Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 903 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 388 438 838 ... LastLast
Results 6,741 to 6,760 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6741 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Eu as vrea sa comand de pe net sa imi vina prin courier ca nu sunt din bucuresti
    Uite poti comanda de la Sony Center: Consola PS4 500 GB negru, Playstation 4

    Au 2 magazine in Bucuresti si unul in Cluj, dar se poate cumpara si online cu livrare in tara.

  2. #6742 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Daca aveti Carrfour in oras va recomand sa dati o tura pe acolo ca am inteles ca ei ar vinde PS4 cu 100ron mai ieftin decat suma predominanta de 1800ron.

  3. #6743 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    La Carfour nu este iar la Sony Center vad ca e mai scump

    Nu mai stie nimeni de unde as putea sa comand?

  4. #6744 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    cum fac o precomanda la altex pentru un joc de ps4 cu ajutorul site-lui acesta ptr reducere ?

    ---------- Post added 03-03-2014 at 09:23 ----------

    merge? (stiu ca zicea MonkY ceva despre aceasta metoda )

  5. #6745 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Știați că Sony are un sistem de rewards? Eu am aflat abia recent.

    Posibil să funcționeze doar pe US.

    SonyRewards | Browse Rewards

  6. #6746 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Da, dar ca sa beneficiezi de le iti trebuie card visa/mastercard din state (cel putin eu asa am inteles). Daca merge si pt noi, let me know.

  7. #6747 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    cum fac o precomanda la altex pentru un joc de ps4 cu ajutorul site-lui acesta ptr reducere ?

    ---------- Post added 03-03-2014 at 09:23 ----------

    merge? (stiu ca zicea MonkY ceva despre aceasta metoda )
    Nu iei tu produsul mai ieftin, ci CG incaseaza o cota parte din pret. Vezi mai multe detalii aici: http://www.consolegames.ro/forum/f51...-consolegames/

    Eventual trimite-i un PM lui Monky sau intreaba in acel thread.

  8. #6748 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Am reusit sa cumpar consola de pe emag acuma mai trebe doar sa imi iau un dvi-hdmi adapter pentru ca nu am hdmi la monitor

    Asta cum ar trebui sa arate? nu ma pricep, puteti sa imi dai un link de unde sa cumpar un adapter ca sa imi mearga si mie

  9. #6749 SP
    Member ovydik's Avatar
    Nu ti trebuie doar card de state pr rewards ,iti cer inclusiv si social number,am incercat eu sa-mi fac fiindca ar fi super sa beneficiezi de toate reducerile si cashback-urile de acolo ...

  10. #6750 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Am reusit sa cumpar consola de pe emag acuma mai trebe doar sa imi iau un dvi-hdmi adapter pentru ca nu am hdmi la monitor

    Asta cum ar trebui sa arate? nu ma pricep, puteti sa imi dai un link de unde sa cumpar un adapter ca sa imi mearga si mie
    Adaptor HDMI - DVI D BELKIN F2E4162cp2 | ALTEX

  11. #6751 SP
    Member anes's Avatar

  12. #6752 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mda... in loc sa se concentreze pe titluri noi ne baga pe gat numai remaster-uri.

    Nu am luat consolele noi sa ma joc IAR titlurile vechi. Si spun asta din perspectiva unui mare fan Mass Effect.

  13. #6753 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Știați că Sony are un sistem de rewards? Eu am aflat abia recent.

    Posibil să funcționeze doar pe US.

    SonyRewards | Browse Rewards
    Nu trebuie card pentru a te inregistra.Eu am deja 500 de puncte ~ 5$.Nu stiu cum este cu redeemul dar pana acum nu mi-au cerut card/SSN.

  14. #6754 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post

    Nu am luat consolele noi sa ma joc IAR titlurile vechi. Si spun asta din perspectiva unui mare fan Mass Effect.
    a avut mare succes tomb raider pe ps4 ?!
    cred ca sunt in pana de idei baietii.

  15. #6755 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca ii dau contul meu de PSN cu PS+ unui prieten cu PS3, va putea sa isi downloadeze jocurile de PS3 si sa le joace pe userul lui? Mentionez ca acest cont este setat ca primary la mine pe PS4.

  16. #6756 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Mda... in loc sa se concentreze pe titluri noi ne baga pe gat numai remaster-uri.

    Nu am luat consolele noi sa ma joc IAR titlurile vechi. Si spun asta din perspectiva unui mare fan Mass Effect.
    +1!mamuca lor de..

  17. #6757 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cand doresc sa cumpar de pe Cdkeys.com primesc tot timpul aceasi eroare ce dracu are.

    "PayPal gateway has rejected request. This transaction couldn't be completed. Please redirect your customer to PayPal (#10486: This transaction couldn't be completed)."

  18. #6758 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Adaugati-ma si pe mine xTorres169

    Inca nu am nici un joc dar o sa imi cumpar curand cateva :d

  19. #6759 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  20. #6760 SP
    Junior Member crotzo's Avatar
    Quote Originally Posted by OlBlueEyes View Post
    Cand doresc sa cumpar de pe Cdkeys.com primesc tot timpul aceasi eroare ce dracu are.

    "PayPal gateway has rejected request. This transaction couldn't be completed. Please redirect your customer to PayPal (#10486: This transaction couldn't be completed)."
    Anumite site-uri nu accepta Paypal inregistrat in Romania, am patit-o si eu, sper sa nu ai aceeasi problema

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts