2-3 unde ma plang de lipsa jocurilor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 214 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts