Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 436 of 903 FirstFirst ... 336 386 426 434 435 436 437 438 446 486 536 ... LastLast
Results 8,701 to 8,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8701 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si pe Ps4 a mers , mi-am luat gratuizirurile am jucat putin si cand sa intru pe bf4 la o partida ..s-a dezlantuit apocalipsa
    cei ce erau deja conectati jucau , d-asta am fost si dezorientat, ca la ei mergea , la mine nu..si i-am dat cu reinitializare sistem..sa vezi ce de dowload-uri

  2. #8702 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Care e faza cu acea reinitializare? Am văzut mai multe postări

  3. #8703 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Practic iti aduce PS4 la setarile din fabrica. Asta inseamna ca iti sterge tot ce e instalat.

  4. #8704 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    exact ce zice Cata, goleste tot.. ca si cum ai baga o consola noua in priza.

    se pare ca sunt destule plangeri si pe siteul sony , una din ele.

    Is PSN down AGAIN?????? - PlayStation Forum

  5. #8705 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai si de ce ar trebui sa aplic metoda asta când PSN-ul e căzut? Intreb pt. ca vad tot mai des chestii de acest gen si nu vreau sa fiu stresat când cumpar consola. Vad ca cei mai mulți se plâng de tot felul de erori...

  6. #8706 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Nu te stresa din cauza asta. Initializarea asta poate sa repare diferite probleme legate de profilul PSN. De exemplu am avut problema aceea in care nu mi se mai sincronizau trofeele cu psn-ul si initializarea a rezolvat problema. In cazul de fata poiuyt nu trebuia sa faca initializarea, mai ales ca e o problema generala.

  7. #8707 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai nu stiam bre ca e problema generala, cand am ales sa fac asta cam toti prietenii mei erau online si jucau fara probleme, caci am intrat in chat cu ei si mi-au confirmat cele spuse...de frustare am dat reinitializare sistem

    in prima faza recomandat este sa dai restore license , dar si asta dadea eroare , iar in jocuri imi zicea ca nu am ps plus.. puteau sa bage si ei un mesaj de c*c*t , precum ca sunt in mentenanta.. IAR.

  8. #8708 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai bun, daca am cateva jocuri pe hdd si am probleme ce fac, dau mereu format? Si apoi de la cap? Mi se pare frustrant, vinzi de doua ori peste concurenta, ceri bani pt MP si... Vad tot felul de probleme de soft, restore licenses, PSN in ultima vreme numai down, frate vine Destiny, astia chiar ma iau de papițoi?

  9. #8709 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Pai asta incercam sa zic ca initializarea nu e o solutie pe care sa o folosesti la orice problema care apare. Intr-adevar, se pare ca serverele sunt picate din cauza la Minecraft (nu o sa inteleg niciodata de ce e asa popular jocul ala). Sper sa nu fie probleme cand apare Destiny desi.....

  10. #8710 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cica minecraft o sa arate pe ps4 asa cum nu a mai aratat niciodata asa citisem reclama pe site la sony

    Dant3 man, e prima oara cand dau reinitializare sistem , ti-am zis , daca lasau si ei un amarat de mesaj..ce am facut eu a fost asa , ca un ultim colac de salvare

  11. #8711 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt stresat man, m-am gândit serios sa trec si eu in sfarsit la next-gen si citesc numai chestii urate. Sper sa nu regret

  12. #8712 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Salut..
    Daca cumpar Destiny pe un cont de USA si fac share cu un prieten , putem juca amandoi pe conturile de UK ?

  13. #8713 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Da, fara probleme. El o sa tina contul tau primary.

  14. #8714 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred, unu e obligat sa joace de pe contul de US, nu pot amândoi de pe UK, doar pe PS3 poti

  15. #8715 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Dant3 așa mi-a spus și mie cineva , ca nu se poate .

  16. #8716 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu se poate sigur, am citit acum din nou. Cel care isi seteaza consola primary poate juca, celalalt e obligat sa-l joace de pe contul de US

  17. #8717 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Încă o întrebare : ne putem juca simultan UK cu US + multiplayer ?

  18. #8718 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Probabil o sa pun o interbare care sigur s-a mai pus, dar.... vrau sa-mi fac un cont si pe US din cauza pretului mai mic la content digital. Daca imi cumpar un joc de pe contul de US si setez consola ca si primary pe contul de US, o sa pot sa-l joc de pe contul de UK, dar daca am Plus doar pe UK, pot sa-l joc multiplayer? Voi cumparati jocuri de pa Amazon si daca da, cu ce platiti? Se poate direct cu cardul?

    Exista ceva dezavantaj in a juca de pe contul de UK jocuri luate de pe store-ul de US?

    ---------- Post added 05-09-2014 at 16:17 ----------

    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Probabil o sa pun o interbare care sigur s-a mai pus, dar.... vrau sa-mi fac un cont si pe US din cauza pretului mai mic la content digital. Daca imi cumpar un joc de pe contul de US si setez consola ca si primary pe contul de US, o sa pot sa-l joc de pe contul de UK, dar daca am Plus doar pe UK, pot sa-l joc multiplayer? Voi cumparati jocuri de pa Amazon si daca da, cu ce platiti? Se poate direct cu cardul?

    Exista ceva dezavantaj in a juca de pe contul de UK jocuri luate de pe store-ul de US?
    Am gasit toate informatiile de care aveam nevoie in postul lui Jenei. Daca se poate, rog un moderator sa stearga posturile. Multumesc.

  19. #8719 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu cred, unu e obligat sa joace de pe contul de US, nu pot amândoi de pe UK, doar pe PS3 poti
    daca l-as juca moca crezi ca as mai face nazuri

  20. #8720 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    uploadfromtaptalk1410043013404.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts