Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 903 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 328 378 778 ... LastLast
Results 5,541 to 5,560 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #5541 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Am comandat Injustice ieri , doar trebuie sa ma duc in showroom sa il ridic.

  2. #5542 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Ai cumparat vreun joc de aici sau stii daca le primesti in 2-3 zile sau abia dp lansarea ps4 la noi?
    Din cate stiu emag la toate produsele "in stoc" in acelasi oras foloseste serviciul de curierat DPD SDD (Same Day Delivery). La mine au cam dat rateu cu SDD-ul (de obicei ajungand la o zi dupa), dar nu e vina eMag. Iti arata in cont ca de la ei a fost preluat de catre curier.

  3. #5543 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din cate stiu emag la toate produsele "in stoc" in acelasi oras foloseste serviciul de curierat DPD SDD (Same Day Delivery). La mine au cam dat rateu cu SDD-ul (de obicei ajungand la o zi dupa), dar nu e vina eMag. Iti arata in cont ca de la ei a fost preluat de catre curier.
    mersi ,o sa probez si eu
    ti-a ajuns ps4?

  4. #5544 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    ti-a ajuns ps4?
    E in "Barking" din UK. Teoretic in 4, maxim 5 zile e in Otopeni. Si vad ca intre timp a plecat si PSEye-ul... dar asta cred ca dureaza mai mult.

  5. #5545 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Geniala lansare

  6. #5546 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    Salut,
    Știe careva cum pot pune filme/muzica/poza pe ps4 via USB? Introduc stick-ul USB in port si din meniu nu-l găsesc nicăieri!!!

  7. #5547 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    @storm, la ora actuala pe PS4 nu se pot copia si rula fisiere media. Sper si eu ca pe viitor sa ne dea posibilitatea asta printr-un FW update.

  8. #5548 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Cand o sa ma lase, Nene sa copiez eu in mod direct, clipul pe care-l salveaza pe hdd? The original full hd file?

  9. #5549 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    intr-un viitor update. au confirmat in FAQ-ul oficial ca vor face asta.

  10. #5550 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Aye! That's great, mate!

  11. #5551 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Daca am cumparat un cod de Playstation Plus UK, nu pot sa-i fac redeem numai pe consola? Pe PC, daca intru in cont, nu merge?

  12. #5552 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am gasit ps+ ptr 1 an la 35 L ,e convenabil? PlayStation Plus Subscriptions (PSN Plus)

  13. #5553 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Daca am cumparat un cod de Playstation Plus UK, nu pot sa-i fac redeem numai pe consola? Pe PC, daca intru in cont, nu merge?
    din cate stiu, momentan numai de pe consola. am luat eu de Black Friday unul (de US dar nu ar trebui sa fie vreo diferenta din punctul asta de vedere) si nu a mers dat redeem decat din consola.

  14. #5554 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    am gasit ps+ ptr 1 an la 35 L ,e convenabil? PlayStation Plus Subscriptions (PSN Plus)
    Si eu am luat tot de acolo. Mai convenabil nu am gasit.

  15. #5555 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Iata ca din nou se intampla...


  16. #5556 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Si eu am luat tot de acolo. Mai convenabil nu am gasit.
    e digital code, il trimit pe mail?

  17. #5557 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Da, primesti un link pe mail care te duce in contul de cdkeys unde ai sectiunea downloadable products. Acolo o sa vezi o poza facuta la cardul razuit. Daca cumperi de la ei pentru prima data, mai dureaza cateva minute pana se face o verificare. Daca cumperi seara si e prima data cand cumperi, primesti dimineata dupa ce se face verificarea platii. La ei merge numai cu paypal din cate am vazut.

  18. #5558 SP
    Member chesterb's Avatar
    Eu am comandat seara pentru prima oară şi am primit în 2 minute mail cu poza la cardul răzuit.

  19. #5559 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Eu inseamna ca am fost ghinionist si am picat in batch-ul de verificat

  20. #5560 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Iata ca din nou se intampla...
    asta cred ca este ca si Mihaita din Berceni , care mananca pana si carne de berberita si se trage cu bemveuri , insa el n-are bani sa treaca strada

    nu m-as mira ca in final sa nu detina nici unu ps4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts