Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 238 of 903 FirstFirst ... 138 188 228 236 237 238 239 240 248 288 338 738 ... LastLast
Results 4,741 to 4,760 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #4741 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^^ Trebuie precizat faptul ca, daca se vorbeste despre gaming sau are legatura cu gamingul atunci este permis streamul prin Playroom.

    In legatura cu store PSN in tara...eu voi ramane la contul US,mie imi este mai convenabil si accesibil.

  2. #4742 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  3. #4743 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Chiar daca vom avea Store, nu vom avea acces la ce spui tu acolo(Netflix, Hulu s.a.m.d.) Poate chestia cu Sony Music Unlimited

  4. #4744 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Bulgarii au numai gaming pe store. Nimic legat de muzica sau filme. Pe de alta parte, Microsoft tocmai de asta se cramponeaza. Nu vom vedea LIVE pana cand nu vor putea oferi experienta completa.

  5. #4745 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  6. #4746 SP
    Member MSlv's Avatar
    eu joc pe contul de RO, am conturi UK si US. Vreau PS Store pentru Romania pentru ca PS+ sa fie pe contul de pe care joc (pentru cloud saves de exemplu) si ca sa nu mai primesc mesajul cu "not available in this region" in jocuri precum uncharted 3 unde nu pot sa intru in meniul "Extras" sau cum ii zice sa vad statistici sau clipurile CGI pentru ca sunt elemente din PS Store care nu sunt accesibile de pe contul de RO si nu ma lasa sa intru deloc.

    Voi avea in continuare acces la magazinele UK si US cu carduri pre-pay, deci care e dezavantajul sa ai PS Store si in Romania? Dupa cum ziceam mai sus, abia scapi de piedici in a te bucura de consola si de jocuri. Plus ca, daca folosesti magazinul UK sau US in Romania multe servicii oricum te verifica dupa IP si refuza accesul (cam tot ce nu tine de gaming daca nu ma insel).

  7. #4747 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    nu vom avea PS Store la lansare.
    Attached Images Attached Images ps-store-romania.jpg

  8. #4748 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Putin offtopic: Asta e vocea lui bobbya1984 de pe IGN?

  9. #4749 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Imi puteti spune, va rog, site-urile de unde obisnuiti sa va luati subscription de playstation plus pe uk? Ma gandesc ca iti vine codul respectiv pe email dupa ce l-ai cumparat nu? Multumesc.

  10. #4750 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Imi puteti spune, va rog, site-urile de unde obisnuiti sa va luati subscription de playstation plus pe uk? Ma gandesc ca iti vine codul respectiv pe email dupa ce l-ai cumparat nu? Multumesc.
    12 Month Xbox Live, Xbox Gift Cards, Battlefield 4 CD Key, Call of Duty Ghosts CD Key, Steam Keys, Cheap CD Keys, low prices from cdkeys.com

  11. #4751 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    cdkeys.com / pcgamesupply.com / altex.ro / gamesline.ro

  12. #4752 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    deci e de bine

    sony chiar au pus umarul anul asta !

  13. #4753 SP
    Member cipvas's Avatar
    Sa va vad care gasiti cele 50 de trofee la prima vizualizare...

    PlayStation Official Channel - YouTube

  14. #4754 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Imi puteti spune, va rog, site-urile de unde obisnuiti sa va luati subscription de playstation plus pe uk? Ma gandesc ca iti vine codul respectiv pe email dupa ce l-ai cumparat nu? Multumesc.
    Folositi cu incredere http://www.consolegames.ro/forum/f11...aystation-4-a/. Am pus acolo linkuri. Codul de obicei il primesti imediat pe email.

  15. #4755 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Pentru ca Store nu inseamna numai cumpararea de jocuri? Nu te-ai saturat niciodata de jucat un joc si sa vrei pur si simplu sa te uiti la un film nou care inca nu e aparut in cinema-uri? E foarte ieftin de inchiriat de pe Store, 3-4-5 $. Si HD...Plus ca stai in confortul canapelei tale fara sa-ti sufle popcorn in ceafa cocalarul de pe randul din spate.Sau nu vrei sa te uiti la ultimele noutati muzicale pe Vidzone?
    Store nu inseamna numai jocuri. Mai insemna si Music Unlimited, Video Unlimited, Vidzone, Netflix, Hulu, Vudu, CinemaNow, etc...Cand am acces la ceva vreau sa ma bucur de tot ce imi ofera acel "ceva".
    hulu,netflix,etc. oricum nu sunt disponibile in romania...

  16. #4756 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ce tare Inainte va plangeati ca de ce nu avem PSN in Romania iar cand avem ziceti ca ramaneti pe US/UK...Netflix/hulu nu depind de Sony oricum , in Romania merge doar cu VPN.

  17. #4757 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Lista preturilor digitale din Marea Britanie :

    News: PS4 digital game prices revealed for UK - ComputerAndVideoGames.com

  18. #4758 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Scumpe rau

  19. #4759 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da. mai ales de la EA, asta e poate ia lumea mai putine si doar pe cele bune. sa nu mai scoata jeguri

  20. #4760 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Scumpe rau
    Ne mutam pe US, 60$ fiecare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: Today, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts