Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 228 of 903 FirstFirst ... 128 178 218 226 227 228 229 230 238 278 328 728 ... LastLast
Results 4,541 to 4,560 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #4541 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    toate minunile astea incep ori sa fie adevarate(deci un produs de proasta calitate..si cat au mai prezentat controllerul ala.. )
    ori sa fie manevre ce au ca scop final o degradare a imaginii pt viitoarele vanzari din Europa

  2. #4542 SP
    Member palflo's Avatar
    asa este daca te uiti unde este rupt este sub ciuperca iar degetul sta in gropita aceea ala se vede ca a fost tras de el probabil a vrut sa il scoata sa vada ce si cum iar tocirea aceea nu avea cum sa se faca in 3 zile de la lansare decat daca dadeai cu smirghel pe el

  3. #4543 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Si daca sunt reale, asta sa ne fie singura problema cu device-ul

  4. #4544 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Ma panicheaza conrolerele alea de mai sus de postul tau nu noul joc de la Bend
    Si eu sunt panicat de cerul innorat. Hmm cred ca va ploua.

  5. #4545 SP
    Junior Member hallo40's Avatar
    cel mai bine nu va aruncati cu capul inaine ,asteptati 6 luni sa vedem ce probleme mai apar, parca vad probleme la bluray-sau mai grav roood

  6. #4546 SP
    Member temugin's Avatar
    Sa i lasam pe ei sa fie testeri, am citit o parte din posturile tale - era ok acel prim video facut de directorul de la Sony in care se desfacea piece by piece ps4, mai bine de atat nu se putea, dar hdd nu stim daca e sata 1 sau 3, e ''un hdd de 500'', ma asteptam la mai mult. Si nici pana acum nu se stiu temperaturile de operare, dar nu accept marii bosi sa tipe ca au dat 1 mil de ps4 si sa nu comenteze oficial pe baza erorilor raportate. Eu sper sa ma insel si sa nu fie atatea probleme la consola, just me. Si totusi se putea 1080p nativ, macar 30fps, dar ei au ca main focus facebook gen acum, skype, netflix, hulu, functie de upload samd, deci fara aceste apps consola nu mai exista, probabil ca iau procent din puterea Xone si Ps4.

  7. #4547 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Pai ce joc nu e 1080P pe PS4 ?

    ---------- Post added 18-11-2013 at 16:52 ----------

    Mda nu stiu ce sa zic, eu am vazut PS4-uri care au fost folosite 8-10 ore pe zi, zilnic, si nu au patit asa ceva la controlere.

  8. #4548 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by bubli-789AD View Post
    Pai ce joc nu e 1080P pe PS4 ?
    Battlefield 4. În rest, nu ştiu la ce se referă.

  9. #4549 SP
    Banned Venom's Avatar
    Da, hai sa ne luam dupa siteuri arabesti acum!

  10. #4550 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by temugin View Post
    Sa i lasam pe ei sa fie testeri, am citit o parte din posturile tale - era ok acel prim video facut de directorul de la Sony in care se desfacea piece by piece ps4, mai bine de atat nu se putea, dar hdd nu stim daca e sata 1 sau 3, e ''un hdd de 500'', ma asteptam la mai mult. Si nici pana acum nu se stiu temperaturile de operare, dar nu accept marii bosi sa tipe ca au dat 1 mil de ps4 si sa nu comenteze oficial pe baza erorilor raportate. Eu sper sa ma insel si sa nu fie atatea probleme la consola, just me. Si totusi se putea 1080p nativ, macar 30fps, dar ei au ca main focus facebook gen acum, skype, netflix, hulu, functie de upload samd, deci fara aceste apps consola nu mai exista, probabil ca iau procent din puterea Xone si Ps4.
    Nu te supara, tu esti gamer sau ce esti? Odata nu cred ca te-am vazut sa comentezi ceva legat de jocurile prezente pe ambele console, numai despre puteri, temperaturi, hard diskuri si mai stiu eu ce. Eu zic ca mai bine le lasi balta ca n-are rost, ai uitat complet ce inseamna o consola de "gaming"

  11. #4551 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Released date 01.01.2099 )
    Available in 31089 days
    Attached Images Attached Images untitled.png

  12. #4552 SP
    Member temugin's Avatar
    Ma refeream in special la Xone cu 1080p, dar nu este aici thread pt el, la Ps4 nu este foarte clar cu acele patchuri pt rezolutie, daca jocurile erau nativ 1080p, pt ce lansezi patch again ? ......

  13. #4553 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe okazii gasesti la 1600 PS4 si cica si cu garantie de 2 ani. Acum nu stiu ce sa cred, pare prea bun si fie adevarat.

  14. #4554 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pe okazii gasesti la 1600 PS4 si cica si cu garantie de 2 ani. Acum nu stiu ce sa cred, pare prea bun si fie adevarat.
    Iti dai seama ca e teapa

  15. #4555 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pe okazii gasesti la 1600 PS4 si cica si cu garantie de 2 ani. Acum nu stiu ce sa cred, pare prea bun si fie adevarat.
    This made me laugh:

    Produsul este sigilat.
    Produsul are garantie.
    Produsul nu este furat.

  16. #4556 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Iti dai seama ca e teapa
    Sunt 90% sigur de asta, chestia e ca e cu predare personala in Bucuresti. Ceea ce inseamna ca o fi vreun PS4 busit (desi omul zice ca are 5 bucati). It just seems peculiar.

  17. #4557 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sunt 90% sigur de asta, chestia e ca e cu predare personala in Bucuresti. Ceea ce inseamna ca o fi vreun PS4 busit (desi omul zice ca are 5 bucati). It just seems peculiar.
    Vezi ce nr de tel are

  18. #4558 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    - Detalii: Satisfactia garantata.

  19. #4559 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Scrie omu ca e precomanda

  20. #4560 SP
    Member temugin's Avatar
    Ce mai asteptati ? Sariti la Ps4 cu 1610 ron, abia asteptam o recenzie autohtona.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts