Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 336 of 903 FirstFirst ... 236 286 326 334 335 336 337 338 346 386 436 836 ... LastLast
Results 6,701 to 6,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6701 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Cica maine aflam ce va fi pe plus. Orice ar fi e bine pentru mine, am ramas doar cu Killzone prin casa iar pana la Infamous pare ca mai e o vesnicie.

  2. #6702 SP
    Member anes's Avatar
    Sony Santa Monica’s Canceled New IP Was Sci-fi, Really Unique, Set to Be Unveiled at E3, Insider Says | DualShockers

    Sad to hear Santa Monica’s new IP is canned. It sounded pretty darn good from what I was told. RIP, we hardly knew ye.

    New IP was really unique, sci-fi…legitimately saddened at the news. Sorry to everyone involved, damn.

    What’s worse is that it was set to be unveiled at E3. Something massive must have happened. : (

  3. #6703 SP
    Banned fann's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Eu personal nu inteleg pe oamenii ca fann...decat sa avem servere naspa ca la PS3 (ma chinui cu download-uri,viteza mica uneori),mai bine platesc pentru PS+.Unii chiar nu vad beneficiile card vin cu PS+ :

    - Reduceri mai mari la sales
    - Jocuri gratis in fiecare luna pentru toate cele 3 console
    - Oferim sprijin pentru servere bune

    Pe PS4 nu am intampinat niciodata lag,sau viteza mica.

    Cine nu vrea PS+ asta e,nu se opreste lumea...

    "Hai ca pentru online trebuie platit pe PS4,ce naspa mai bine stau la PS3/De ce sa platesc eu pentru online???"

    Convorbiri de astea ma enerveaza!!!

    Mesajul asta nu este adresat numai lui fann,de la bun inceput se stia ca este cu plata!!! Nu v-ati documentat?
    Bineinteles ca stiam de la bun inceput cand au anuntat ps4 jenel tocmai de aceea nu am luat ps4 problema este ca restul populatiei nu a fost atenta si au luat ps4 si dupa aceea au realizat ca trebuie platit pt a plati online.
    serverele sunt exact la fel dovada este peste tot in orice video, daca scoate restrictia de online o sa aiba aceeasi utilizatori de ps+ cum au avut si pe ps3 chiar putin mai putini.
    Sunt 100 % sigur ca nu stiati dar si pe pc sa incercat aceelasi lucru sa platesti sa poti juca online si ce sa intamplat? AU ANULAT totul pentru ca lumea a spus NU, asta trebuie sa facem si noi sa spunem NU la obligarea de a plati pentru ceva ce ar trebui sa fie gratis ca de aceea platesti bani pe un joc care are inclus multiplayer, sal joci free ca deja ai platit pt multiplayer nu numai singleplayer.

    ps: pe ps3 am avut ps+ pentru ca erau niste oferte foarte bune de jocuri pt ps3, deci sa nu cumva sa crezi ca nu imi place ps+ dar sa incluzi ceva ce trebuie sa fie free ca pana de curand este absolut aberant.
    in concluzie si nu mai vreau sa mai revin cu reply si sa ma bucur de aria de ps3 macar, va urez sa faceti in continuare ce va comanda stapanii de aceea este tara asta asa cum este.

  4. #6704 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Boo hoo..
    Mai bine hai sa platim pe Xbox. Si sa primim pe X360 cateva jocuri de acum 5 ani si pe Xbox One nada.

    Eu nu inteleg... PS+ costa cat un pachet de tigari lunar si lumea se plange. XBL Gold e asa de ani buni si nu mai are nimeni nicio problema cu asta... Double standards.......

  5. #6705 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by fann View Post
    Bineinteles ca stiam de la bun inceput cand au anuntat ps4 jenel tocmai de aceea nu am luat ps4 problema este ca restul populatiei nu a fost atenta si au luat ps4 si dupa aceea au realizat ca trebuie platit pt a plati online.
    serverele sunt exact la fel dovada este peste tot in orice video, daca scoate restrictia de online o sa aiba aceeasi utilizatori de ps+ cum au avut si pe ps3 chiar putin mai putini.
    Sunt 100 % sigur ca nu stiati dar si pe pc sa incercat aceelasi lucru sa platesti sa poti juca online si ce sa intamplat? AU ANULAT totul pentru ca lumea a spus NU, asta trebuie sa facem si noi sa spunem NU la obligarea de a plati pentru ceva ce ar trebui sa fie gratis ca de aceea platesti bani pe un joc care are inclus multiplayer, sal joci free ca deja ai platit pt multiplayer nu numai singleplayer.

    ps: pe ps3 am avut ps+ pentru ca erau niste oferte foarte bune de jocuri pt ps3, deci sa nu cumva sa crezi ca nu imi place ps+ dar sa incluzi ceva ce trebuie sa fie free ca pana de curand este absolut aberant.
    in concluzie si nu mai vreau sa mai revin cu reply si sa ma bucur de aria de ps3 macar, va urez sa faceti in continuare ce va comanda stapanii de aceea este tara asta asa cum este.
    Pentru un abonament de 12 luni la pretul cuprins intre 160 ron si respectiv 220 , adica sa facem calcul 13 ron ~ 18 ron/luna merita sa ne zgarcim? sincer sunt unele persoane care au cumparat doar consola si nu au bani si de jocuri mereu , iar un abonament de ps+ iti garanteaza jocuri lunar unele sunt chiar si AAA + alte beneficii care nu le poti trece cu vederea. Faptul ca consola este la inceput de drum si nu sunt foarte multe jocuri acum de oferit in store nu inseamna ca trebuie sa "huiduim" ca vrem free multiplayer.Din punctul meu de vedere sunt ferm convins ca serverele sunt sau vor fi imbunatatite.
    In alte ordine de idei ce treaba are stadiul tarii noastre (care a ajuns cum a ajuns datorita unor hoti la costume)cu ce comanda SONY ? asta ar insemna sa nu mai cumpere nimeni console ca nu avem store in Romania . Exista alte posibilitati, m-am obisnuit cu ideea ca tara noastra este un chistoc pe harta lumii dar asta nu inseamna ca nu pot sa profit de asa zisul INTERNET, se numeste evolutie ,poti comanda online , iti poti creea cont pe UK/US la urma urmei puteau pur si simplu Sony sa puna restrictie pe treaba asta si che la vie.Decat sa vad un store in Romania cu preturi exagerate la jocurile in format digital, prefer sa profit de alte store-uri din diferite parti ale lumii unde nu se aplica TVA cat CASA. Iar cei care se plang de taxa impusa de Sony pentru multiplayer nu va mai cumparati PS4 si gata.

  6. #6706 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    discutiile astea...

    Ma scuzati, dar o sa...
    Attached Images Attached Images well-i-m-out-_f25dd241d30f6f2d68b5b89cd33f078a.gif

  7. #6707 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by BlueLightning View Post
    Cica maine aflam ce va fi pe plus. .
    s-a aflat ce s-a pregatit pentru martie ?!

  8. #6708 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Azi ar trebui sa apara lista, dar inca nimic oficial.

  9. #6709 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  10. #6710 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Boo hoo..
    Mai bine hai sa platim pe Xbox. Si sa primim pe X360 cateva jocuri de acum 5 ani si pe Xbox One nada.

    Eu nu inteleg... PS+ costa cat un pachet de tigari lunar si lumea se plange. XBL Gold e asa de ani buni si nu mai are nimeni nicio problema cu asta... Double standards.......
    Am vazut de mai multe ori exprimarea cu "pachet de tigari" si mi se pare fundamental gresita si mai degraba impusa de marketing decat de ratiune.
    Oficial 12 luni de PS+ UK costa 39.99 lire = 219,40 lei. Cunoasteti pe cineva care sa isi cumpere tigari in valoare de 214,40 lei intr-o luna doar ca in urmatoarele 11 luni sa nu isi mai cumpere deloc ? As zice ca nu. De ce? Pentru ca nu e fezabil financiar...efortul intr-o luna este prea mare. Daca gandirea era asa simpla nu mai existau astazi nici leasingul, nici creditul bancar si nici telefonul subventionat de la operator, printre altele.
    Oficial PS+ UK pentru o luna costa 5.49 lire = 30,12 lei. Aceasta nu este o suma mare de platit lunar, dar daca o aduni in 12 luni iti da 65,88 lire = 361,44 lei deci nici asa nu iesi prea grozav.
    Realitatea este ca nu e ceva usor de inghitit cand pe PS3 nu era aceasta piedica. Dai 1.800 lei pe consola, 260 de lei pe joc si pe urma inca 200 lei pe PS+. Nu e de ici de colo pentru toti, cel putin nu la inceput de drum.
    PS+ este grozav, il am pe PS3 din decembrie 2012 si o sa imi expire pe la inceputul lui 2015 daca nu il mai reinoiesc si asta in conditiile in care nu ma joc multiplayer aproape deloc pe consola.

    Sper doar ca viitoare infrastrucutra online a PS4 sa ma contrazica si sa puteti sa veniti voi cu acest argument si sa imi dati peste nas la postul de mai sus si nu sa fiti suparati ca si platiti si tot la fel ca pe PS3 stau lucrurile. Sper de asemenea ca Sony sa nu ne duca cu zaharelul si sa fi pregatit terenul pentru a ne oferi infrastructura foarte buna dar cu aceleasi "beneficii" ca pe Xbox (a se citit excluderea Instant Game Collection din oferta PS+).
    Scuzati pentru acest offtopic, dar poate va fi luat in considerare data viitoare cand se ridica problema obligativitatii multiplayerului platit pe PS4.

  11. #6711 SP
    Member BlueLightning's Avatar

  12. #6712 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Se pare ca vine si cu imbunatatiri:

    Exclusively on PS4, Dead Nation: Apocalypse Edition features numerous enhancements, making it the best version of the game yet. You can now play in full 1080p HD, with improved textures, rendering and effects, ensuring the game has never looked sharper. We also improved the controls, adding in a quick weapon select, so your favourite zombie decimator is never out of reach.
    Dead Nation: Apocalypse Edition arrives on PS4 next week - PlayStation.Blog.EuropePlayStation.Blog.Europe

  13. #6713 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cel putin are co-op , o zi, doua , tot il joci

  14. #6714 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by 3stripes View Post
    Am vazut de mai multe ori exprimarea cu "pachet de tigari" si mi se pare fundamental gresita si mai degraba impusa de marketing decat de ratiune.
    Oficial 12 luni de PS+ UK costa 39.99 lire = 219,40 lei. Cunoasteti pe cineva care sa isi cumpere tigari in valoare de 214,40 lei intr-o luna doar ca in urmatoarele 11 luni sa nu isi mai cumpere deloc ? As zice ca nu. De ce? Pentru ca nu e fezabil financiar...efortul intr-o luna este prea mare. Daca gandirea era asa simpla nu mai existau astazi nici leasingul, nici creditul bancar si nici telefonul subventionat de la operator, printre altele.
    Oficial PS+ UK pentru o luna costa 5.49 lire = 30,12 lei. Aceasta nu este o suma mare de platit lunar, dar daca o aduni in 12 luni iti da 65,88 lire = 361,44 lei deci nici asa nu iesi prea grozav.
    Realitatea este ca nu e ceva usor de inghitit cand pe PS3 nu era aceasta piedica. Dai 1.800 lei pe consola, 260 de lei pe joc si pe urma inca 200 lei pe PS+. Nu e de ici de colo pentru toti, cel putin nu la inceput de drum.
    PS+ este grozav, il am pe PS3 din decembrie 2012 si o sa imi expire pe la inceputul lui 2015 daca nu il mai reinoiesc si asta in conditiile in care nu ma joc multiplayer aproape deloc pe consola.

    Sper doar ca viitoare infrastrucutra online a PS4 sa ma contrazica si sa puteti sa veniti voi cu acest argument si sa imi dati peste nas la postul de mai sus si nu sa fiti suparati ca si platiti si tot la fel ca pe PS3 stau lucrurile. Sper de asemenea ca Sony sa nu ne duca cu zaharelul si sa fi pregatit terenul pentru a ne oferi infrastructura foarte buna dar cu aceleasi "beneficii" ca pe Xbox (a se citit excluderea Instant Game Collection din oferta PS+).
    Scuzati pentru acest offtopic, dar poate va fi luat in considerare data viitoare cand se ridica problema obligativitatii multiplayerului platit pe PS4.
    Esti funny, 65 de lire pe an pt. PS+? Nu cred ca sunt multi abonati care platesc pt. PS+ subscriptie lunara de 5.49 lire.
    Cine vrea un an de PS+ plateste maxim 39 lire (pretul oficial) la care se mai poate adauga discount si / sau alte 3 luni extra cum s-a mai intamplat de multe ori. De exemplu acuma poti lua de pe CDKEYS un an de PS+ cu 33.90 lire = 2.83 lire / luna adica jumatate din ce ai calculat tu acolo.

    PS+ nu inseamna doar multiplayer, inseamna jocuri lunare care isi scot banii dupa max 2 luni.

    Cine isi permite sa dea 1.800 lei pe consola + 260 lei pe un joc si se plange ca mai trebuie sa plateasca inca 200 lei / AN pentru care primeste ZECI de jocuri + discounturi + multiplayer...

  15. #6715 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu vrei, nu plăteşti, simplu, nu te vaiţi, şi ca idee i-a toate jocurile din 2013 din ps+ vezi care era valoare lor la mână a două şi vezi cum ieşi.

  16. #6716 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Romanul si cand ii dai tone de jocuri aproape moca tot se vaita

  17. #6717 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie imi pare rau ca nici Sony nici Microsoft nu au venit cu ideea de a da bani pt. ca te joci pe consolele lor

  18. #6718 SP
    Banned asperas's Avatar
    blind people..

  19. #6719 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    pare foarte fun dead nation

  20. #6720 SP
    Member ovydik's Avatar
    Sa vezi in co op

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts